O sa fie un meci interesant cu City.
The Reds XI in full is: Reina, Skrtel, Carragher, Agger, Insua, Mascherano, Lucas, Kuyt, Gerrard, Babel, Ngog. Subs: Cavalieri, Aquilani, El Zhar, Aurelio, Riera, Benayoun, Kyrgiakos.
Probabil o sa fie un 4-2-3-1 cu Carragher pe dreapta, Insua pe stanga, Agger si Skrtel in centru. 2 mijlocasi la inchidere Lucas si Mascherano, Kuyt si Babel extreme, Gerrard in spatele varfului N'Gog.
La pauza sper sa intre Aquilani in locul lui Lovin aaaa adica Lucas. Sau mai bine sa se rupa Lucas la inceputul meciului, urasc jucatorul ala, e echivalentul lui Lovin.
Dca nu bate Liverpool ma impusc. 