In ultimii ani am avut probleme la Galati,dar avand in vedere cine este pe banca acum la Otelul si care este starea de spirit la echipa,BATEM!
MOOIE Gigi.
In ultimii ani am avut probleme la Galati,dar avand in vedere cine este pe banca acum la Otelul si care este starea de spirit la echipa,BATEM!
MOOIE Gigi.
Ce vis furmos.
prevad ca batem cu 1-0....chinuit
MORI DICTATORULE !!!
Ultimele 10 confruntari Otelul - Steaua
1999-2000 Otelul - Steaua 4-5
2000-2001 Otelul - Steaua 0-1
2001-2002 Otelul - Steaua 1-0
2002-2003 Otelul - Steaua 1-1
2003-2004 Otelul - Steaua 2-2
2004-2005 Otelul - Steaua 1-0
2005-2006 Otelul - Steaua 0-3
2006-2007 Otelul - Steaua 2-1
2007-2008 Otelul - Steaua 0-1
2008-2009 Otelul - Steaua 2-0
Statistica: 4V 2E 4I Goluri marcate: 14 Goluri primite:13
Concluzie:
Meciul e deschis oricarui rezultat. Pronostic 1x2
Forza Steaua!
Si 5-0 ultimul meci.
E mai degraba un meci de 1 sau 2. 4 victorii, 4 infrangeri si doar 2 meciuri egale asta imi sugereaza.
Mai eu imi sustin ,relativ,echipa locala insa in meciurile directe sunt stelista.La cum joaca Otelul cu noul mega antrenor Dorinel Munteanu nu mi-e frica de infrangere.Pronostic 2,clar.Cred ca 2-1 sau 3-1 pt Steaua.
@yang:alea nu inseamna ca sunt montate,mai trebuie lucrat la toate tampeniile alea...
dulcicutza e caine, nu o/il mai bagati in seama ![]()
Meciul va incepe de la ora 17:00 .
@yang:alea nu inseamna ca sunt montate,mai trebuie lucrat la toate tampeniile alea...
Cum spuneam: vrei tu sa fie ca tine...
Pânã la urmã au apãrut la o parte dintre intrãrile pe arena din Þiglina III. Aceste Messia sub formã de bare în cruce - fãrã de care iubitorii de fotbal ar fi mâncat telecomanda televizorului - sunt pregãtite de Liga I.
Poarta dinspre tribuna I a Stadionului "Oțelul" a fost utilatã cu turnichetele (foto) aduse zilele trecute în Galați, iar pânã la meciul cu Steaua București lucrãrile se vor încheia și la celelalte intrãri ale arenei de lângã Spitalul de Pediatrie.
Softul pentru citirea de bilete va ajunge sãptãmâna viitoare, a anunțat directorul de marketing al Oțelului, Dragoș Ghiuțã.
Stirea e de luni
fara soft nu functioneaza....eu nu vreau sa fie ca mine,eu vreau sa jucam,,,dar...
Exact... Si eu vreau sa fie cu spectatori dar bag mana in foc ca n-o sa fie...
Galatiul a trait destule experiente de genul asta. Prima care imi vine in minte e cea cu meciurile din preliminariile Cupei UEFA de dupa finala cupei pierdute 2-0 cu dinam0. Si cat doream atunci sa-i vad pe fanii lui Partizan in actiune...![]()
Ce vis furmos.
Nu e deloc un vis frumos,e pura realitate,Otelul nu mai e ce era,si anume echipa care punea mari probleme pe teren propriu,si acum antrenor acolo e Dorinel,si stim prea bine de ce este in stare ca antrenor,asa ca ramane cum am stabilit,si daca stam sa analizam jocul lor,punctele care le-au obtinut au fost cu International Curtea de Arges si Ceahlaul,iar etapa trecuta si-au furat-o de la CFR,am vazut meciul si iti spun ca nu au jucat mai nimic,o singura ocazie au avut in tot meciul,in concluzie,batem la Galati si incepem sa ne pregatim pentru derbyul cu spurcaciunile.
Exact... Si eu vreau sa fie cu spectatori dar bag mana in foc ca n-o sa fie...Galatiul a trait destule experiente de genul asta. Prima care imi vine in minte e cea cu meciurile din preliminariile Cupei UEFA de dupa finala cupei pierdute 2-0 cu dinam0. Si cat doream atunci sa-i vad pe fanii lui Partizan in actiune...
La ce te referi ca n-o sa fie cu spectatori ?
sunt stelist da o luam dupa Dinamo castiga la galati si timisoare usor ...forta Steaua
La ce te referi ca n-o sa fie cu spectatori ?
Da....
Meciul se va juca 100% cu spectatori.
Interesati-va inainte si apoi vb!
Da....
Pai de ce?
Meciul se va juca 100% cu spectatori.Interesati-va inainte si apoi vb!
Sa te auda cineva acolo sus, ca in staff-ul administrativ de la Galati nu am baza...
@KuzMaN
Daca citesti tot topicul o sa afli...
Meciul se va disputa cu spectatori, iar prețurile biletelor au fost deja date publicitãții: 35 de lei un tichet la tribuna I, 30 de lei la tribuna a II-a și 20 de lei la peluze.
Incepem sa ne obisnuim cu meciurile fara spectatori.. ![]()
Desi.. rezultatul din meciul de duminica ar fi fost altul cu suporteri .
Otelul - Steaua 0 : 1 ( A.Ionescu )
"Doar trei din cele unsprezece turnichete care trebuie montate la porțile de acces ale stadionului Oțelul au ajuns, pânã ieri, la Galați, însã conducerea clubului sperã ca problemele sã fie rezolvate pânã la meciul de duminicã cu Steaua. Cele trei turnichete au fost deja montate."
"Nu cred cã se va juca cu porțile închise la meciul cu Steaua. Am discutat și eu cu cei care se ocupã de montarea turnichetelor și mi-au dat asigurãri cã pânã duminicã vor fi toate montate. Un meci fãrã spectatori ne dezavantajeazã, fiindcã avem nevoie de suporteri, avem nevoie de susținere. Sunt convins însã cã povestea de la meciul cu Ceahlãul nu se va mai repeta și fanii vor fi lângã noi", a spus Munteanu.
Deci sunt sanse sa se joace cu spectatori.
Meci greu,probabil 0-0 sau 1-1,dar nu se stie,om trai si om vedea!! ![]()
eu merg pe mana helenei...dulcicutza nu pare la fel de informata...
cu totii la galati!
E careva din Focsani care merge la meci?