FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasari Interne

«123410»
bodanelu08.09.2009 11:57

nu cred. tot duminica o sa se joace. Asta e... luni o zi de munca dupa o noapte pe drum :(

ultras200408.09.2009 18:18

mda, vad ca l-au mutat duminica. destul de naspa, normal si eu trebuia sa lucrez luni si stiu cum e

 

noroc cu medicul ca mi-a prelungit concediul pana marti :)

rezistenta_ultras08.09.2009 18:54

sambata,duminica...mersul trenurilor e acelasi.

o sa fim in numar mai mic daca l-au mutat duminica,dar oricum nu conteaza...

ca eram 80 in loc de 50 nu ma incalzeste cu nimic.

bodanelu09.09.2009 07:30

30 ron biletul.

ultras200409.09.2009 09:37

bine ca nu e 50

S.S.Lazio09.09.2009 10:34

acum ce ati fi vrut , 50 de mii (5 lei) ? e mai scump ca la Romania-austria , dar sunt expres puse preturile !

lbj09.09.2009 10:47

mha, sincer da...chiar as fi vrut 5 lei la ce conditii ti se ofera si ce putere de cumparare exista in Romania. o sa vedeti diseara ce o sa se intampla cu 25 de lei biletul...cam cata lume o sa fie

S.S.Lazio10.09.2009 08:20

cui nu-i convine sa fie un bilet 50 de mii avand in vedere pe ce gloata de stadion jucam ! dar , spuneam ca sunt expres puse preturile , oamenii incearca sa ne opreasca sa venim in deplasari(dar asta nu e un capat de tara,evident) punand diverse preturi la meciuri cu : international pitesti,gaz metan,Gloria Bistrita , de 500 de mii .

albanezul10.09.2009 13:23

nu are nicio legatura ca ni se pun piedici jones.e vorba ca joaca cu Steluta.e clar ca vor sa scoata si ei ceva bani pe treaba asta,plus ca isi inaugureaza nocturna.iar la reghin cand juca Bistrita ca isi refacea stadionul sau ceva de genul asta cand au jucat cu granzii aveau preturi mari gen 500 de mii biletul.lasa ca e bine.deplasare de 1 milion de lei vechi.i'll be there!

rezistenta_ultras10.09.2009 17:38

la banii nostri...

albanezul10.09.2009 17:44

daca am dat ieri 25 de lei pentru bilet la un meci al nationalei dau si 30 la Medias,ce sa mai.armonie sa fie.

rezistenta_ultras11.09.2009 10:50

mai merge cineva cu trenul pana la urma?

sau plec singur si beau cu nasu'?

IPR11.09.2009 11:01
deplasare de 1 milion de lei vechi.i'll be there!

 

 

asta daca tii post negru toata deplasarea :))

bodanelu11.09.2009 11:11

nu e asa.. 30 biletul.. vreo 40-50 ron gazul la masina si de 20 mananci parizer cu mustar si paine :D

korynna11.09.2009 11:14

Si de mancat ce mai bem?

rezistenta_ultras11.09.2009 11:22

Marcel are provizii de palinca sub pat...e pusa bine langa papusa gonflabila...ii ajung 100 ron.

Azzido11.09.2009 11:40
mai merge cineva cu trenul pana la urma?

sau plec singur si beau cu nasu'?

eu as fi mers dar luni la 6 dimineata trebuie sa fiu la munca, deci stau acasa.

e pacat! ca ar fi fost o deplasare frumoasa.

 

IPR11.09.2009 13:29
nu e asa.. 30 biletul.. vreo 40-50 ron gazul la masina si de 20 mananci parizer cu mustar si paine :D

 

 

boss stiu ca esti la cura de slabire, dar nici chiar asa :)) , si vb korynei tu nu te hidratezi?

bodanelu11.09.2009 13:58

beau si mult rau eu. Sti bine ce zace in frigider...

albanezul11.09.2009 17:06
Marcel are provizii de palinca sub pat...e pusa bine langa papusa gonflabila...ii ajung 100 ron.

sa stii ca vine oby de la dej cu palinca..si eu am niste tuica tocmai buna.plus ca de suc punem toti bani.armonie sa fie ca in vremurile bune cand Steluta facea furouri.

ultras200412.09.2009 18:38

pana la urma de ce m-am temut nu am scapat

 

bine ca nu e 50

 

 

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/fanii...-50-ron-4888576

ultras200414.09.2009 12:30
mai merge cineva cu trenul pana la urma?

sau plec singur si beau cu nasu'?

 

 

nu erai singur

 

a fost Petrica cu inca un baiat

bodanelu14.09.2009 12:57

ce o ardea ala la sapca in patratele...

rezistenta_ultras21.09.2009 07:25

deplasare bacau :

 

-meciul e miercuri , 21 sept , ora 20.30

-pt cei care merg cu trenul sunt de preferat cele 2 trenuri rapid de la orele 11:00 si 14:00(gara de nord,primul dintre ele in principiu)...durata drumului,in jur de 4 ore jumatate...asta la dus

- la intors avem tren la 3 ore dupa terminarea meciului,la 01:30.

 

pret bilete:5 lei,intrare generala.

 

P.S: meteo : cerul se anunta senin miercuri la bacau, nici vorba de nori , nici vorba de ploaie.o sa avem o minima de 16 grade si o maxima de 26.

-tinuta recomandata:tenesi,jeans,tricou maneca scurta+bluza trening(geaca subtire de primavara) + sapca si ochelari de soare pt a va proteja de razele solare.

 

cheltuieli: transport :15 ron pt nas/nasa la dus,nimic la intors.

-bilet meci:5 ron.

-bautura+mancare:minim 40 ron.

-tigari 1-2 pachete(10-15 ron-pt fumatori)

-femeile sunt ieftine pt cei care vor sa isi omoare timpul in cele 3 ore de stat prin bacau pana la sosirea trenului de intors(40 ron un scurt)

 

albanezul21.09.2009 18:28

eu merg desigur..voi?

«123410»