FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«1161718192034»
Maye28.01.2010 11:13

Rezultatele de ieri :

 

Premier League

 

Aston Villa - Arsenal 0-0

Chelsea - Birmingham 3-0

Blackburn - Wigan 2-1

Everton - Sunderland 2-0

 

Carling Cup

 

Manchester United - Manchester City 3-1

Maye28.01.2010 16:48

Rio Ferdinand a fost suspendat 4(!) etape dupa lovitura pe care i-a aplicat-o lui Craig Fagan , in meciul cu Hull City (scor 4-0).Lovitura nu a fost observata de arbitrul , iar Rio a fost suspendat pe baza probei video.

Acesta suspendare vine in contextul accidentarilor pe care United le are in aparare.

red&blue_boy29.01.2010 10:17

Cam nasol pentru United,iar au probleme in aparare...Dar se descurca ei,astia cand crezi ca sunt mai slabi te ard...

Maye29.01.2010 10:58

De data asta chiar au probleme , dar au un mare noroc : Rooney intr-o forma senzationala!

red&blue_boy29.01.2010 11:08

Da,dar vezi ca unii considera forma si valoarea lui Rooney ca fiind bulan...

Sper sa nu fie asa in forma si cu Milan ! ;)

Maye29.01.2010 11:12

Cine stie?Poate nu e o forma trecatoare.

Oricum , daca o sa continue asa , Balonul de Aur 2010 scrie pe el.

 

In alta ordine de idei , Anderson ar putea pleca de la United la Lyon , la schimb cu portarul francez Lloris.

Dar asta doar din sezonul viitor.

Ronnie29.01.2010 11:37

4 etape de suspendare mi se par exagerat de multe.

 

 

Maye29.01.2010 17:24

Sunt enorm de multe daca mai pui in balanta si faptul ca Gallas nu a primit nimic dupa atacul criminal in meciul cu Bolton.

Ronnie31.01.2010 12:35

De la ora 18:00, in direct pe Eurosport 2, Arsenal Londra - Manchester United. Cine pierde iese din cursa pentru titlu, in mare masura. In tur, Manchester United a castigat cu 2-1 (Rooney, Diaby-autogol / Arshavin).

 

Arsenal (4-3-3): Almunia; Sagna, Gallas, Campbell, Clichy; Denilson, Fabregas, Ramsey; Rosicky, Bendtner, Arshavin.

United (4-4-2): Van der Sar; Rafael, Brown, Evans, Evra; Valencia, Fletcher, Scholes, Giggs; Rooney, Berbatov.

 

Manchester este pe doi in Anglia cu 50 de puncte, la un singur punct in fata rivalilor de la Arsenal! Casele de pariuri din Anglia o dau favorita pe Arsenal! Cel mai pariat scor fiind 2-1 pentru Arsenal!

gio_stgloria31.01.2010 14:34

Hai Arsenal , hai baietii !

ArsenalOld1.gif

 

 

Daniel-Ionut31.01.2010 14:38

GO GO GO Arsenal! 003.gif

001.gif

Ronnie31.01.2010 16:10

Eu zic sa tipati mai tare si sa puneti mai multe poze. Nu se aude pana la Londa.

Maye31.01.2010 16:17

Se aude insa faptul ca domina Man U.

Ronnie31.01.2010 16:18

MoWeed, spune tu, cum e coincidenta asta de Song are o intrare criminala la Nani si nu este eliminat. Al naibii coincidente...

Maye31.01.2010 16:20

Si nici nu o primeasca vreo suspendare pe baza probelor video.

MoWeed31.01.2010 16:23
MoWeed, spune tu, cum e coincidenta asta de Song are o intrare criminala la Nani si nu este eliminat. Al naibii coincidente...

Nu ma uit la meci ca trebuie sa plec. O sa ma uit la faza cand revin acasa si imi dau cu parerea.

 

Maye31.01.2010 16:25

Oricum nu ne intereseaza parerea ta.

Ronnie31.01.2010 16:26

Bai, sincer, ma pis pe 4-5-1 lu' Ferguson. Mereu joaca asa cu echipele mari si mereu joaca prost United.

Maye31.01.2010 16:27

Conteaza mult punctele astazi , amice.

Ronnie31.01.2010 16:28

Si cu Liverpool si Chelsea nu contau? Acelasi 4-5-1, aceleasi rezultate.

f234567k31.01.2010 16:34

Extraordinar Nani! Almunia.. ca de obicei

Ronnie31.01.2010 16:34

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL NAAAANIIIII! Ce bijuterie!

Maye31.01.2010 16:37
Si cu Liverpool si Chelsea nu contau? Acelasi 4-5-1, aceleasi rezultate.

Nu te grabi cu rezultatele tinere.

 

Frumos Nani.

 

LE:Suuuuuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ronnie31.01.2010 16:39

Ce meciuri face Nani cu Arsenal.

f234567k31.01.2010 16:39

Da-ma-n plua mea ce contraatac. La pamant manjii lui Wenger.

«1161718192034»