FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«13456734»
Maye30.09.2009 20:45
Primul pentru Liverpool :D

Apropo de vise.

Maye04.10.2009 07:10

Astazi Chelsea - Liverpool :D

Ronnie04.10.2009 07:10

Nu esti ma la biserica la ora asta?

Maye04.10.2009 07:12
Nu esti ma la biserica la ora asta?

Nu ma mai primesc aia :(

Ronnie17.10.2009 14:43

Golul sezonului in Premier League marcat acum cateva minute! http://www.youtube.com/watch?v=ZSOorkAqSqw...player_embedded

gio_stgloria17.10.2009 14:50

Sunderland e meserie oricum ! :bananadance:

Daniel-Ionut17.10.2009 15:55

Prea tare... :D

Sunt curios de la care fani venea balonul :hmmm:

mircea_1017.10.2009 17:56

de la fanii lui sunderland. oricum a fost bataie de joc...golul trebuia anulat...

Daniel-Ionut18.10.2009 06:52

Cazul "balonul" in Anglia :D

Acum le suspenda terenul celor de la Sunderland, si o sa castige Liverpool cu 3-0? :naughty:

Niciodata :excl:

Maye18.10.2009 09:09

nu e prima data ce se intampla chestia cu balonul.am mai vazut-o acum cativa ani.

ssilviu_1918.10.2009 13:30

Oricum,ce ma bucura pe mine,e revenirea in forta a celor de la Arsenal.Chiar cred ca anul aceste baietii pot sa mearga pana la capat.Echipa s-a maturizat si are puterea sa castige Premier League.Insa ei depind mult de forma lui Fabregas.El face tot jocul.GO GUNNERS!!

*Alecs*19.10.2009 10:55

Duminica, ora 18, Liverpool - Man Utd.

Maye19.10.2009 18:05
Duminica, ora 18, Liverpool - Man Utd.

X2.Pe ce este transmis?

*Alecs*19.10.2009 18:11

Pe Eurosport 2. Si am gresit ora, e la 16.

Ronnie19.10.2009 18:32

Nu avem cum sa pierdem cu o echipa care a luat gol de la un balon.

Maye19.10.2009 19:29

3 pct.

Daniel-Ionut20.10.2009 09:52
Nu avem cum sa pierdem cu o echipa care a luat gol de la un balon.

 

Nici nu ma gandesc sa nu bata Liverpool... cu toate ca nici nu ma intereseaza ce rezultat iese :D

mircea_1022.10.2009 09:08

mda...iar s-a accidentat Gerrard :(

MoWeed22.10.2009 10:31

If you're a Manc, you're a wank

red&blue_boy24.10.2009 22:32

Tottenham pierde o sansa importanta in lupta pentru primele pozitii in clasament,dupa 0-1 acasa cu Stoke.

Ronnie25.10.2009 06:26
If you're a Manc, you're a wank

Cu cine te certi ma?

 

MoWeed25.10.2009 06:41

Pai la Maye ma refeream, dar daca stau bine sa ma gandesc e valabil si pentru tine :D

r3fl3x25.10.2009 08:25
Tottenham pierde o sansa importanta in lupta pentru primele pozitii in clasament,dupa 0-1 acasa cu Stoke.

 

si eu pierd la pariuri din cauza lor..

mircea_1025.10.2009 11:04

Roonie, Maye, sunteti pregatiti sa luati o bataita cum scrie la carte? :D

Maye25.10.2009 13:01

Vorbim dupa 18.Frustratilor.

«13456734»