nu cred. tot duminica o sa se joace. Asta e... luni o zi de munca dupa o noapte pe drum ![]()
nu cred. tot duminica o sa se joace. Asta e... luni o zi de munca dupa o noapte pe drum ![]()
mda, vad ca l-au mutat duminica. destul de naspa, normal si eu trebuia sa lucrez luni si stiu cum e
noroc cu medicul ca mi-a prelungit concediul pana marti ![]()
sambata,duminica...mersul trenurilor e acelasi.
o sa fim in numar mai mic daca l-au mutat duminica,dar oricum nu conteaza...
ca eram 80 in loc de 50 nu ma incalzeste cu nimic.
30 ron biletul.
bine ca nu e 50
acum ce ati fi vrut , 50 de mii (5 lei) ? e mai scump ca la Romania-austria , dar sunt expres puse preturile !
mha, sincer da...chiar as fi vrut 5 lei la ce conditii ti se ofera si ce putere de cumparare exista in Romania. o sa vedeti diseara ce o sa se intampla cu 25 de lei biletul...cam cata lume o sa fie
cui nu-i convine sa fie un bilet 50 de mii avand in vedere pe ce gloata de stadion jucam ! dar , spuneam ca sunt expres puse preturile , oamenii incearca sa ne opreasca sa venim in deplasari(dar asta nu e un capat de tara,evident) punand diverse preturi la meciuri cu : international pitesti,gaz metan,Gloria Bistrita , de 500 de mii .
nu are nicio legatura ca ni se pun piedici jones.e vorba ca joaca cu Steluta.e clar ca vor sa scoata si ei ceva bani pe treaba asta,plus ca isi inaugureaza nocturna.iar la reghin cand juca Bistrita ca isi refacea stadionul sau ceva de genul asta cand au jucat cu granzii aveau preturi mari gen 500 de mii biletul.lasa ca e bine.deplasare de 1 milion de lei vechi.i'll be there!
la banii nostri...
daca am dat ieri 25 de lei pentru bilet la un meci al nationalei dau si 30 la Medias,ce sa mai.armonie sa fie.
mai merge cineva cu trenul pana la urma?
sau plec singur si beau cu nasu'?
deplasare de 1 milion de lei vechi.i'll be there!
asta daca tii post negru toata deplasarea ![]()
nu e asa.. 30 biletul.. vreo 40-50 ron gazul la masina si de 20 mananci parizer cu mustar si paine ![]()
Si de mancat ce mai bem?
Marcel are provizii de palinca sub pat...e pusa bine langa papusa gonflabila...ii ajung 100 ron.
mai merge cineva cu trenul pana la urma?sau plec singur si beau cu nasu'?
eu as fi mers dar luni la 6 dimineata trebuie sa fiu la munca, deci stau acasa.
e pacat! ca ar fi fost o deplasare frumoasa.
nu e asa.. 30 biletul.. vreo 40-50 ron gazul la masina si de 20 mananci parizer cu mustar si paine![]()
boss stiu ca esti la cura de slabire, dar nici chiar asa
, si vb korynei tu nu te hidratezi?
beau si mult rau eu. Sti bine ce zace in frigider...
Marcel are provizii de palinca sub pat...e pusa bine langa papusa gonflabila...ii ajung 100 ron.
sa stii ca vine oby de la dej cu palinca..si eu am niste tuica tocmai buna.plus ca de suc punem toti bani.armonie sa fie ca in vremurile bune cand Steluta facea furouri.
pana la urma de ce m-am temut nu am scapat
bine ca nu e 50
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/fanii...-50-ron-4888576
mai merge cineva cu trenul pana la urma?sau plec singur si beau cu nasu'?
nu erai singur
a fost Petrica cu inca un baiat
ce o ardea ala la sapca in patratele...
deplasare bacau :
-meciul e miercuri , 21 sept , ora 20.30
-pt cei care merg cu trenul sunt de preferat cele 2 trenuri rapid de la orele 11:00 si 14:00(gara de nord,primul dintre ele in principiu)...durata drumului,in jur de 4 ore jumatate...asta la dus
- la intors avem tren la 3 ore dupa terminarea meciului,la 01:30.
pret bilete:5 lei,intrare generala.
P.S: meteo : cerul se anunta senin miercuri la bacau, nici vorba de nori , nici vorba de ploaie.o sa avem o minima de 16 grade si o maxima de 26.
-tinuta recomandata:tenesi,jeans,tricou maneca scurta+bluza trening(geaca subtire de primavara) + sapca si ochelari de soare pt a va proteja de razele solare.
cheltuieli: transport :15 ron pt nas/nasa la dus,nimic la intors.
-bilet meci:5 ron.
-bautura+mancare:minim 40 ron.
-tigari 1-2 pachete(10-15 ron-pt fumatori)
-femeile sunt ieftine pt cei care vor sa isi omoare timpul in cele 3 ore de stat prin bacau pana la sosirea trenului de intors(40 ron un scurt)
eu merg desigur..voi?