FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«14567834»
Ronnie25.10.2009 13:03

Maye e tata vostru.

Daniel-Ionut25.10.2009 13:55

Asteptati sa revina LEEDS in prima Liga, si atunci sa vedeti :naughty:

...ma bag so eu aiurea in seama :D

red&blue_boy25.10.2009 14:26
Asteptati sa revina LEEDS in prima Liga, si atunci sa vedeti :naughty:

...ma bag so eu aiurea in seama :D

 

 

Mai ai de asteptat!!!Parca-s prin Liga a 3-a.

Daniel-Ionut25.10.2009 14:31
Mai ai de asteptat!!!Parca-s prin Liga a 3-a.

 

Da, e p primul loc in Liga a 3-a (League One)

30 d puncte, cu un meci mai putin!

Maye25.10.2009 14:32
Maye e tata vostru.

Si tu mama lor.

Daniel-Ionut25.10.2009 14:47

Cred ca e clar pentru toti, ca daca Liverpool pierde meciul asta, Benitez e OUT!

mircea_1025.10.2009 14:50

Un meci superb...

 

11 metri clar pe final de repriza pentru Liverpool..asta e...poate in repriza a doua

Maye25.10.2009 14:54

Penalty clar la Carrick in minutul 35.

In prelungiri la Kuyt a fost tinere reciproca.Se putea da si 11m si lovitura libera.

mircea_1025.10.2009 14:56

Caragher a mers cu piciorul pe minge, abia apoi l-a luat pe sus pe Carrick...Penalty-ul lui Liverpool a fost mult mai clar...

Maye25.10.2009 15:22

Nu l-a luat pe sus.L-a nimicit!

La Kuyt e reciproc.

MoWeed25.10.2009 15:44
Nu avem cum sa pierdem cu o echipa care a luat gol de la un balon.

Esti un adevarat prezicator vad :))

mircea_1025.10.2009 15:58
Vorbim dupa 18.

 

OK. Spune-ti oful :D

red&blue_boy25.10.2009 15:59

Liverpool - Manchester United 2 - 0 !!! Un meci bun,cu ritm ridicat,un adevarat derby!

Ronnie25.10.2009 15:59

Penalty la Carrick toata ziua.

Maye25.10.2009 16:00

Liverpool e o echipa tip autobaza , dar care se dezvolta in Anglia.

Patetic sa joci asa tu echipa "cu cei mai mari si minunati suporteri din lume".

MoWeed25.10.2009 16:00

O fo pinalti Ronnie? :D

mircea_1025.10.2009 16:05

autobaza sau nu, a castigat cu 2-0 si a avut mai multe ocazii decat United...

Ronnie25.10.2009 16:06

Rosu la Carragher, penalty clar la Carrick. This is Anfield!

Maye25.10.2009 16:07
autobaza sau nu, a castigat cu 2-0 si a avut mai multe ocazii decat United...

Zau?

MoWeed25.10.2009 16:25

Ha ha, ce se oftica astia 2 :D

Daniel-Ionut25.10.2009 16:40

Daca nu va bateti tot degeaba...

:D Vreau sa vad o lupta corecta, fara lovituri sub centura, dupa ceafa, si muscaturi de ureche!

 

Care era ala care zicea ca Real e dependenta de Ronaldo? :hmmm:

De United ce sa mai zic?

 

Go Leeds! :))

mircea_1025.10.2009 16:44
Ha ha, ce se oftica astia 2 :D

 

da, se vede pe ei ca sufera :D

Maye25.10.2009 16:47

Nu sufera nimeni ma..ca pana la urma ma pi.s in sus dar tre sa recunoasteti ca ati fost mici azi.

Kellerman25.10.2009 16:56

NANANANANANNA FERNANDO TORRES Liverpool NUMBER 9 NANANNANANANANA

 

 

I-am mucificat pe MANURE ! ATAT AM VRUT ! that made my day.

 

Arbitrul a fost cel mai tampit om de pe lumea asta. A arbitrat intr-o singura directie, catre United. In repriza a 2 a fluierat ORICE pentru UnITED si a dat si 5 minute de prelungire...WTF ?! unde au fost 5 minute de intreruperi FFS? dar a primit ce a meritat FERGUSON, gol in min 96, HAHA ! JUSTICE !

 

 

Aia care spun ca United a avut penalty sunt niste frustrati si oameni care habar nu au ce inseamna premier league.

Daniel-Ionut25.10.2009 16:57
Nu sufera nimeni ma..ca pana la urma ma pi.s in sus dar tre sa recunoasteti ca ati fost mici azi.

 

Sa ai grija sa nu faci si contra vantului daca tot faci in sus :D

Liverpool - Manchester 2-0 El Nino Torres i'a distrus, titreaza un tabloid din Romania :))

«14567834»