FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Motherwell - Steaua 1-3 (1-0)

«15678911»
stelist nebun06.08.2009 19:57

sa chiorasc nu alta ca nu il mai suport pe Banel,daca eram pe stadion cred ca aruncam cu caramizi dupa el

NonMollareMai8806.08.2009 19:59
sa chiorasc nu alta ca nu il mai suport pe Banel,daca eram pe stadion cred ca aruncam cu caramizi dupa el

 

welcome to the club :bananadance::bananadance:

Alex88pl06.08.2009 20:00

pe ecran scrie ca e minutul 1:))

1on06.08.2009 20:00

Ce dobitoc. Auzi la el. Minutul 1.

E minutul 61.

 

Probabil se reseteazã la o orã.

 

LE: Jignirea e adresatã comentatorului.

stelist nebun06.08.2009 20:02

intra Ochirosii...bibiskov iese...ce draku??? asta chiar nu mai inteleg...explicati-mi si mie

 

asta e zapata din vremurile bune! Baciu go kill yourself

ros-albastru4ever06.08.2009 20:02

Baciule,esti terminat tata...TERMINAT!... Bergodi face o mare mare greseala daca il asculta pe ciobanul infect si nu-l foloseste pe Rada

dee06.08.2009 20:03
intra Ochirosii...bibiskov iese...ce draku??? asta chiar nu mai inteleg...explicati-mi si mie

 

mah, esti ANTRENOR? nu! atunci urmareste meciul si identifica strategia, vezi relatiile de joc si o sa-ti dai seama de ce se fac anumite schi,bari, poate unii jucatori nu mai pot, nu?

 

hai ca va las. servus!

NonMollareMai8806.08.2009 20:03

ma ingrozesc cand ma gandesc ca pleaca Goian.....doamne ce aparare avem !

Kapetan0s06.08.2009 20:04

GOLASOOOO!!

Alex88pl06.08.2009 20:05

valeeeeeuuuu....l-a traznit pe Stancu...bv ma

dee06.08.2009 20:05

2-1 ... si e doar inceputul :)

ce stelisti sunteti voi? uitati-va mai la meci, eu zic ca Steaua incepe sa se miste bine, nu?

ros-albastru4ever06.08.2009 20:05

2-1 ...golazo Stancu ... de ce oare nu joaca asa de la inceputul meciului?...de ce isi complica mereu viata aiurea??

Dragoshel06.08.2009 20:05

@dulcicutza, asa iti place? goale dastea?

 

Bravo Stancu

Alex88pl06.08.2009 20:05

dar tot nu se sterge imaginea de joc penibil..

dulcicutza06.08.2009 20:06

Pe Stancu l-am iertat pt toate...

Edit:@Dragoshel DA!

cristy.steaua2106.08.2009 20:07
Fri gi...gi ...

Bibiskov OUT

Banel OUT

Stancu OUT

Baciu OUT

Petre M. OUT

 

Stancu si P Marin nu crek k ar trebui scosi...mai ales Stancu..

 

 

PS. oare ce leo fi dat bergodi sa manance la pauza? :))

dee06.08.2009 20:07
dar tot nu se sterge imaginea de joc penibil..

 

nu poti sa ai mereu o evolutie constant buna, ci alternezi cu jocuri penibile insa cu momente de sclipire cum au fost cele 2 goluri. Inca un gol si meciul e jucat!

1on06.08.2009 20:08

Da' ce pușca mea vã tot luați cu mâinile de cap ca niște babe cã pleacã Goian? Parcã Goian ar fi Dumnezeu! De parcã în ultimii 4 ani n-am fi jucat un sfert dintre meciuri ori fãrã Goian, ori fãrã Ghionea! E Rada! Asta dacã vrea sã-l vadã și Bergodi. E Tudose, e Al. Iacob, care meritã și ei niște șanse. Baciu tot de rezervã e bun.

Alex88pl06.08.2009 20:10
nu poti sa ai mereu o evolutie constant buna, ci alternezi cu jocuri penibile insa cu momente de sclipire cum au fost cele 2 goluri.

da..dar cu astfel de echipe trebuie.macar sa fi legat 4 pase consecutive

 

au cam cazut fizic scotienii...

stelist8806.08.2009 20:10
2-1 ... si e doar inceputul :)

ce stelisti sunteti voi? uitati-va mai la meci, eu zic ca Steaua incepe sa se miste bine, nu?

 

Nu conteaza cat de bine jucam cand ne iese tot, conteza cat de prost jucam cand nu ne iese nimic si pana acum am vazut ca putem juca excretabil.

 

 

dee06.08.2009 20:10
da..dar cu astfel de echipe trebuie.macar sa fi legat 4 pase consecutive

 

pai uita-te acuma la meci, tu nu vezi ce intrari au stelistii, sunt adevarati luptatori! da=le incolo de pase, importanta e atitudinea care s-a schimbat radical in a doua repriza, o atitudine de invingatori, de aceea vor castiga!

ros-albastru4ever06.08.2009 20:12
E Rada! Asta dacã vrea sã-l vadã și Bergodi. E Tudose, e Al. Iacob, care meritã și ei niște șanse. Baciu tot de rezervã e bun.

 

mda,sigur o sa-l foloseasca bergodi pe Rada...asa cum a fost folosit si sezonu trecut la Steaua...asta e,ramanem sa ne mancam nervii cu Baciu X(...Tudose,Iacob???...pffff,viitorul suna bine...NOT! ... abia au prins echipa la buzau,ce te face sa crezi ca vor fi marile vedete ale Stelei??

BAF-kimi06.08.2009 20:12

Frumos golul, n-am ce zice, dar nimic, nu joaca nimic, la fel ca in meciul cu Ceahlaul, goluri din prostie si dominati.

Stati ca vine acum rorichie ala :)) acum cred ca e la Gigi la palat.

Alex88pl06.08.2009 20:13

a intrat Tudose...sa vedem ce poate.

dee06.08.2009 20:14
Frumos golul, n-am ce zice, dar nimic, nu joaca nimic, la fel ca in meciul cu Ceahlaul, goluri din prostie si dominati.

 

pai e o tactica si asta, isi dozeaza efortul, nu? stiu cand e momentul sa marcheze si cand sa bata in retragere si tot asa.

«15678911»