FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«18910111234»
Ronnie21.11.2009 18:45

Au murit paienjenii la golul lui Fletcher. Probabil cel mai frumos gol al sezonului pana acum.

 

http://www.youtube.com/watch?v=_ywu6zi7t0o

Vlad Bogdan21.11.2009 19:29

Ronnie degeaba ca anul asta e anul lui Chelsea.

Maye21.11.2009 19:39

Sunderland pentru coroana!

KERATOCONUS21.11.2009 21:57

Etapa a 13-a

 

Liverpool - Manchester City 2 - 2

Birmingham - Fulham 1 - 0

Burnley - Aston Villa 1 - 1

Chelsea - Wolverhampton 4 - 0

Hull City - West Ham 3 - 3

Sunderland - Arsenal 1 - 0

Manchester United - Everton 3 - 0

red&blue_boy21.11.2009 23:22

Liverpool nu isi mai revine.Pacat...Nu ma asteptam sa piarda Arsenal la Sunderland,care confirma forma buna prin care trece.

Ronnie22.11.2009 17:08

Tottenham H. 9 - 1 Wigan Athletic

 

Defoe 5 goluri

Daniel-Ionut22.11.2009 17:20

Scorul sezonului!!!

Si la pauza a fost 1-0 parca...

Vlad Bogdan22.11.2009 17:39

9-1 :ce_oameni:

 

Se puteau opri la 4-1.Cum sa umilesti pe cineva chiar asa?

Daniel-Ionut22.11.2009 17:46
9-1 :ce_oameni:

 

Se puteau opri la 4-1.Cum sa umilesti pe cineva chiar asa?

 

Si ce motiv ar avea sa se opreasca la 4-1? :blink:

MoWeed22.11.2009 17:53
9-1 :ce_oameni:

 

Se puteau opri la 4-1.Cum sa umilesti pe cineva chiar asa?

Asa sunt englezii, dau suta la suta indiferent de scor

KERATOCONUS22.11.2009 18:08

Etapa a 13-a

 

Bolton - Blackburn 0 - 2

Tottenham - Wigan 9 - 1 :wacko:

Stoke City - Portsmouth 1 - 0

Daniel-Ionut22.11.2009 18:20
Asa sunt englezii, dau suta la suta indiferent de scor

 

Asa e frumos :happy:

Vlad Bogdan22.11.2009 18:22

Mda... de parca Chelsea nu mai putea sa ii dea aseara mai multe lui Wolves.

Daniel-Ionut22.11.2009 18:30
Mda... de parca Chelsea nu mai putea sa ii dea aseara mai multe lui Wolves.

 

NU le'a dat... inseamna ca nu a putut :oops:

Stryker23.11.2009 11:59

Frumoasa victorie Spurs ... oare cand vom bate si noi pe cineva cu 9-1 ? :))

Vlad Bogdan23.11.2009 13:16

Raspuns: Cand familia beeecalii si slugile lor vor pleca de la acest club. :)

Maye23.11.2009 13:27

Am crezut ca e eroare pe livescore cand am vazut 9-1.

*Alecs*23.11.2009 19:01

Tottenham si Jermain Defoe au fost aproape sa doboare doua recorduri in Premier League: cea mai mare victorie(Man Utd-Ipswich 9-0) si cele mai multe goluri marcate intr-un meci de un jucator, Defoe reusind doar sa egaleze acest record(5 goluri mai au Andy Cole si Alan Shearer).

red&blue_boy23.11.2009 20:06

Defoe prin prestatia de ieri si-a securizat practic locul in lotul Angliei pentru mondialul de la anul...

Vlad Bogdan24.11.2009 11:40

Nu fi asa de sigur! Bent, Agbonlahor, Heskey , Rooney, Delfueneso, Ebans-Blake, Crouch bat la usa nationalei, plus ca mai sunt si alti atacanti englezi buni iar Capello mai mult ca sigur ca va face o surpriza celorlalte nationale la mondial.

red&blue_boy24.11.2009 20:19

Da,mai sunt si alti atacanti importanti pentru Anglia...Vom vedea pe cine va lua Capello,dar eu cred ca Defoe va fi printre ei,e cel putin peste trei dintre atacantii enumerati de tine...

Maye24.11.2009 20:23

Defoe va fi sigur in echipa pentru la anul.

KERATOCONUS28.11.2009 21:01

Etapa a 14-a

 

Blackburn - Stoke City 0 - 0

Fulham - Bolton 1 - 1

Manchester City - Hull City 1 - 1

Portsmouth - Manchester United 1 - 4

West Ham - Burnley 5 - 3

Wigan Athletic - Sunderland 1 - 0

Aston Villa - Tottenham 1 - 1

red&blue_boy28.11.2009 22:08

Manchester City doar egal acasa...Se pare ca banii nu sunt destul...Astazi meciuri tari,Everton-Liverpool si Arsenal-Chelsea...

red&blue_boy29.11.2009 21:30

Everton-Liverpool 0-2 . Arsenal-Chelsea 0-3 . Inca o demonstratie de forta din partea lui Chelsea.Super golurile lui Drogba.Se pare ca va fi o cursa in doi,Chelsea cu Manchester United...

«18910111234»