FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«1789101134»
Vlad Bogdan08.11.2009 19:12

Cu 14 oameni ? :))

Dupa ce au DAT gol poate , nu au luat :D

Fiecare antrenor judeca cum vrea fazele. Adopta ce tactica vrea. Daca sunt antrenori asa de naivi incat la 1-0 sa bage un atacant in locul unui fundas si sa atace ca nebunii pt 2,3-0 si sa o ia pe contra-atac aia ii partea a2a.

Daniel-Ionut08.11.2009 19:14

Ce va certati ma atata... important este ca Leeds a castigat cu 2-0 in Cupa FA impotriva lui Oldham... (Howson 36' Grella 90')

Noi sa fim sanatosi... :D

Forza Steaua!

red&blue_boy08.11.2009 19:36

Chelsea-Manchester United a fost un meci destul de modest,cu nu prea multe faze de poarta...Echitabil poate era un rezultat de egalitate...Cat despre arbitraj,chiar daca poate e offside la golul lui Terry,asa si Evans merita sa fie eliminat,neprimind nici galben dupa intrarea la Drogba.Iar si Manchester in alte meciuri a fost avantajata de arbitrii...

Ronnie09.11.2009 09:31

Dupa gandirea lui Kellerman inseamna ca de 20 de ani nu mai exista fani Liverpool in weekenduri.

Ronnie09.11.2009 21:36

Ce penalty frumos primeste Liverpool. Nu stiu cum se face de anul asta Liverpool e avantajata de arbitru meci de meci. Probabil coincidenta...

Maye09.11.2009 21:43

Coincidenta.

Nici in Tanzania nu s-ar fi dat.

MoWeed09.11.2009 21:44
Nu stiu cum se face de anul asta Liverpool e avantajata de arbitru meci de meci.

Stim amandoi ca exagerezi.

 

Asa este, Ngog a facut o simulare demna de Oscar

*Alecs*09.11.2009 22:21

Mo, fiti-ar liverpulile ca m-au scos de la pariuri!

MoWeed10.11.2009 07:09

Si pe mine m-au scos United cand au jucat cu CSKA

*Alecs*21.11.2009 10:17

14:45 Liverpool - Manchester C. - Eurosport 2

17:00 Birmingham C. - Fulham

17:00 Burnley - Aston Villa

17:00 Chelsea - Wolverhampton W. - Eurosport 2

17:00 Hull C. - West Ham U.

17:00 Sunderland - Arsenal - DigiSport +

19:30 Manchester U. - Everton - DigiSport

 

Meciuri interesante azi.

 

Maye21.11.2009 11:01

1 pe linie.

Kellerman21.11.2009 12:06

O sa fie un meci interesant cu City.

 

The Reds XI in full is: Reina, Skrtel, Carragher, Agger, Insua, Mascherano, Lucas, Kuyt, Gerrard, Babel, Ngog. Subs: Cavalieri, Aquilani, El Zhar, Aurelio, Riera, Benayoun, Kyrgiakos.

 

Probabil o sa fie un 4-2-3-1 cu Carragher pe dreapta, Insua pe stanga, Agger si Skrtel in centru. 2 mijlocasi la inchidere Lucas si Mascherano, Kuyt si Babel extreme, Gerrard in spatele varfului N'Gog.

 

La pauza sper sa intre Aquilani in locul lui Lovin aaaa adica Lucas. Sau mai bine sa se rupa Lucas la inceputul meciului, urasc jucatorul ala, e echivalentul lui Lovin.

 

Dca nu bate Liverpool ma impusc. :D

MoWeed21.11.2009 12:30

De data asta tre sa bata si Liverpool

Kellerman21.11.2009 13:42

Cat ghinion in prima repriza...Agger si Babel out. :|

Vlad Bogdan21.11.2009 13:46

Chelsea 7,8- 0 Wolves :D:D

Liverfool si crapchester pierd iarasi :))

 

 

 

le : 1-0 liverfool min 51

Ronnie21.11.2009 14:49

Urat cu spume frate fundasul ala grec. Nu poti emite pretentii la titlu cand ai un fundas precum grecul ala.

Daniel-Ionut21.11.2009 14:54
Urat cu spume frate fundasul ala grec. Nu poti emite pretentii la titlu cand ai un fundas precum grecul ala.

 

Da ce ma, titlul se castiga dupa frumusete sau dupa cum joaca?

Ronnie21.11.2009 14:57

Pai normal ba, nu te uiti la United? Vidic si Ferdinand apar mereu la meciuri aranjati, barbieriti, cu parul facut cu gel...

Daniel-Ionut21.11.2009 15:05
Pai normal ba, nu te uiti la United? Vidic si Ferdinand apar mereu la meciuri aranjati, barbieriti, cu parul facut cu gel...

 

Vidic si Ferdinand sunt aproape cheli...

Si lasa ma asa, ca se sperie atacantii adversi de el ;)

Pune o poza cu el ca nu stiu de cine vorbesti... adica stiu de un fundas grec adus in vara la Liverpool da' nu il stiu la fata.

Ronnie21.11.2009 15:07

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SotiriosKyrgiakos_633868778038670000.jpg

Daniel-Ionut21.11.2009 15:12

E top model pe langa astia...146_13.jpg

146_21.jpg

Da hai ca e prea dubios sa vorbesc cu tine despre fotbalisti frumosi... :D

MoWeed21.11.2009 15:51

Stiam eu ca Ronnie e gay. De aia il are ca idol pe CR9

Kellerman21.11.2009 16:00

Ronnie, ai vazut meciul ? mie mi se pare ca grecul a jucat ACCEPTABIL pentru primul meci in care a jucat mai mult de 20 de minute.

Ronnie21.11.2009 16:55

Am vazut meciul. Nici nu prea a avut de treaba grecul pentru a se remarca in vreun fel. La golul lui Irleand nu stiu sigur daca nu cumva are vreo vina.

Vlad Bogdan21.11.2009 17:11

Chelsea 4-0 Wolves

Sunderland 1-0 Arsenal.

 

 

Mda...

«1789101134»