in acest topic se poate discuta despre detaliile organizatorice legate de deplasarile interne...transport,bilete...
urmatoarea deplasare:galati...varianta de transport cu trenul pare sa pice din start,tren de intoarcere fiind tocmai la 5 dimineata si meciul e programat duminica,deci cei care mai si muncesc luni trebuie sa se orienteze catre microbuze inchiriate sau masini mici...
din cate am inteles sansele sa se joace cu spectatori sunt de peste 50%,iar pretul biletului este de 20 ron.
pentru cei care vreti sa faceti deplasarea separat aveti aici programul microbuzelor(puteti alege varianta asta doar la dus,la intors ultimul microbuz pleaca din galati la 17.30):
http://www.autogari.ro/Transport/Bucuresti...ti/643-260.aspx
cat despre tren,cea mai buna alegere este acceleratul de 9.30 din gara de nord...ajunge in jurul orei 14.
