FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul Galati - Steaua 0-1 (0-0)

«134567»
Maye22.08.2009 22:19

1oane , murim noi inaintea lui .

Special_One23.08.2009 09:52

Otelul - Steaua pe www.free-TV.go.ro

Daniel-Ionut23.08.2009 13:23

:hmmm: Pronostic: 2-1 pentru Steaua!

Meci greu...

darkye23.08.2009 13:33

2 categoric :) ....un 0-1 zic :-?

BlaUGranA23.08.2009 13:42

Mancam bataie sigur,2-1 pronosticul meu.

MALDINI23.08.2009 13:54

Sper sa marcam in prima repriza...sa intram in avantaj la pauza...

Fan FC Steaua23.08.2009 13:57

Daca jucam fara Onicas si Nicolita castigam sigur ! !

 

Daca jucam cu ei, SIGUR pierdem.

anti gigi23.08.2009 14:25

nu stiu cum de Nicolita da toate pasele si centrarile aiurea,a facut un meci mai bun si acu ne terorizeaza tot sezonul cu lipsa lui de valoare

senzor0023.08.2009 14:28

Nicolita parca e incaltat invers,la felul cum centreaza..

 

Parca suntem blestemati cu tiganul pe viata.

zamainmenu23.08.2009 14:35

Voi aveti o marota cu Nicolita asta...el face ce stie si cat poate si momentan partea noastra stanga P Marin + Nicolita e peste partea dreapta cu Ninu+Szekely. Iacob, Ninu, Tudose, Szekely - lenti si fara vlaga. Practic toata partea noastra dreapta plus mij la inchidere is visatori si apatici. De unde concluzia ca nu poti intineri o echipa schimband deodata peste 50% din jucatorii experimentati cu tineri visatori fara ca asta sa nu se simta in jocul echipei. A zis Fernandel ca vrea carlani si iata ca s-a spart conducta cu tineri si se revarsa in echipa. Examenul de foc va fi in meciurile din grupele E.L. Si acolo mi-e teama ca tinerii vor ramane repetenti.

senzor0023.08.2009 14:37

Eu vreau sa vad fotbal..nu atletism sau aruncatul cu balonul in tribune.Daca nu poate mai mult,sa se apuce de alte sporturi!

MALDINI23.08.2009 14:42

Noroc cu Matei asta ca rateaza din 6 metrii cu poarta goala...nu jucam NIMIC

zamainmenu23.08.2009 14:45
Eu vreau sa vad fotbal..nu atletism sau aruncatul cu balonul in tribune.Daca nu poate mai mult,sa se apuce de alte sporturi!

Asa si? Uita-te la Iacob, de exemplu, vezi fotbal? N-are pic de determinare, merge in teren parca se plimba printr-un club de fitze intr-un sictir incredibil. Nici nu stii care e ala tanar - Iacob sau Petre Marin. Uita-te atent la Iacob cum se plimba in teren dupa ce paseaza mingea sau dupa ce mingea iese din zona lui. Zici ca-i pensionar, n-are pic de determinare, de rautate pozitiva in joc. Si acelasi lucru l-as putea spune astazi si despre Ninu, Szekely sau Tudose. Macar Ionescu, Nicolita, Marin, Stancu, Baciu sau Surdu chiar s-au zbatut cu oarece rezultate.

Marius23.08.2009 14:46

Da bibi gol si ii linisteste pe astia :D

MALDINI23.08.2009 14:51

Vai de capul nostru ... nu jucam nimic !

senzor0023.08.2009 14:52

Diferenta dintre astia tineri si Nicolita este ca de-alde Tudose,Ninu etc etc mai pot creste,pe cand nulitatea de Nicolita va ramane toata viata un zero barat ca fotbalist..cel putin pentru mine!

BlaUGranA23.08.2009 14:54

Iacob,Ninu,Tudose=varza.Avem noroc ca e 0-0.

Fan FC Steaua23.08.2009 14:55

Normal ca nu jucam nimic ... daca Becali asta cioban jegos ce e ii impune jucatori in primul 11 lui bergodi...

 

Partea stanga e de rahat ... 2 tigani care strica jocul ... Normal ca ninu - szekely nu prea se inteleg .. ninu joaca foarte bine cand e pus pe stanga in locul tiganului Petre Marin, dar nah...ce sa-i ceri ciobanului ...

 

Abia astept sa se retraga tiganu 1 (Petre Marin) si tiganul 2 plece la FC faurei cu Becali patron ....

zloty23.08.2009 14:56

Iacob pare mult mai bun cand joaca fundas central decat la inchidere.

MALDINI23.08.2009 15:01

Poate intra Grzelak .. sper sa batem .. ca daca nu iara terminam pe 6-7

eu_jimmy23.08.2009 15:02

Dupa prima repriza pot sa zic ca majoritatea de la noi joaca penibil:(

MALDINI23.08.2009 15:14

Bate Nicolita cornerele cum bate mamaie covoarele !

MALDINI23.08.2009 15:19

GOOOOOLLLLL SURDUUUUUUUUUUUUUUU

zloty23.08.2009 15:20

Ce frumos la executat

BlaUGranA23.08.2009 15:22

Bravo Romica! :clap:

«134567»