Etapa a 14-a
Wolverhampton - Birmingham 0 - 1
Everton - Liverpool 0 - 2
Arsenal - Chelsea 0 - 3 ![]()
Etapa a 14-a
Wolverhampton - Birmingham 0 - 1
Everton - Liverpool 0 - 2
Arsenal - Chelsea 0 - 3 ![]()
Chelsea merge suspect de bine.
La forma de anul asta merg direct in finala UCL.
Mai incape indoiala? ![]()
United vs City in semifinalele Cupei Ligii ![]()
Bate United...
bate city mah...de cand a plecat Ronaldo parca la mijlocu e format din juniori
West Ham United 0-4 Manchester United (Scholes, Gibson, Valencia, Rooney)
Manchester City 2-1 Chelsea (Adebayor, Tevez / Adebayor - autogol)
West Ham United 0-4 Manchester United (Scholes, Gibson, Valencia, Rooney)Manchester City 2-1 Chelsea (Adebayor, Tevez / Adebayor - autogol)
+ penalty ratat de lampard prin min 86 daca nu ma insel.....
man city are o echipa bunicica (multi internationali englezi- poate nu chiar din prima garnitura)... totusi, robinho nu-si gaseste locul!
v-am spus eu ![]()
![]()
![]()
Etapa a 15-a
Portsmouth - Burnley 2 - 0
Arsenal - Stoke City 2 - 0
Aston Villa - Hull City 3 - 0
Blackburn - Liverpool 0 - 0
West Ham - Manchester United 0 - 4
Wigan Athletic - Birmingham 2 - 3
Wolverhampton - Bolton 2 - 1
Manchester City - Chelsea 2 - 1
United merge ceas.
Desi a pierdut astazi la City,mi se pare ca tot Chelsea e cea mai solida echipa.Si de nu rata Lampard 11 m,ce i se intampla rar...Sau Drogba a avut ceva ocazii bune...Puteau si astazi sa scoata cel putin un egal.United vine tare din urma,va fi o cursa interesanta in doi.Saptamana buna pentru City cu victorii la Arsenal si Chelsea.
Din pacate Liverpool nu isi revine din pasa proasta...Sper sa prinda barem un loc de Liga...
Etapa a 15-a
Fulham - Sunderland 1 - 0
Everton - Tottenham 2 - 2
Chelsea se incurca acasa cu Everton,3-3.Dar Manchester United n-a reusit sa profite de acest lucru,fiind invinsa acasa de Aston Villa cu 1-0 . O alta surpriza,Tottenham-Wolverhampton 0-1.
Haha, Manchester looser. ![]()
Etapa a 16-a
Stoke City - Wigan Athletic 2 - 2
Birmingham City - West Ham United 1 - 0
Bolton - Manchester City 3 - 3
Burnley - Fulham 1 - 1
Chelsea - Everton 3 - 3
Hull City - Blackburn Rovers 0 - 0
Sunderland - Portsmouth 1 - 1
Tottenham - Wolverhampton 0 - 1
Manchester United - Aston Villa 0 - 1
Liverpool - Arsenal 1 - 2
Go GUNNERS!!!Poate reusesc baietii astia in sfarsit sa ia un trofeu.M-ar bucura mult,avand in vedere ca odata cu probabila plecare a lui fabregas din vara viitoare,se va alege praful de aceasta echipa frumoasa.
Daca ar avea vreo doi-trei jucatori si mai experimentati in echipa,pe langa entuziasmul tinerilor,ar avea sanse Arsenal la mai mult,la un trofeu...
Manchester United - Wolverhampton . Se joaca la o singura poarta.
Etapa a 17-a
Sunderland - Aston Villa 0 - 2
Birmingham - Blackburn 2 - 1
Bolton - West Ham 3 - 1
Manchester United - Wolverhampton 3 - 0
Burnley - Arsenal 1 - 1
Chelsea - Portsmouth 2 - 1
Liverpool - Wigan 2 - 1
Tottenham - Manchester City 3 - 0
Burnley - Arsenal 1 - 1
Bate la Liverpool si se impiedica cu Burnley...
Gooooooooooooool Pompeys.
Assist Glen Johnson!!!
Go GUNNERS!!!Poate reusesc baietii astia in sfarsit sa ia un trofeu.M-ar bucura mult,avand in vedere ca odata cu probabila plecare a lui fabregas din vara viitoare,se va alege praful de aceasta echipa frumoasa.
Și după plecarea lui Henry,Pires,Lehmann,Adebayor, am fi putut tinde să credem că sunt terminați.Nu cred că stă Arsenal in Fabregas-
Portsmouth se distanteaza ![]()