FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«15678934»
Kellerman25.10.2009 16:58

United a fost skin of the dick. Se vede clar cum au avut noroc IMENS in aceste ultime etape de au castigat, au primit ce au meritat.

 

 

Sa nu uitam ca Ferguson cu tot cu federatia lui nu a reusit sa invinga fotbalul !

 

Who the **** are Man United ?

Maye25.10.2009 17:04

77 % posesie.

MoWeed25.10.2009 17:08

Bah!

 

Toate ca toate, dar aici suntem in primul rand stelisti, nu fani ai lui Liverpool sau Manchester United. Nu merita sa ne certam intre stelisti pentru echipele cu care simpatizam din afara.

 

Asa ca incetati cu aprecieri de genul "aia care spun ca United a avut penalty sunt niste frustrati" sau inchid topicul

Daniel-Ionut25.10.2009 17:08
77 % posesie.

 

Cu ce te incalzeste asta?

Scorul tot 2-0 ramane :blush:

Kellerman25.10.2009 17:10
Asa ca incetati cu aprecieri de genul "aia care spun ca United a avut penalty sunt niste frustrati" sau inchid topicul

 

 

Aia care spun ca United a avut penalty sunt niste frustrati.

 

Acum ai sa inchizi topicul ? hai te rog, dar nu contrazice evidenta.

Maye25.10.2009 17:12
NANANANANANNA FERNANDO TORRES Liverpool NUMBER 9 NANANNANANANANA

 

 

I-am mucificat pe MANURE ! ATAT AM VRUT ! that made my day.

 

Arbitrul a fost cel mai tampit om de pe lumea asta. A arbitrat intr-o singura directie, catre United. In repriza a 2 a fluierat ORICE pentru UnITED si a dat si 5 minute de prelungire...WTF ?! unde au fost 5 minute de intreruperi FFS? dar a primit ce a meritat FERGUSON, gol in min 96, HAHA ! JUSTICE !

 

 

Aia care spun ca United a avut penalty sunt niste frustrati si oameni care habar nu au ce inseamna premier league.

Corect.Esti un expert/as in Premier League.Bravo!

 

Cu ce te incalzeste asta?

Scorul tot 2-0 ramane :blush:

Nu ma incalzeste , dar vreau sa fie clar cine a dominat.

Daniel-Ionut25.10.2009 17:14

Halla Madrid! :blush:

Nu inchide ma topicul, ca imi place cum se cearta astia, si Chelsea prinde avans... nu ca m'ar interesa.

MoWeed25.10.2009 17:17

O sa-l redeschid cand va mai potoliti.

 

Apropo, Kellerman, eu simpatizez cu Liverpool din Premier League dar nu ma voi certa cu alti stelisti din cauza asta

MoWeed25.10.2009 19:13

Sper ca v-ati calmat

Maye25.10.2009 19:15

Nu toti am fost nervosi.

MoWeed a avut dreptate.Nu trebuie sa ne certam pe caca.turile astea.Sa ne contrazicem e ok , dar nici sa atuncam cu mizerii asa aiurea.

Daca cineva doreste sa discute civilizat despre meciul de astazi , eu ii raspund cu cea mai mare placere.

red&blue_boy25.10.2009 19:19

West Ham - Arsenal 2-2 , Manchester City - Fulham 2-2 . O etapa buna in primul rand pentru Chelsea. City se pare ca iar pierde din turatie,ca si sezonul trecut.

Maye25.10.2009 19:35

Chelsea si-a facut singura etapa buna.

*Alecs*25.10.2009 20:03

Sa-mi spun si eu parerea acum la rece. Nu a fost un derby foarte spectaculos, multe pase si scheme gresite, probabil si din cauza ca au lipsit doi oameni importanti din zona mediana la ambele echipe: Fletcher si Gerrard. Nu a fost penalty nici la Carrick si nici la Kuyt, dar era de rosu direct si la Carragher si la Vidic. Arbitrul si el destul de slab, multe decizii confuze. In concluzie, se putea mai bine.

 

P.S. Sa nu uitam ca vorbim despre cel mai civilizat campionat si pe viitor sper sa pastram acelasi nivel si in discutiile noastre.

Maye25.10.2009 20:16
P.S. Sa nu uitam ca vorbim despre cel mai civilizat campionat si pe viitor sper sa pastram acelasi nivel si in discutiile noastre.

De acord.

red&blue_boy31.10.2009 15:36

Arsenal - Tottenham 3-0 in derby-ul Londrei. Tottenham se cam stinge,dupa inceputul promitator de sezon.

Ronnie31.10.2009 17:12

Fulham 3-1 Liverpool

Bolton 0-4 Chelsea

 

Liverpool risca sa piarda locul 4 anul acesta la cat de slab joaca.

Daniel-Ionut31.10.2009 17:49

Cat mai rezista Benitez? :rolleyes:

Vlad Bogdan31.10.2009 21:17

Ce pasa a dat Lampard la golul lui Drogba (un sfert de metru offiside:D) :X

Chelsea si Arsenal se bat la titlu, clar.

Ronnie31.10.2009 21:19
Chelsea si Arsenal se bat la titlu, clar.

 

Ca de fiecare data...

 

PS: Man.United 2-0 Blackburn (Berbatov & Rooney)

red&blue_boy31.10.2009 21:51

Liverpool e rau de tot.Victoria cu United se pare ca a fost o intamplare.Benitez a facut azi si niste schimbari total aiurea.Lupta sus se da intre Chelsea,Manchester United si poate Arsenal.

Kellerman01.11.2009 15:03

Nu au fost aiurea. Torres a fost fortat inclusiv cu United, si l-au fortat si cu Fulham si a fost nevoit sa il scoata. Benayoun trebuia scos, nu facea fata acolo, nu are destula forta...ideea e ca nu are jucatori Liverpool, aia buni sunt accidentati.

Maye01.11.2009 15:15
PS: Man.United 2-0 Blackburn (Berbatov & Rooney)

A fost un meci... pac-pac

mircea_1001.11.2009 19:25

Benitez nu are ce sa faca..la ce jucatori are a scos maxim pana acum...

Maye06.11.2009 07:48

Chelsea - United in weekend.

mircea_1006.11.2009 14:25

bate Chelsea :P:))

«15678934»