FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«167891034»
Kellerman06.11.2009 19:16

Sunt fan Liverpool deci imi doresc sa bata Chelsea. Mai bine ia titlul Chelsky anul asta decat sa ne intreaca United scums.

red&blue_boy06.11.2009 20:59
Sunt fan Liverpool deci imi doresc sa bata Chelsea. Mai bine ia titlul Chelsky anul asta decat sa ne intreaca United scums.

 

 

La fel imi doresc si eu....Si sa bata Liverpool pe Birmingham!

Ronnie07.11.2009 06:29
Sunt fan Liverpool deci imi doresc sa bata Chelsea.

 

Asta e mentalitatea adevarata. Tot respectu'!

 

PS: Maine seara esti caine sau rapidist?

Kellerman07.11.2009 08:32

Sa presupunem ca in situatia actuala ar fi Rapid in locul lui Chelsea si Dinamo in locul lui MAN UTD. Avand in vedere ca daca Rapid (chelsky) ar castiga, ar face un pas important catre titlu si Dinamo (man utd) ar pierde ar insemna practic ratarea titlului de catre Dinamo (man utd).

 

Tu cu cine ai tine ? ai vrea ca Dinamo (man utd) sa isi puna un +1 la trofee ? sau ai vrea ca CRApidul (chelsky) care parca au 3 campionate sa se transforme in 4 ?

 

In cazul lui Liverpool e clar, nu mai ia titlul anul asta, nici o sansa, deci clar ca nu vreau ca United sa depaseasca Liverpool la titluri. Mai bine face Chelsea 4 decat United 19.

 

P.S: Rivalele lui Liverpool sunt Everton si Manchester United, restul sunt doar povesti, deci da, sper sa bata Chelsea.

Maye07.11.2009 09:20

Meci de X 2.

MoWeed07.11.2009 09:28

@Kellerman

 

Fara suparare, dar mentalitatea asta este una de frustrat; este exact mentalitatea sub-podarilor de acum 3-4 ani cand vroiau sa faca orice doar sa pierdem noi campionatul.

Atata timp cat nu castiga Liverpool campionatul, pe mine, ca simpatizant al lui Liverpool, nu ma intereseaza cine castiga.

 

 

Cat despre paralela cu ciorile si cainii, pe un stelist nu ar trebui sa ii intereseze ce fac aceste mici echipe. Atata timp cat noi nu suntem in stare sa luam campionatul, nu ma intereseaza cine il ia. Ca as vrea sa nu-l ia dinam0 e una, dar n-o sa ma apuc sa tin cu frustratii aia de sub pod doar pentru asta...

Maye07.11.2009 09:40

Nu putem fi toti perfecti MoWeed.

KERATOCONUS07.11.2009 20:09

Aston Villa - Bolton 5 - 1

Blackburn - Portsmouth 3 - 1

Manchester City - Burnley 3 - 3

Tottenham - Sunderland 2 - 0

Wolverhampton - Arsenal 1 - 4

Hull City - Stoke C. 2 - 1

West Ham - Everton 1 - 2

Wigan Athletic - Fulham 1 - 1

Chelsea - Manchester United 1 - 0

Vlad Bogdan08.11.2009 13:41

Astazi de la 18:00 pe Eurosport 2 derby-ul etapei.

Chelsea-Manchester. Prevad un meci cu multe goluri (sper sa cada toate in poarta lui Foster :naughty: )

Maye08.11.2009 18:02

Chelsea - United 1-0.

 

Lucky bastards.

Ronnie08.11.2009 18:06

Arbitru 1-0 Man.Utd

Daniel-Ionut08.11.2009 18:09

Ba da mereu aveti ceva de comentat la arbitru cand joaca United :oops:

Kellerman08.11.2009 18:17
Atata timp cat nu castiga Liverpool campionatul, pe mine, ca simpatizant al lui Liverpool, nu ma intereseaza cine castiga.

 

 

Asta so crezi tu. Dupa cum stii sau nu stii, United are 18 titluri la fel ca Liverpool. +1 pentru ei ar insemna sa depaseasca Liverpool, iar eu ca fan Liverpool nu am sa accept niciodata, la fel cum nici daca era Steaua si Dinamo in aceasi situatie tu nu ai fi acceptat-o, hai sa fim corecti. Nu cred ca nu ai fi vrut sa ia ORICINE altcineva titlul inafara de Dinamo daca era sa ne depaseasca la campionate.

Maye08.11.2009 18:18
Ba da mereu aveti ceva de comentat la arbitru cand joaca United :oops:

Pai numai asa pierde United.

Vlad Bogdan08.11.2009 18:32

Sa fim seriosi acum.... ce naiba a jucat Manchester in meciul asta?

Kellerman08.11.2009 18:32

Numai asa pierde? dar cand marcheaza in minutul 98 desi s-au aratat doar 3 minute de prelungire cum e ? cand arbitrul fluiera intr-o singura directie cand united a jucat cu Liverpool (directia fiind UNITED) cum e ? ia hai sa nu vorbim acum de buteliile lui Ferguson la federatie si de influenta lui.

MoWeed08.11.2009 18:58

@Maye, Ronnie

 

 

De fiecare data cand iau bataie varzaii aia, e de vina ba arbitrul, ba bulanul, ba mai stiu eu ce. Voi si Razvan Lucescu :D

Maye08.11.2009 19:00

Pai daca asa e ma.

A fost un offside cat casa la gol.

Ronnie08.11.2009 19:01

A fost off-side toata ziua. Cu Liverpool a fost penalty la Carrick. Nimic nu stiti.

MoWeed08.11.2009 19:02
Nu cred ca nu ai fi vrut sa ia ORICINE altcineva titlul inafara de Dinamo daca era sa ne depaseasca la campionate.

Eu nu sunt frustrat.

 

 

@Ronnie, Maye

 

Mai degraba v-ati plange de neputiinta voastra....

Daniel-Ionut08.11.2009 19:04

Corect... se vede ca a plecat Ronaldo de la United :blush:

MoWeed08.11.2009 19:05

Nu mai sunt atatia cocalari acolo...

Maye08.11.2009 19:07
@Ronnie, Maye

 

Mai degraba v-ati plange de neputiinta voastra....

Nu e nicio neputinta frate.

Cel mai mult ma dispera faptul ca si Liverpool cat si Chelsea s-au aparat cu 14 oameni dupa ce au dat gol...asta pentru mine spune totul.

MoWeed08.11.2009 19:10

Dati vina pe arbitrii pentru neputiinta. Zici ca esti razvanel...

Ronnie08.11.2009 19:12

Nu e neputinta ba, e arbitrajul anti-united din acest sezon. S-au saturat baietii sa castige Man.United campionatul si sa ajunga in finala UCL.

«167891034»