FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«13031323334»
Alexandru H.02.05.2010 13:42

Tare asta :inlove:

liverpoolfergiesign20100502_412x232.jpg

 

Penibili suporterii United. Dupa ce ii injura pe rosii un an intreg, isi bat joc de sezonul prost, de faptul ca nu mai pupa CL, dupa ce se lauda ca vor depasi recordul de PL castigate, asteapta acum ca Chelsea sa fie invinsa la Liverpool, ca o favoare probabil pentru pensionarul de Ferguson...

Ronnie02.05.2010 14:01

Sau poate cineva care duminica vrea sa vada un meci de fotbal din Premier League asteapta un meci de razboi, cum este invatat. Se pare ca astazi o echipa doar a mimat fotbalul.

Alexandru H.02.05.2010 14:08

Sau poate ca Liverpool e doar o echipa slaba, asa cum a fost tot sezonul si ca nu putea mai mult. Sau poate ca rezultatele de saptamana asta i-a convins ca nu mai au nicio sansa la un loc in primele 4, asa ca si-au pierdut de tot interesul. Sau poate ca United trebuia sa castige meciul de acasa cu Chelsea ca sa nu mai astepte ca dusmanii lor de moarte sa le faca favoruri.

Ronnie02.05.2010 14:19

Liverpool este o echipa de tot rahatul. Dar ma asteptam de la Steven Gerrard sa nu faca manarii de-astea si sa paseze la portar de la mijocul terenului. Sa fim seriosi, asta nu este neatentie. Este o gafa intentionata. Si pana la urma, si daca juca Hull City, tot incercau si ei sa joace ceva, o pasa, un sut la poarta. Macar de statistica. Liverpool nici macar pentru fani nu forteaza.

bogdanbog02.05.2010 14:25

Asta e, mie oricum nu mi-a placut ca o echipa sa stea la mana altei echipe, daca esti bun, castigi cand trebuie. Livepool, a fost slaba sezonul acesta, rau de tot, asa ca, nu stiu de ce a-ti asteptat sa ii bata pe Chelsea, cand albastrii sunt cu mult peste ei.

Alexandru H.02.05.2010 14:26
Liverpool este o echipa de tot rahatul. Dar ma asteptam de la Steven Gerrard sa nu faca manarii de-astea si sa paseze la portar de la mijocul terenului. Sa fim seriosi, asta nu este neatentie. Este o gafa intentionata. Si pana la urma, si daca juca Hull City, tot incercau si ei sa joace ceva, o pasa, un sut la poarta. Macar de statistica. Liverpool nici macar pentru fani nu forteaza.

 

Gerrard a avut un an destul de prost. Iar fanii in mod sigur nu s-au enervat. Nu le frecventez forumurile, dar am impresia ca e soiul de bucurie pe care l-am experimentat si eu anul trecut, cu Steaua pe locul 6 si Dinamo pierzand titlul si locul 2 in ultimele 2 meciuri. Pana la urma, de asta exista si rivali, sa te bucuri si de raul lor, nu numai de binele tau.

 

Iar daca o luam per total, locul lui Chelsea e perfect meritat: victorii cu Arsenal, victorii cu United. N-ai cum sa nu recunosti ca United nu merita anul asta campionatul. Aveti timp la anul, probabil veti scapa de Berbatov si veti aduce un atacant care sa-l completeze pe Rooney mai bine.

Marius02.05.2010 14:45
FANTASTIC!!! Cel mai tampit meci pe care il vad in viata mea. Cei de la Liverpool nici nu stiu cum sa paseze spre jucatorii lui Chelsea. Incredibil! Se vede ca nu se pricep deloc la blaturi. Rusinos! In frunte cu marele Steven Gerrard care de la mijlocul terenului paseaza spre portar.

 

te uiti prea mult la Liga 1 si visezi blaturi si-n anglia...

Daniel-Ionut02.05.2010 15:06

Hai maa blat auzi... Liverpool nu a jucat nimic tot sezonul si se trezea chiar acum...

 

Leeds United aproape de promovareee :yeahh:

Alexandru H.02.05.2010 15:13
Hai maa blat auzi... Liverpool nu a jucat nimic tot sezonul si se trezea chiar acum...

 

Leeds United aproape de promovareee :yeahh:

 

Daca si Nottingham Forrest castiga play-offul, voi fi foarte multumit... :yeahh:

red&blue_boy02.05.2010 15:15

La cat a mers de rau Liverpool sezonul asta,era greu sa faca mai mult contra lui Chelsea...Nu cred ca a fost nimic necurat la mijloc.

RobYnho02.05.2010 15:22

Jubilez. :D

Maye02.05.2010 20:31

Chelsea campioana!

Arian02.05.2010 21:09

Fulham - West Ham 3 - 2

Sunderland - Manchester United 0 - 1

 

Si Manchester United continua cursa de urmarire a lui Chelsea Londra. :))

Vlad Bogdan03.05.2010 06:48

Ti-am zis Ronnie cine iese campioana? :hypocrite:

RobYnho03.05.2010 07:57

Nu zii hop pana nu ai sarit gardul.

Maye05.05.2010 11:49

Deseara se decide locul 4 :

 

City - Spurs

red&blue_boy05.05.2010 12:02

Da,meci interesant...Sper sa ramana Spurs pe locul patru...

Ronnie05.05.2010 12:03

Chiar daca pot spune ca simpatizez cu United, sper ca City sa prinda locul 4.

Maye05.05.2010 12:15

Spurs merita :D

RobYnho05.05.2010 12:18

Nu cred ca o poate incurca Tottenham pe City.

Era un meci bun de pus la pariuri.

Maye05.05.2010 12:22

Se termina egal.

RobYnho05.05.2010 12:28
Se termina egal.

 

Macar sa fie multe goluri. :D

*Alecs*05.05.2010 12:46
Chiar daca pot spune ca simpatizez cu United, sper ca City sa prinda locul 4.

 

Cum baaa? E ca si cum ai vrea ca Dinamo sa termine pe locul 2.

 

Spurs all the way!

red&blue_boy05.05.2010 21:41

Manchester City-Tottenham 0-1 ! Si Spurs prind Champions League.Parca in premiera...

bogdanbog05.05.2010 21:44
Nu cred ca o poate incurca Tottenham pe City.

Era un meci bun de pus la pariuri.

 

las' ca m-am ars eu...

«13031323334»