Maye e tata vostru.
Maye e tata vostru.
Asteptati sa revina LEEDS in prima Liga, si atunci sa vedeti ![]()
...ma bag so eu aiurea in seama ![]()
Asteptati sa revina LEEDS in prima Liga, si atunci sa vedeti...ma bag so eu aiurea in seama
Mai ai de asteptat!!!Parca-s prin Liga a 3-a.
Mai ai de asteptat!!!Parca-s prin Liga a 3-a.
Da, e p primul loc in Liga a 3-a (League One)
30 d puncte, cu un meci mai putin!
Maye e tata vostru.
Si tu mama lor.
Cred ca e clar pentru toti, ca daca Liverpool pierde meciul asta, Benitez e OUT!
Un meci superb...
11 metri clar pe final de repriza pentru Liverpool..asta e...poate in repriza a doua
Penalty clar la Carrick in minutul 35.
In prelungiri la Kuyt a fost tinere reciproca.Se putea da si 11m si lovitura libera.
Caragher a mers cu piciorul pe minge, abia apoi l-a luat pe sus pe Carrick...Penalty-ul lui Liverpool a fost mult mai clar...
Nu l-a luat pe sus.L-a nimicit!
La Kuyt e reciproc.
Nu avem cum sa pierdem cu o echipa care a luat gol de la un balon.
Esti un adevarat prezicator vad ![]()
Vorbim dupa 18.
OK. Spune-ti oful ![]()
Liverpool - Manchester United 2 - 0 !!! Un meci bun,cu ritm ridicat,un adevarat derby!
Penalty la Carrick toata ziua.
Liverpool e o echipa tip autobaza , dar care se dezvolta in Anglia.
Patetic sa joci asa tu echipa "cu cei mai mari si minunati suporteri din lume".
O fo pinalti Ronnie? ![]()
autobaza sau nu, a castigat cu 2-0 si a avut mai multe ocazii decat United...
Rosu la Carragher, penalty clar la Carrick. This is Anfield!
autobaza sau nu, a castigat cu 2-0 si a avut mai multe ocazii decat United...
Zau?
Ha ha, ce se oftica astia 2 ![]()
Daca nu va bateti tot degeaba...
Vreau sa vad o lupta corecta, fara lovituri sub centura, dupa ceafa, si muscaturi de ureche!
Care era ala care zicea ca Real e dependenta de Ronaldo? ![]()
De United ce sa mai zic?
Go Leeds! ![]()
Ha ha, ce se oftica astia 2![]()
da, se vede pe ei ca sufera ![]()
Nu sufera nimeni ma..ca pana la urma ma pi.s in sus dar tre sa recunoasteti ca ati fost mici azi.
NANANANANANNA FERNANDO TORRES Liverpool NUMBER 9 NANANNANANANANA
I-am mucificat pe MANURE ! ATAT AM VRUT ! that made my day.
Arbitrul a fost cel mai tampit om de pe lumea asta. A arbitrat intr-o singura directie, catre United. In repriza a 2 a fluierat ORICE pentru UnITED si a dat si 5 minute de prelungire...WTF ?! unde au fost 5 minute de intreruperi FFS? dar a primit ce a meritat FERGUSON, gol in min 96, HAHA ! JUSTICE !
Aia care spun ca United a avut penalty sunt niste frustrati si oameni care habar nu au ce inseamna premier league.
Nu sufera nimeni ma..ca pana la urma ma pi.s in sus dar tre sa recunoasteti ca ati fost mici azi.
Sa ai grija sa nu faci si contra vantului daca tot faci in sus ![]()
Liverpool - Manchester 2-0 El Nino Torres i'a distrus, titreaza un tabloid din Romania ![]()