meciul live video pe net => www.free-TV.go.ro
meciul live video pe net => www.free-TV.go.ro
Daca tot veni vorba de stelisti din Braila, cum m-as putea alatura galeriei steliste ?
Intrarea galeriei steliste se face prin spatele stadionului. Anul trecut am fost langa un sector aproape de tabela.
Pe drum nu se poate?
Pe drum nu se poate?
Sincer nu stiu. Eu vin de la Focsani. Ne-am intalnit toti acolo in spatele stadionului. Organizati au venit cei de la Bucuresti.
Accesul galeriei noastre se va face prin strada Prelungirea Brailei, la intrarea de la terenul II al bazei sportive.
Si acum tot pe acolo se intra,sa veniti mai devreme sa se evite aglomeratia.
Ma gandesc ca n-au vazut toti si de aceea mai intreb o data : galeria Stelei va intra gratis la meci la fel ca anul trecut?
Ma gandesc ca n-au vazut toti si de aceea mai intreb o data : galeria Stelei va intra gratis la meci la fel ca anul trecut?
a apus vremea reciprocitatilor...pretul e de 25 ron si il vom plati cu totii.
cei din Bucuresti vom avea o casa speciala de unde ne vom procura biletele.
teoretic si cei ce vor sa ni se alature vor putea cumpara din acelasi loc,dar nu bag mana in foc.
a apus vremea reciprocitatilor...pretul e de 25 ron si il vom plati cu totii.cei din Bucuresti vom avea o casa speciala de unde ne vom procura biletele.
teoretic si cei ce vor sa ni se alature vor putea cumpara din acelasi loc,dar nu bag mana in foc.
Mersi de lamurire. Mai am o intrebare daca poate sa-mi raspunda cineva : pot sa vin la meci cu o prietena..am observat ca sunt cazuri cand fetele nu sunt primite in galerie(..n-am vazut asta in galeria Stelei dar intreb ca sa o linistesc). Sper sa fim cat mai multi in galerie si sa sustinem echipa pentru ca are nevoie de noi. Lupta Steaua!
Si duminica Braila toata isi va face aparitia :X:X......un oras Ros-Albastru.....suntem mai multe grupuri organizate care ne vom face aparitia la galati asa cum am facut-o an d an ...vor iesi iar scnatei cum a iesit an d an in kcro 19 dar asta este...mergem inainte doar 2 culori iubim ...ros-albastru :X:X...
Si duminica Braila toata isi va face aparitia :X:X......un oras Ros-Albastru.....suntem mai multe grupuri organizate care ne vom face aparitia la galati asa cum am facut-o an d an ...vor iesi iar scnatei cum a iesit an d an in kcro 19 dar asta este...mergem inainte doar 2 culori iubim ...ros-albastru :X:X...
Si duminica Braila toata isi va face aparitia :X:X......un oras Ros-Albastru.....suntem mai multe grupuri organizate care ne vom face aparitia la galati asa cum am facut-o an d an ...vor iesi iar scnatei cum a iesit an d an in kcro 19 dar asta este...mergem inainte doar 2 culori iubim ...ros-albastru :X:X...
Si duminica Braila toata isi va face aparitia :X:X......un oras Ros-Albastru.....suntem mai multe grupuri organizate care ne vom face aparitia la galati asa cum am facut-o an d an ...vor iesi iar scnatei cum a iesit an d an in kcro 19 dar asta este...mergem inainte doar 2 culori iubim ...ros-albastru :X:X...
daca veniti pentru Banel mai bine stati acasa
Si duminica Braila toata isi va face aparitia :X:X......un oras Ros-Albastru.....suntem mai multe grupuri organizate care ne vom face aparitia la galati asa cum am facut-o an d an ...vor iesi iar scnatei cum a iesit an d an in kcro 19 dar asta este...mergem inainte doar 2 culori iubim ...ros-albastru :X:X...
Si duminica Braila toata isi va face aparitia :X:X......un oras Ros-Albastru.....suntem mai multe grupuri organizate care ne vom face aparitia la galati asa cum am facut-o an d an ...vor iesi iar scnatei cum a iesit an d an in kcro 19 dar asta este...mergem inainte doar 2 culori iubim ...ros-albastru :X:X...
Fara suparare daca ati fost 5 in galerie anul trecut e bine. Veniti in galerie daca sunteti stelisti.
daca veniti pentru Banel mai bine stati acasa
=)))))))))...crezi ca daca venim la meci,asta inseamna automat ca o facem pentru a striga numele atletului?
)
Se intra tot prin partea de sud ca si in anii trecuti,se plateste bilet normal si pt baieti si pt fete,si pot intra si fete in galerie...
Se intra tot prin partea de sud ca si in anii trecuti,se plateste bilet normal si pt baieti si pt fete,si pot intra si fete in galerie...
Stii daca e vreun numar fix al biletelor puse in vanzare pentru suporterii stelisti ?
Cu siguranta va fi asa pentru ca au montat turnichetii aia si nu au voie sa bage mai multe persoane decat locuri in stadion.
Brigada de arbitri complet moghiora, asistentii din Clujul CFR-ului. O echipa moldoveana si una munteana sunt arbitrate de o brigada ardeleana. Exista conditia de neutralitate, dar credeti ca etica e indeplinita?
A: Kovacs Istvan (Carei - Satu Mare)
A1: Nagy Micloș Istvan (Cluj-Napoca - Cluj)
A2: Szabo Gero (Cluj-Napoca - Cluj)
Rezerva, o gaina din Bacau:
Sava Gãinã Cristian
Observator, un alt roman de etnie moghiora:
Sajtos Laszlo (Sibiu - Sibiu)
Oservator:
Nea Romica Pascu din Brasov
ady ultras...eu si marea majoritate suntem stelisti k asa ne-am nascut nu k este Banel....daca vrei sa iti spun cv chiar noi stelistii braileni nu mai vrem sa vedem la echipa un fost muritor d foame care acum este mare personalitate...eu nu ma manderesc deloc cu acest fapt ca este brailean...eu sunt stelist ca si ceilalti care venim inainte d a fi Banel la Steaua ...stelisti nu suntem d atata timp kt este Banel la steaau si d cand ne stim...eu nu sunt maine sau dumnik la meciu cu Dinamo in Peluza Sud ca acolo stam..datorita lu Banel....ci a fatului k suntem stelisti...numai bn..ne vedem maine ...poate ai sa stai langa mn
...din greseala ![]()
ady ultras...eu si marea majoritate suntem stelisti k asa ne-am nascut nu k este Banel....daca vrei sa iti spun cv chiar noi stelistii braileni nu mai vrem sa vedem la echipa un fost muritor d foame care acum este mare personalitate...eu nu ma manderesc deloc cu acest fapt ca este brailean...eu sunt stelist ca si ceilalti care venim inainte d a fi Banel la Steaua ...stelisti nu suntem d atata timp kt este Banel la steaau si d cand ne stim...eu nu sunt maine sau dumnik la meciu cu Dinamo in Peluza Sud ca acolo stam..datorita lu Banel....ci a fatului k suntem stelisti...numai bn..ne vedem maine ...poate ai sa stai langa mn
...din greseala
<BR>
Cu siguranta va fi asa pentru ca au montat turnichetii aia si nu au voie sa bage mai multe persoane decat locuri in stadion.
stai linsitit...cu siguranta vom intra cu totii...
atat cat sa fii din timp prezent acolo, la locul de intalnire.
Observator, un alt roman de etnie moghiora:
Sajtos Laszlo (Sibiu - Sibiu)
Asta din cate stiu eu (daca e aceeasi persoana)a candidat pentru un post de deputat.
Chiar daca Otelul nu trece prin cea mai buna perioada , nu o sa fie un meci deloc usor ... cam de X2
Eu zic ca ii batem cu 2-0 . ![]()
meciul live pe net , aici ==> www.free-TV.go.ro
eu merg pe un 2-1 pt Steaua noastra ![]()
Oservator:
Nea Romica Pascu din Brasov
Mai trãiește fosila asta? Credeam c-a murit.