FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Motherwell - Steaua 1-3 (1-0)

«167891011»
dulcicutza06.08.2009 20:15

Bine ca nu mai joaca la fel ca in repriza intai.

Fan_Steaua No 106.08.2009 20:17

 

Draq 2-1 pentru Steaua off Hai Steaua fular-campionii:steag_cruce_invers:... :hai_steaua:fularultrasfularsteaua2 si :thumbdown: motterwell hai Steaua FORZAAAAA

 

 

 

 

______________________________________________________

Forza Steaua

MALDINI06.08.2009 20:18

Degeaba e 2-1 ... tot nu am jucat bine

ros-albastru4ever06.08.2009 20:19
pai uita-te acuma la meci, tu nu vezi ce intrari au stelistii, sunt adevarati luptatori! da=le incolo de pase, importanta e atitudinea care s-a schimbat radical in a doua repriza, o atitudine de invingatori, de aceea vor castiga!

 

dee,esti intr-o oarecare lume a viselor...crezi ca daca un jucator alearga ca bezmeticul,cel mai elocvent exemplu e Banel,trebuie aclamat si considerat ridicat in slavi cand el nu e in stare sa dea o pasa sau o centrare calumea???...nu e suficient sa alergi ca disperatu si sa intri sa rupi picioarele adversarului pentru a-l intimida,mai trebuie sa te si duca mintea sa trimiti o pasa,sa mai joci si cu mintea... sincer,pe mine nu ma incanta asa mult victoria asta,mai ales la cat de penibil am jucat in prima repriza...ma gandesc cu groaza la meciul de duminica

MALDINI06.08.2009 20:22

3-1 :D

Kapetan0s06.08.2009 20:22

Noroc cu Stancu...

dulcicutza06.08.2009 20:22

Io-te ma stie si Banel sa dea o pasa :)))))))))))

Quetzalcoatl06.08.2009 20:22

Ceea ce le lipseste pustilor de la Motherwell este experienta, pentru a ne face muci. Am jucat execrabil si extrem de ingrijorator pentru noul sezonul ce se arata foarte greu.

 

 

 

CIOBANE, PLEACA DIN Ghencea !!!!!

dee06.08.2009 20:23
dee,esti intr-o oarecare lume a viselor...

 

nu, eu sunt cu picioarele pe pamant, nu traiesc in lumea viselor. Ca si simplu spectator mie imi face placere sa vad meciul, nu ma pricep eu f bine la fotbal incat sa emit judecati in legatura cu jucatorii. Probabil galeria are alte asteptari, voi de asemenea, fiecare se uita la meci din diverse motive, iar victoria e importanta pt unii, in timp ce pt altii e important un meci bun,placut, atat.

ros-albastru4ever06.08.2009 20:23

mda,Banel mai avea putin si ai rupea picioru lui Stancu in momentul sutului...vroia sa traga el,disperarea umana... cred ca i-a urat cateva cuvinte de bine in minte ca i-a luat mingea din picior si nu a tras el

Alex88pl06.08.2009 20:24

3-1...dar degeaba..au jucat aiurea. acum joaca bine doar ca s-au resemnat scotienii..oricum, bun rezultatul..

MALDINI06.08.2009 20:24

Banel , din greseala ... :))) nu e meritul lui ;))

BAF-kimi06.08.2009 20:24

3-1, gata, iar incep toti sa creda ca asta e visul, Arsenal de Romania, Steaua Crestina, Fc Steaua, Fc Steaua.

Dragoshel06.08.2009 20:25

acum radeti toti ca Banel nu ca ala nu, dar a dat pasa de gol. Nu mai criticati pe nimeni acum?? radeti, fiti fericiti i-am batut si p-astia.

MALDINI06.08.2009 20:26

Doamneeeeeeee ce striga aia ... "Gigi Becaliii"

 

Doamne fereste !!!!!!!!

dulcicutza06.08.2009 20:26

MAi ce striga aia pe acolo?????????????"Jiji Becali" sau m-a apucat paranoia?

1on06.08.2009 20:26

Cumva mã înșealã auzul, sau s-a scandat numele diavolului?

Alex88pl06.08.2009 20:26

nu am fost eu prea atent adineauri..aia strigau "Becali"?????

ros-albastru4ever06.08.2009 20:27

au ajuns becalioti romani si in Scotia? :|

MALDINI06.08.2009 20:29

ai draq ciobanasi pe unde au mai ajuns....pe plaiuri scotiene :))..... "Ratz ai draq sa fitzi....cu MATA" :))))

dulcicutza06.08.2009 20:29

Asta,tampitu asta de bacali creca si-a trimis oile la meci sa-i strige numele,futu_i rasa de cioban tampit,,,

Fan FC Steaua06.08.2009 20:29

iar se aude .. be-caca-li be-caca-li ... sunt trimisi de cioban oare?

 

EDIT: Mi se pare mie sau pe bannerul lor scrie "MANDRU K SUNT ROMAN" ? Cum adica "K" ?

 

E clar ca sunt ciobanii de la stana diavolului.

BAF-kimi06.08.2009 20:29

Am ramas prost!!! Aia striga "Gigi Becali" si "Becali, Becali"!!! DUMNEZEULE!!!

Quetzalcoatl06.08.2009 20:30

Niste tarani!

ros-albastru4ever06.08.2009 20:30

Doamneeeeeee,iar?? .... cum sa strige bha in gura mare numele ciobanului?? :shutup2:

«167891011»