FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«191011121334»
KERATOCONUS29.11.2009 21:59

Etapa a 14-a

 

Wolverhampton - Birmingham 0 - 1

Everton - Liverpool 0 - 2

Arsenal - Chelsea 0 - 3 :mellow:

 

 

Maye29.11.2009 22:32

Chelsea merge suspect de bine.

gio_stgloria29.11.2009 22:33

La forma de anul asta merg direct in finala UCL.

Vlad Bogdan30.11.2009 06:13

Mai incape indoiala? :sleep:

*Alecs*03.12.2009 11:29

United vs City in semifinalele Cupei Ligii :bananadance:

red&blue_boy03.12.2009 17:13

Bate United...

STELIST 8603.12.2009 19:13

bate city mah...de cand a plecat Ronaldo parca la mijlocu e format din juniori

Ronnie05.12.2009 19:40

West Ham United 0-4 Manchester United (Scholes, Gibson, Valencia, Rooney)

Manchester City 2-1 Chelsea (Adebayor, Tevez / Adebayor - autogol)

Crangasi_boy05.12.2009 20:46
West Ham United 0-4 Manchester United (Scholes, Gibson, Valencia, Rooney)

Manchester City 2-1 Chelsea (Adebayor, Tevez / Adebayor - autogol)

 

 

+ penalty ratat de lampard prin min 86 daca nu ma insel.....

 

man city are o echipa bunicica (multi internationali englezi- poate nu chiar din prima garnitura)... totusi, robinho nu-si gaseste locul!

STELIST 8605.12.2009 20:48

v-am spus eu :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

KERATOCONUS05.12.2009 20:49

Etapa a 15-a

 

Portsmouth - Burnley 2 - 0

Arsenal - Stoke City 2 - 0

Aston Villa - Hull City 3 - 0

Blackburn - Liverpool 0 - 0

West Ham - Manchester United 0 - 4

Wigan Athletic - Birmingham 2 - 3

Wolverhampton - Bolton 2 - 1

Manchester City - Chelsea 2 - 1

Maye05.12.2009 21:05

United merge ceas.

red&blue_boy05.12.2009 21:41

Desi a pierdut astazi la City,mi se pare ca tot Chelsea e cea mai solida echipa.Si de nu rata Lampard 11 m,ce i se intampla rar...Sau Drogba a avut ceva ocazii bune...Puteau si astazi sa scoata cel putin un egal.United vine tare din urma,va fi o cursa interesanta in doi.Saptamana buna pentru City cu victorii la Arsenal si Chelsea.

Din pacate Liverpool nu isi revine din pasa proasta...Sper sa prinda barem un loc de Liga...

KERATOCONUS06.12.2009 18:02

Etapa a 15-a

 

Fulham - Sunderland 1 - 0

Everton - Tottenham 2 - 2

red&blue_boy12.12.2009 21:17

Chelsea se incurca acasa cu Everton,3-3.Dar Manchester United n-a reusit sa profite de acest lucru,fiind invinsa acasa de Aston Villa cu 1-0 . O alta surpriza,Tottenham-Wolverhampton 0-1.

Vlad Bogdan12.12.2009 22:53

Haha, Manchester looser. :))

KERATOCONUS13.12.2009 20:12

Etapa a 16-a

 

Stoke City - Wigan Athletic 2 - 2

Birmingham City - West Ham United 1 - 0

Bolton - Manchester City 3 - 3

Burnley - Fulham 1 - 1

Chelsea - Everton 3 - 3

Hull City - Blackburn Rovers 0 - 0

Sunderland - Portsmouth 1 - 1

Tottenham - Wolverhampton 0 - 1

Manchester United - Aston Villa 0 - 1

Liverpool - Arsenal 1 - 2

ssilviu_1913.12.2009 20:19

Go GUNNERS!!!Poate reusesc baietii astia in sfarsit sa ia un trofeu.M-ar bucura mult,avand in vedere ca odata cu probabila plecare a lui fabregas din vara viitoare,se va alege praful de aceasta echipa frumoasa.

red&blue_boy13.12.2009 20:29

Daca ar avea vreo doi-trei jucatori si mai experimentati in echipa,pe langa entuziasmul tinerilor,ar avea sanse Arsenal la mai mult,la un trofeu...

Maye15.12.2009 20:13

Manchester United - Wolverhampton . Se joaca la o singura poarta.

KERATOCONUS16.12.2009 22:04

Etapa a 17-a

 

Sunderland - Aston Villa 0 - 2

Birmingham - Blackburn 2 - 1

Bolton - West Ham 3 - 1

Manchester United - Wolverhampton 3 - 0

Burnley - Arsenal 1 - 1

Chelsea - Portsmouth 2 - 1

Liverpool - Wigan 2 - 1

Tottenham - Manchester City 3 - 0

Daniel-Ionut17.12.2009 17:20
Burnley - Arsenal 1 - 1

 

Bate la Liverpool si se impiedica cu Burnley...

Maye19.12.2009 13:21

Gooooooooooooool Pompeys.

Assist Glen Johnson!!!

blindica19.12.2009 13:27
Go GUNNERS!!!Poate reusesc baietii astia in sfarsit sa ia un trofeu.M-ar bucura mult,avand in vedere ca odata cu probabila plecare a lui fabregas din vara viitoare,se va alege praful de aceasta echipa frumoasa.

 

Și după plecarea lui Henry,Pires,Lehmann,Adebayor, am fi putut tinde să credem că sunt terminați.Nu cred că stă Arsenal in Fabregas-

Maye19.12.2009 14:28

Portsmouth se distanteaza :D

«191011121334»