gata, ajunge, final!
gata, ajunge, final!
Doamne......sa vezi ciobanu cum incepe : ma iubeste lumeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pentru exponenți ai plevei societãții, ca aceia, îmi doresc o retrogradare, sã scãpãm de ei.
A fost o iluzie auditiva sau la un moment dat s-a strigat Be-ca-li, Be-ca-li?
axl in ultimele 5 minute numai asta s-a strigat .........am fi vrut noi sa fie iluzie:))
Duminica la meci nu se ia nici o masura?
Atunci sa-i *** in gura.
A fost o iluzie auditiva sau la un moment dat s-a strigat Be-ca-li, Be-ca-li?
poate omul trece prin momente mai grele iar unii au dorit sa-l sustina de la distanta... ori au scandat la misto.
Pentru exponenți ai plevei societãții, ca aceia, îmi doresc o retrogradare, sã scãpãm de ei.
Nu scapam de toti, ca aia de veneau dupa el la tribunal, or sa vina mereu cat sunt platiti. ![]()
A fost o iluzie auditiva sau la un moment dat s-a strigat Be-ca-li, Be-ca-li?
Nu! N-a fost o iluzie. In transhumanta lor pe plaiuri Scotiene, oitele si-au strigat ciobanul
Stancu e mare.
Din pacate,singurul care a jucat azi fotbal...sper ca duminica sa jucam altceva.
daca cineva n a vazut meciu si vede doar scoru ar spune ca am jucat extraordinar.......dar noi am jucat catastrofal,intr adevar avem un mare jucator pe Bogdan Stancu dar si niste chiftele ca Nicolita,Baciu si ninu
De ce sa ne mintim? Astia reprezinta marea majoritate a suporterilor Stelei.
Cat oare o sa mai joace urangutanu Ciorel?? De cate meciuri are nevoie Bergodi sa isi dea seama ca e catastrofa?
Pai deja au inceput comentariile,Dragomir se mai pupa putin cu Becali....indirect evident ![]()
Baciu/Ghionea = PRAF
Cu chefere ar trebui sa jucam asa:
Tatarusanu-
Golanski,Ninu,Iacob/Tudose,Tininho
Szekely,Onicas,Tanase,Ochirosii
Surdu,Stancu
inca o iluzie vicitoria asta... nemeritata
cum am vazut bannerul galeriei scris cu "K" ma asteptam la ceva dubios din partea lor dar nici chiar asa ...
Nu! N-a fost o iluzie. In transhumanta lor pe plaiuri Scotiene, oitele si-au strigat ciobanul
da mai, caci suntem romani, iar spatiul mioritic - spatiul matrice, inalt si indefinit ondulat din care razbate un anumit sentiment al destinului ne caracterizeaza. Bine ca au castigat baietii, cu siguranta Bergodi va analiza meciul ,va trage concluziile si va lua masurile ce se impun.
De ce sa ne mintim? Astia reprezinta marea majoritate a suporterilor Stelei.
Multi, ba chiar foarte multi, dar extrem, extrem de prosti. Sper ca la meciul de duminica atmosfera nu o sa fie ca la meciul de acasa cu Motherwell, sa strigam de 3 ori "Pleaca din Ghencea" si cantecul nou, de ne balbaim si aia doar 50, ce e greu sa inveti 10 versuri.
M-am lamurit si cu Bibiskov...e Arthuro 2.
PS: Cine erau jobenarii romani din peluza? ![]()
Baciu/Ghionea = PRAFCu chefere ar trebui sa jucam asa:
Tatarusanu-
Golanski,Ninu,Iacob/Tudose,Tininho
Szekely,Onicas,Tanase,Ochirosii
Surdu,Stancu
Daaaaaaaa cu toti copchii daca se poate...sa ne luam scor rusinos sau ce?
Eu as vrea sa-i vad pe Zapata,Rada,Golanski,Surdu,Stancu...
bine ca n-am avut curent mai toata repriza a 2-a , abia de la golu 3 incolo ultimele minute
daca e s-o luam "a la long" , e bine ca ne-am doat efortul , insa cel mai mult conteaza atitudinea nesimtita a unor jucatori
PS: Cine erau jobenarii romani din peluza?![]()
romani care traiesc prin Irlanda, carora poate le e dor de tara si vin sa mai vada un meci de fotbal cand joaca o echipa de-a noastra?! Cei de acasa ii vad la TV si se bucura
Unii se fac mai impopotonati ca sa iasa in evidenta si sa-i filmeze, doar ca sa transmita un mesaj pt cei de acasa, ca poate nu pot sa vina in concedii prin tara momentan.
declaratie Gigi:Banel a fost cel mai bun de pe teren...si in plus s a luat de polonez.....este incredibil omu asta si sunt atatia care l vad ca un idol
O fi Zapata bun,tot timpul l-am simpatizat,dar faci fluctatii la intensitatea tensiunii.Deci nu am mai vazut portar care sa apere cu capul in careu.