FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Motherwell - Steaua 1-3 (1-0)

«13456711»
BAF-kimi06.08.2009 19:33

Asta este visul lui berbecali. :) Becalistilor asta este si visul vostru? :-j

KERATOCONUS06.08.2009 19:34

Asta-i pofta ce-am poftit!...Arsenal de Romania!

 

 

dulcicutza06.08.2009 19:34

Cu ce a gresit Zapata?A scos 2-3 mingi ft grele inainte de gol....in rest?

rLz06.08.2009 19:34

Banel - remat

Baciu - remat

ninu - Liga`3a

restu - amenintati cu scaderea salariilor ca nu se mai poate sa o continuam asa!

anti gigi06.08.2009 19:34

unde e ma roriche ala sa ne explice el cat e de optimist si ce bine a facut Gigi pt Steaua ..............asta e ora adevarului dar sa vedeti cu CFR,Urziceni si Dinamo.............Nicolita.sa te fereasca Dumnezeu ca daca mi iesi vreodata in fata s ar putea sa ti rup capatana ai de milog care esti milog si pacalesti fotbalul de ani de zile..................in concluzie jucam mizerabil si n avem echipa,ne uitam cu totii la bergodi dar ce sa faca omu fara jucatori de valoare si cu Nicolita in teren care e mai penibil decat Lovin

!dan06.08.2009 19:35

frateeeeeeeeeee,mizerabil ,mizerabil!!! Banel praf,ninu praf,ce dreaq,tremur de draci si-mi aduc aminte de episodu boro :angry::angry::cursing:

Fan FC Steaua06.08.2009 19:35

Cei mai penibili in prima repriza:

 

1.Onicas & Nicolita

2.Baciu

3.Bibiscov

ros-albastru4ever06.08.2009 19:35
una e sa joci acasa, cand ai alaturi al 13-lea jucator: PUBLICUL ( care nu-i doar galeria, ci si ceilalti) si altceva e sa joci in deplasare cand ai un public ostil sau neutru. Probabil isi vor reveni dupa pauza, sau daca nu ,asta e, un meci pierdut nu-i o tragedie. Probabil irlandezii isi doresc mai mult sa castige, din cauza situatiei in care se afla clubul lor.

 

asta-i public ostil? :D ...inseamna ca am pus-o rau cu cimisoara,Craiova si celelalte echipe unde sunt cu adevarat galerii ostile...astia de la motherwell sunt oameni veniti ca in vacanta,la o bere,in niciun caz nu formeaza cine stie ce galerie spre deosebire de echipele enuntate... si pana la urma,nu joaca publicul ci echipa...si chiar dak ar avea galeria lu Manchester in spate,motherwell ar trebui facuta praf si acu de o Steaua serioasa si nu plina de basini si figuri cum au intrat ei acum...asta e o dovada clara de neprofesionalism si se mai viseaza in finala Europa League...ce oameni...

MALDINI06.08.2009 19:36

Asta-i pohta ce-am pohtit :))))))))

alexblaja06.08.2009 19:36
Poate la pauza aplica Bergodi metoda Ferguson si le carpeste noilor vedete ceva ghete peste nas.

 

 

Da, frate, sa le rupa capu, ca parca sunt niste domnisoare de pension...

 

Banel, Ninu si Baciu - trompetele reprizei!

Ronnie06.08.2009 19:36

Dupa 45 de minute ii bagati pe toti "OUT" si acum o saptamana ...

"Cum se schimba unele curve nici nu-ti vine sa crezi"

SS Lazio06.08.2009 19:36

Fãrã Goian suntem pe NICÃIERI.

 

BRAVO Becali, EXCEPÞIONAL!

Bateți-vã joc de românii care au mers pânã în cealaltã parte a Europei ca sã vã aclame și de imigranții din Marea Britanie.

Umiliți-i!

 

Pierdem azi, pierdem cu CFR-ul, mai facem un egal și e demis și Bergodi. Începe iarãși circul becalului, haosul și dezordinea, drama și chinul. ARSENAL DE ROMÂNIA!

 

 

V-ați așteptat la altceva? Câștigaserãm cu o echipã de divizia b (ujpest) și cu o nou-promovatã. Acum ne bat juniorii ãștia. Ce frumos e fotbalul pentru care pun suflet, ei meritã victoriile!

 

Bine a zis Bergodi cã n-apucã etapa a V-a! ªtia el!

1on06.08.2009 19:37

Dacã nea' Gigi nu-i cu telefonu' la ureche, se alege prafu'...

BAF-kimi06.08.2009 19:37

Oare unde sunt toti aia de au votat ca protestele trebuie sa inceteze? :| Tu-va in gura de idioti, toti in cor, be-ca-li! be-ca-li!

BlaUGranA06.08.2009 19:38

Niste panarame de jucatori,eram sigur 100% ca asa vor trata meciu pe principiul "avem 3-0 ne doare la basca".Bravo Motherwell pt daruire,eu oricum la rep a 2-a nu ma mai uit.O sa rada scotienii si cu curu' de noi,nesimtitilor care sunteti,faceti de ras numele Stelei.

 

MWE Ciobane!!

Grenada06.08.2009 19:38

Caci cu noi , este Dumnezeu!

1on06.08.2009 19:39
Oare unde sunt toti aia de au votat ca protestele trebuie sa inceteze? :| Tu-va in gura de idioti, toti in cor, be-ca-li! be-ca-li!

 

Nimeni din cei care susțineau protestele înainte, nu cred c-a votat ca ele sã înceteze, dupã.

dee06.08.2009 19:40
asta-i public ostil? :D

 

unii spun mai multe prin simplu fapt ca tac si fac, altii se agita si nu fac nimic.

Poate oamenii aia asa se relaxeaza ( ca de aia merg pe stadion, sa se simta bine), nu se agita , se lasa cuprinsi de magia de pe teren :D

c0nVicT06.08.2009 19:40

sper Banel schimbat cu Ochirosii, Baciu cu Tudose/Iacob, si p. Marin (imi pare rau sa o spun dar cam sta degeaba pe teren de un an de zile) cu tininho

 

bibishkov nu avea ce sa faca daca nu a primit o pasa ca lumea, nu il injurati degeaba ca nici ibrahimovic nu facea nimic.

 

problema e la mijloc. e clar ca Banel e pe teren doar pentru atletism. sper ca odata cu venirea lui tanase sa nu il mai vad pe teren. nu il injur la primul meci prost, el si cand a dat gol tot prost a jucat. e inadmisibil sa nu fi in stare sa dai o pasa normala (nici macar buna) si sa nu sti sa centrezi. bine a zis cine a zis ca Banel munceste si munceste dar la fotbalul nu e santier.

 

Ochirosii in schimb are aceeasi viteza, e in stare sa centreze sau sa dea o pasa buna, si mai important decat atat, stie sa tina de minge.

 

 

SS Lazio06.08.2009 19:41

Gigi becaliiii!!!!

 

Vai de cei care au mers pânã la mama dracu în Scoția și de munciții și epuizaiții românași care sperã la o pâine mai bunã în Marea Britanie.

 

**** de indolenți mercenari, indivizi maneliști, țigani venali ce sunteți.

AFARÃ BÃNEL!

rLz06.08.2009 19:42
Caci cu noi , este Dumnezeu!

daca era ... aveau aia 3-0 pana acum , caci Dumnezeu e corect!

dee06.08.2009 19:44
daca era ... aveau aia 3-0 pana acum , caci Dumnezeu e corect!

 

eu cred ca deviati de la subiect, ce legatura are D-zeu cu meciul asta?

urmariti mai meciul si nu deviati aiurea. Poate au si stelistii o zi mai proasta, asta e, se mai intampla.

BAF-kimi06.08.2009 19:44
Nimeni din cei care susțineau protestele înainte, nu cred c-a votat ca ele sã înceteze, dupã.

Sunt multi care pot fi manjiti cu 2-3 victorii, ca asa este romanul, prost!

ros-albastru4ever06.08.2009 19:44

probabil ca acum or sa apara si cei care vor gasi scuze ca nu am folosit echipa standard,ca lipsesc toja,surdu,kapetanos,tatarusanu...scuze de-astea...si mai rau,ca jucam asa fiindca nu a jucat inca Tanase la noi,cand o sa intre el o sa jucam ca Real Madrid...Bergodi o sa sufere mult datorita faptului ca NU AVEM JUCATORI!...din cine sa faca jucatori buni?...din ninu,Baciu,onicas,Banel??...la gara fratilor cu ei

dalexandru2006.08.2009 19:44

Era normal pe undeva, echipa e in constructie, nu poti sa le castigi pe toate. Bergodi a vrut sa conserve rezultatul din tur si inca incearca jucatorii pentru a alcatui primul 11 ceea ce nu e rau; greseala a fost ca baietii au intrat cu nasul pe sus in teren si acum platesc si nici scotienii nu sunt slabi,ba chiar sunt foarte decisi si mentalitatea da valoare unei echipe Pacat ca a plecat Goian, daca pe celelalte posturi ar fi solutii, fundas central de valoarea lui nu avem. Sa vedem schimbarile de la pauza. Sa-l vedem pe Gigi si pupincuristii cu arsenalul lor de Romania dupa meci...

«13456711»