FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Motherwell - Steaua 1-3 (1-0)

«17891011»
Dragoshel06.08.2009 20:30

gata, ajunge, final!

MALDINI06.08.2009 20:30

Doamne......sa vezi ciobanu cum incepe : ma iubeste lumeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1on06.08.2009 20:31

Pentru exponenți ai plevei societãții, ca aceia, îmi doresc o retrogradare, sã scãpãm de ei.

axl06.08.2009 20:31

A fost o iluzie auditiva sau la un moment dat s-a strigat Be-ca-li, Be-ca-li?

MALDINI06.08.2009 20:32

axl in ultimele 5 minute numai asta s-a strigat .........am fi vrut noi sa fie iluzie:))

dulcicutza06.08.2009 20:32

Duminica la meci nu se ia nici o masura?

axl06.08.2009 20:33

Atunci sa-i *** in gura.

dee06.08.2009 20:33
A fost o iluzie auditiva sau la un moment dat s-a strigat Be-ca-li, Be-ca-li?

 

poate omul trece prin momente mai grele iar unii au dorit sa-l sustina de la distanta... ori au scandat la misto.

BAF-kimi06.08.2009 20:33
Pentru exponenți ai plevei societãții, ca aceia, îmi doresc o retrogradare, sã scãpãm de ei.

Nu scapam de toti, ca aia de veneau dupa el la tribunal, or sa vina mereu cat sunt platiti. :))

Quetzalcoatl06.08.2009 20:34
A fost o iluzie auditiva sau la un moment dat s-a strigat Be-ca-li, Be-ca-li?

 

 

Nu! N-a fost o iluzie. In transhumanta lor pe plaiuri Scotiene, oitele si-au strigat ciobanul

DelPiero1006.08.2009 20:34

Stancu e mare. :P Din pacate,singurul care a jucat azi fotbal...sper ca duminica sa jucam altceva.

anti gigi06.08.2009 20:34

daca cineva n a vazut meciu si vede doar scoru ar spune ca am jucat extraordinar.......dar noi am jucat catastrofal,intr adevar avem un mare jucator pe Bogdan Stancu dar si niste chiftele ca Nicolita,Baciu si ninu

stelist8806.08.2009 20:35

De ce sa ne mintim? Astia reprezinta marea majoritate a suporterilor Stelei.

zloty06.08.2009 20:39

Cat oare o sa mai joace urangutanu Ciorel?? De cate meciuri are nevoie Bergodi sa isi dea seama ca e catastrofa?

dulcicutza06.08.2009 20:39

Pai deja au inceput comentariile,Dragomir se mai pupa putin cu Becali....indirect evident :)

pytycrys06.08.2009 20:39

Baciu/Ghionea = PRAF

Cu chefere ar trebui sa jucam asa:

Tatarusanu-

Golanski,Ninu,Iacob/Tudose,Tininho

Szekely,Onicas,Tanase,Ochirosii

Surdu,Stancu

rLz06.08.2009 20:42

inca o iluzie vicitoria asta... nemeritata

cum am vazut bannerul galeriei scris cu "K" ma asteptam la ceva dubios din partea lor dar nici chiar asa ...

dee06.08.2009 20:42
Nu! N-a fost o iluzie. In transhumanta lor pe plaiuri Scotiene, oitele si-au strigat ciobanul

 

 

da mai, caci suntem romani, iar spatiul mioritic - spatiul matrice, inalt si indefinit ondulat din care razbate un anumit sentiment al destinului ne caracterizeaza. Bine ca au castigat baietii, cu siguranta Bergodi va analiza meciul ,va trage concluziile si va lua masurile ce se impun.

BAF-kimi06.08.2009 20:42
De ce sa ne mintim? Astia reprezinta marea majoritate a suporterilor Stelei.

Multi, ba chiar foarte multi, dar extrem, extrem de prosti. Sper ca la meciul de duminica atmosfera nu o sa fie ca la meciul de acasa cu Motherwell, sa strigam de 3 ori "Pleaca din Ghencea" si cantecul nou, de ne balbaim si aia doar 50, ce e greu sa inveti 10 versuri.

KERATOCONUS06.08.2009 20:43

M-am lamurit si cu Bibiskov...e Arthuro 2.

 

PS: Cine erau jobenarii romani din peluza? :wall:

 

 

dulcicutza06.08.2009 20:44
Baciu/Ghionea = PRAF

Cu chefere ar trebui sa jucam asa:

Tatarusanu-

Golanski,Ninu,Iacob/Tudose,Tininho

Szekely,Onicas,Tanase,Ochirosii

Surdu,Stancu

Daaaaaaaa cu toti copchii daca se poate...sa ne luam scor rusinos sau ce?

Eu as vrea sa-i vad pe Zapata,Rada,Golanski,Surdu,Stancu...

undeshila06.08.2009 20:46

bine ca n-am avut curent mai toata repriza a 2-a , abia de la golu 3 incolo ultimele minute

 

 

daca e s-o luam "a la long" , e bine ca ne-am doat efortul , insa cel mai mult conteaza atitudinea nesimtita a unor jucatori

 

dee06.08.2009 20:46
PS: Cine erau jobenarii romani din peluza? :wall:

 

romani care traiesc prin Irlanda, carora poate le e dor de tara si vin sa mai vada un meci de fotbal cand joaca o echipa de-a noastra?! Cei de acasa ii vad la TV si se bucura :) Unii se fac mai impopotonati ca sa iasa in evidenta si sa-i filmeze, doar ca sa transmita un mesaj pt cei de acasa, ca poate nu pot sa vina in concedii prin tara momentan.

anti gigi06.08.2009 20:47

declaratie Gigi:Banel a fost cel mai bun de pe teren...si in plus s a luat de polonez.....este incredibil omu asta si sunt atatia care l vad ca un idol

D4v1dstelist06.08.2009 20:47

O fi Zapata bun,tot timpul l-am simpatizat,dar faci fluctatii la intensitatea tensiunii.Deci nu am mai vazut portar care sa apere cu capul in careu.

«17891011»