FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«1323334»
red&blue_boy14.05.2010 22:05

Castiga Chelsea,dar cred ca scorul nu va fi prea mare...Pacat de Portsmouth ca nu pot participa in Europa League...

Maye14.05.2010 23:48

@Alecs

 

Depinde de tusieri .

Alexandru H.15.05.2010 16:11

Chelsea castiga cu 1-0 dupa un meci extrem de ciudat.

 

a) In prima repriza a ratat Chelsea din toate pozitiile. S-a atins de 5 ori bara iar Kalou cred ca a ajuns in top 10 ratari istorice

b) In a doua repriza s-au ratat doua penaltiuri.

RobYnho15.05.2010 16:16

Miuta.

Ronnie15.05.2010 16:23

Din ce vedeam in comentariul de pe Bwin: penalty Porstmouth, ratare, corner si gol Chelsea din lovitura libera, toate aceste lucruri intramplandu-se in mai putin de 2 minute. Acum, sa fiu sincer, cred ca dureaza 2 minute pana duci mingea la picior dintr-o parte a terenului pana in cealalata, d-apai sa mai obtii si lovitura libera. :))

Alexandru H.15.05.2010 16:27

Dupa cele 5 bare, Drogba ajunsese sa palmuiasca poarta adversa... :)

 

Bine, golul lui a fost de fapt bara-gol...

*Alecs*15.05.2010 16:59
a) In prima repriza a ratat Chelsea din toate pozitiile. S-a atins de 5 ori bara iar Kalou cred ca a ajuns in top 10 ratari istorice

 

Da, Kalou cu poarta goala din 5m a dat in transversala.

 

Pacat de Boateng ca a ratat penalty-ul, am fi avut o a doua repriza nebuna.

 

red&blue_boy15.05.2010 17:49

Iata ca Chelsea a reusit cu Ancelotti sa castige campionatul si cupa in acelasi sezon,pentru prima data facand dubla...Ceea ce nu reusise nici Mourinho.

Ronnie15.05.2010 17:53

Da, dar Mourinho nu a avut noroc de tusierii lui Ancelotti, poate cei mai buni jucatori alaturi de Drogba.

Alexandru H.15.05.2010 18:59
Da, dar Mourinho nu a avut noroc de tusierii lui Ancelotti, poate cei mai buni jucatori alaturi de Drogba.

 

:hooray:

 

This makes it so much better...

bogdanbog15.05.2010 19:14

Atata frustrare bai nene, asta e, si arbitrii fac parte din joc, odata ce stai intr-un jucator, ce pretentii sa ai? :|

*Alecs*23.05.2010 20:13
Blackpool a castigat finala cu 3-2 si merge in Premier League dupa aproape 40 de ani.
Maye23.05.2010 20:34
Blackpool a castigat finala cu 3-2 si merge in Premier League dupa aproape 30 de ani.

Interesant ca jucatorul care a marcat golul decisiv in finala cu Cardiff , Brett Ormerod , este acelasi jucator care a marcat acum 9 ani golul care o ducea pe Blackpool din League Two in League One.

RobYnho23.05.2010 20:35

Ar trebui clubul sa'i faca o statuie. :))

Maye23.05.2010 20:41

Cred ca are deja.

«1323334»