FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«12345634»
Stryker29.08.2009 19:07

Ce victorie in extremis a obtinut totusi Tottenham cu Birmingham , cu gol in prelungiri ...

 

Man U a obtinuit o victorie oarecum asteptata cu Arsenal , nu au stralucit ei dar au fost per total mai buni din cate am vazut la faze ... oricum ar fi frumos sa batem si noi cu exact acelasi scor in meciul de maine ! :thumbup:

*Alecs*29.08.2009 19:11
Scorul arata cine a fost mai bun.

 

Totusi.. om fi noi mari fani United, dar astazi Arsenal merita sa plece de pe Old Trafford cu 1p. Manchester e inca departe de jocul din sezonul trecut.

Ronnie29.08.2009 19:32

United a jucat foarte bine tactic. Nu va lasati pacaliti de comentatori. Cei de pe Eurosport 2 de cand ii stiu au ceva cu United.

gio_stgloria29.08.2009 19:42

Nu m-am uitat pe eurosport.

Maye29.08.2009 19:59

Nu am vazut meciul ma ca eram ocupat cu sprituri dar ManU merita sa castige :D

mircea_1030.08.2009 14:38
Mi-a placut reactia lui Wenger cand a fost eliminat de arbitru si trimis in tribuna. :)

ce-a facut ca nu am vazut faza? :D

 

United a jucat foarte bine tactic. Nu va lasati pacaliti de comentatori. Cei de pe Eurosport 2 de cand ii stiu au ceva cu United.

 

Se vede clar din comentariile lor ca sunt fani Liverpool :naughty:

Ronnie30.08.2009 14:53
ce-a facut ca nu am vazut faza? :D

 

Vezi aici.

Maye30.08.2009 16:21
Se vede clar din comentariile lor ca sunt fani Liverpool :naughty:

Meciul de ieri a fost comentat de Ioan Viorel si Emil Gradinescu.Primul tine , declarat , cu Tottenham , al doilea tine , declarat , cu Arsenal.Probabil de aia putina rautate la adresa campionilor Angliei.

Vlad Bogdan30.08.2009 20:59

deci ... cine e favorita la castigarea Campionat-F.Acup-CL ?? va spun eu : Chelsea

pai voi ati vazut cum joaca? :>

I-a rupt si pe calaretii lui Manchester

 

btw ... Man U sucked in meciul cu Arsenal ! nu meritau nimic , nicidecum 3 puncte

Maye12.09.2009 09:57

Astazi avem pe TV , urmatoarele meciuri din Anglia:

ora 17:

- Eurosport 2 : Stoke City - Chelsea

- DigiSport : Manchester City - Arsenal

- Digisport Plus : Liverpool - Burnley

ora 19.30:

- Eurosport 2 : Tottenham - Manchester United

Maye12.09.2009 18:39

Rezultatele de azi :

 

Blackburn R. 3 - 1 Wolverhampton W.

Liverpool 4 - 0 Burnley

Manchester C. 4 - 2 Arsenal

Portsmouth 2 - 3 Bolton W.

Stoke C. 1 - 2 Chelsea

Sunderland 4 - 1 Hull C.

Wigan Athletic 1 - 0 West Ham U.

Tottenham H. 1 - 3 Manchester U.

Maye27.09.2009 20:53

United este lider si nici nu va mai parasi pozitia 1 pana in mai 2010 :D

Daniel-Ionut28.09.2009 11:46
United este lider si nici nu va mai parasi pozitia 1 pana in mai 2010 :D

 

Pana in ultima etapa din mai 2010, cand v'a ceda primul loc, campioanei de anul acesta Arsenal :)

DelPiero1028.09.2009 17:12
Pana in ultima etapa din mai 2010, cand v'a ceda primul loc, campioanei de anul acesta Arsenal :)

Tu ori esti naiv,ori esti visator.Arsenal nu e in primele 3 echipe ca valoare din Anglia.

MoWeed28.09.2009 17:15
Tu ori esti naiv,ori esti visator.Arsenal nu e in primele 3 echipe ca valoare din Anglia.

De fapt as zice ca e cam a 5-a ca valoare colectiva dupa Manchester United, Chelsea, Liverpool si Tottenham(in ordinea asta)

Ronnie28.09.2009 17:24

Din cate a demonstrat pe teren este mult si sub Manchester City.

Maye28.09.2009 21:22
Pana in ultima etapa din mai 2010, cand v'a ceda primul loc, campioanei de anul acesta Arsenal :)

Bai baiatule vorbesti fara sa stii...

Arsenal e 0!!!Esti entuziasmat ca au batut un Everton in picaj si un Portsmouth.

Arsenal se bate,cel mult ,anul acesta la locul 4.

mircea_1029.09.2009 08:06

Liverpool se pare ca si-a revenit in ultimele etape :bananadance: abia astept derbyurile cu United si cu Chelsea :boxing: mai ales ca pana atunci revine si Aquilani

Maye29.09.2009 08:13

Altii nerabdatori sa piarda cu Utd.

MoWeed29.09.2009 08:51
Altii nerabdatori sa piarda cu Utd.

La fel ca sezonul trecut nu? :D

Maye29.09.2009 09:37
La fel ca sezonul trecut nu? :D

Accidente.

mircea_1029.09.2009 19:36

vedem pe 25 octombrie :D

*Alecs*30.09.2009 19:07
Altii nerabdatori sa piarda cu Utd.

 

Corect!

Se vorbea de Arsenal dupa prima etapa.. gata castiga tot baietii lui Wenger.. au venit de doua ori in Manchester si s-au calmat.

Apoi a urmat Tottenham.. gata Harry Houdini sparge suprematia.. s-au dus diavolii la Londra si i-au linistit si pe ei.

Si cel mai recent rivala de moarte, Man City.

Maye30.09.2009 20:38

Vor urma si Liverpool si Chelsea si gata..

Al catelea titlu consecutiv va fi?

MoWeed30.09.2009 20:40
Al catelea titlu consecutiv va fi?

Primul pentru Liverpool :D

«12345634»