Hent in careu la Vermaelen.
Hent in careu la Vermaelen.
0-3.
Sa ii spunem umilinta?
DIE GLAZER DIE!
S-a terminat fetelor! Da' voi continuati sa puneti poze si sa strigati, poate va aude cineva. ![]()
S-a terminat fetelor! Da' voi continuati sa puneti poze si sa strigati, poate va aude cineva.![]()
Pai vezi... daca nu are si Arsenal un Benzema in echipa...
Pai vezi daca nu are si Real un Rooney?
Pai vezi daca nu are si Real un Rooney?
Poate o sa aibe si Realul un Rooney ![]()
Dream on.
Apropo de Rooney...vai ce ii umileste pistruiatul.
Se cam pisa Rooney pe tot ce inseamna Arsenal in meciul asta.
Pff arsenal isi continua pasa proasta , fara atacant cu 6 mijlocasi dar cu mijlocul la pamant, apararea praf ........ vin vremuri si mai negre pentru tunari
poate se trezesc cei de la arsenal si o sa cumpere ceva.
Ps: Cel mai bun om de pe teren de la Arsenal mi se pare Song .
Ce sa mai cumpere ca se termina mercato.
Final : Arsenal -MUFC 1-3.
Ce frumos e fotbalul cand e jucat de fotbalisti .
Un atacant , ca vad ca il asteapta pa Chamack ala ca pa Dumnezeu.
Man azi un exemplu de eficacitate 3 ocazii 3 goluri ,arsenal din pacate nici acel gol nu il merita.
Pac, si rezumatul.
Cat de bucuros esti tu ma acu',CAINE ce esti ![]()
Frumos meci facut de United,le-a dat o lectie celor de la Arsenal,cu toate absentele din aparare...Rooney super,faza de la golul doi superba!Oricum,doar United-i mai poate stopa pe Chelsea...
United a predat o lectie de fotbal ieri, a fost unul dintre cele mai bune meciuri ale lor din ultima vreme. Toate golurile au fost marcate dupa faze senzationale lucrate ca la carte. Daca imi permiteti o scurta analiza:
Golul 2
36:39 balonul pleaca din careul propriu
36:42 momentul in care Rooney paseaza si isi incepe sprintul
36:50 balonul ajunge in careul advers si Rooney inscrie
Iata cum in doar 11 secunde poti inscrie prin doar 3 pase plecand din careul propriu. De remarcat si viteza fantastica a lui Rooney, care in 7-8 secunde parcurge cam 75m.
Golul 3 este asemanator, din nou din 3 pase in doar 9 secunde United marcheaza.
51:22 Carrick intercepteaza, va pasa catre Rooney care ii va trimite inapoi
51:31 Park e deja in careu, suteaza si inscrie
Rezultate complete ale etapei:
Birmingham 1 - 1 Tottenham
Fulham 0 - 2 Aston Villa
Hull 2 - 2 Wolves
Liverpool 2 - 0 Bolton
West Ham 0 - 0 Blackburn
Wigan 0 - 1 Everton
Burnley 1 - 2 Chelsea
Manchester City 2 - 0 Portsmouth
Arsenal 1 - 3 Manchester Utd
Astazi:
22:00 Sunderland - Stoke City (Eurosport 2)
United i'au pus la respect pe Arsenal.
Azi, restanta in Premier League: 21:45 Hull-Chelsea (DigiSport)
Si rejucari in FA Cup: Wigan-Notts County si Crystal Palace-Wolves
United i'au pus la respect pe Arsenal.
Tunari si-au facuto cu mana lor ,nu e posbil sa te prezinti asa la un derby.Organizare haotica ,au venit ca la un meci de cupa .Daca e sa facem comparatie Chelsea a predat o lectie de fotbal a fost 3-0 dar putea lejer sa fie un 5,6-0
La prim' 2 goluri au fost creeate din 4-5 pase!Gen:Arsenal pierde mingea,utd preia si goool!
Hull - Chelsea 1-0 , min 35 ![]()
Sa fie asa pan' la capat!
Hull nu e echipa aia care a luat 4 goluri de la atacantul ala bulanos?
E echipa aia cu logo-ul Tigru si tricourile in galben..
Bai, sa-mi bag.. si eu care credeam ca-s aia-n albastru.