FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«1234534»
Maye22.08.2009 15:55

Arsenal 4 - 1 Portsmouth

Birmingham C. 0 - 0 Stoke C.

Hull C. 1 - 0 Bolton W.

Manchester C. 1 - 0 Wolverhampton W.

Sunderland 2 - 1 Blackburn R.

Wigan Athletic 0 - 5 Manchester U.

Daniel-Ionut23.08.2009 17:33

Fulham - Chelsea 0-2

Drogba 39'

Anelka 76'

Maye23.08.2009 18:03

Chelsea e de departe cea mai buna in acest start.

*Alecs*24.08.2009 19:51

Si-a revenit Aston Villa :D

Ronnie24.08.2009 19:55

Si-a revenit si Liverpool :))

Maye24.08.2009 19:59

Se termina egal.Desi asa de mult imi place sa il vad pe Rafa trist :wub:

MoWeed24.08.2009 20:22

Lasa ca recupereaza punctele astea cu United

Maye24.08.2009 21:00
Se termina egal

Habar n-ai ba.

Lari25.08.2009 06:54

Robert Plant a fost numit vicepresedinte la clubul sau de suflet, Wolverhampton Wanderers.

Vlad Bogdan25.08.2009 07:25

Chelsea rupe tot.

Acum ce mai ziceti fani L'pool dupa ce ati pierdut cu 1-3 in fata descultilor alora :))

Daniel-Ionut25.08.2009 07:39
Chelsea rupe tot.

Acum ce mai ziceti fani L'pool dupa ce ati pierdut cu 1-3 in fata descultilor alora :))

 

Daca si Aston Villa este o echipa de desculti... inseamna ca planeta se scufunda :)

 

PS: Si nici nu ma intereseaza ce face Liverpool ;)

Ma oftic doar ca m-a scos de la pariuri...

Maye25.08.2009 11:00

Vad ca Arsenal e catalogata aici drept principala favorita la titltu.O sa vedem sambata :D

gio_stgloria26.08.2009 14:15

Newcastle inca e trecuta pe Wikipedia ca fiind in Premier League :D.Sper sa revina anul asta . :steag_sah_mic:

AG26.08.2009 14:43

dc ziceti k arsenal ?? astia mereu au inceput tare orice sezon si au dat-o in bare.. o sa termine pe 4

 

Manchester

Liverpool

Chelsea

Arsenal

Maye26.08.2009 19:43
Newcastle inca e trecuta pe Wikipedia ca fiind in Premier League :D.Sper sa revina anul asta . :steag_sah_mic:

La cum joaca tot ce e posibil :)

gio_stgloria27.08.2009 07:58
dc ziceti k arsenal ?? astia mereu au inceput tare orice sezon si au dat-o in bare.. o sa termine pe 4

 

Manchester

Liverpool

Chelsea

Arsenal

 

Baietii mei tunarii , au rupt aseara pe Celtic si in campionat la fel ce mai vrei ? :bananadance:

Maye27.08.2009 10:29
Baietii mei tunarii , au rupt aseara pe Celtic si in campionat la fel ce mai vrei ? :bananadance:

Baietii tai tunari se opresc sambata. :)

gio_stgloria29.08.2009 15:35

Mai e putin pana la Manchester - Arsenal !

 

GO GO GO tunarii !

pic273.jpg

mircea_1029.08.2009 16:22

Bolton - Liverpool 2-3

 

o nou revenire marca Liverpool. Bolton a condus cu 1-0 si 2-1, dar degeaba...

Johnson si Gerrard au facut din nou un meci mare...sper sa joace in continuare la fel de bine.

Daniel-Ionut29.08.2009 16:44

Bate Arsenal cu 1-0 ;)

gio_stgloria29.08.2009 18:18

Manchester- Arsenal 2-1 (0-1)

 

asemena noroc ca astia de la Manchester n-am vazut ,mi-au stricat si biletul de pariuri.Le-a dat arsenal lectie 80% din joc.

Ronnie29.08.2009 18:27

Da. A jucat Arsenal precum Barcelona combinata cu restul planetei iar United a fost putin mai buna decat Astra Ploiesti. Sa fim seriosi!

 

2-1 si daca baietii nu erau atat de neatenti in finalul meciului scorul putea fi 3,4-1.

KERATOCONUS29.08.2009 18:39

Arsenal merita cel putin un rezultat de egalitate.

 

Mi-a placut reactia lui Wenger cand a fost eliminat de arbitru si trimis in tribuna. :)

 

 

gio_stgloria29.08.2009 19:01
Da. A jucat Arsenal precum Barcelona combinata cu restul planetei iar United a fost putin mai buna decat Astra Ploiesti. Sa fim seriosi!

 

2-1 si daca baietii nu erau atat de neatenti in finalul meciului scorul putea fi 3,4-1.

 

united penalty inventat si alt gol din autogol si nu uita de ocazia lui vand persie la 1-0 .

Ronnie29.08.2009 19:03

Ce penalty inventat visezi ma? Asa ai gasit scuze si cand v-am scos din Champions League anul trecut. Asa o sa gasiti toata viata. Scorul arata cine a fost mai bun.

«1234534»