Baciu e PENIBIL ca deobicei. nu inteleg de ce se insista cu un jucator submediocru de 28-29 de ani cand avem fosti capitani ai nationalelor de tineret pe banca!
Baciu e PENIBIL ca deobicei. nu inteleg de ce se insista cu un jucator submediocru de 28-29 de ani cand avem fosti capitani ai nationalelor de tineret pe banca!
pai nu trebuie sa existe unul penibil pe gazon, ca sa se descarce si spectatorii???? Pe cine vrei mah sa mai injure?! Baciu e foarte bun, poate e prea multa presiune pe el, insa isi va reveni! (sau il inlocuieste la pauza, daca nu face fata)
Vine si repriza II.Noi cam de atunci incepem sa jucam.
Onicas e la fel de penibil cum a fost in toate meciurile Stelei ... se vede clar cat ii sufla presa-n cur sa-l faca jucator mare, dar asta chiar nu poate.... Radoi mai juca el cum mai juca, mai rupea un picior, se mai lovea minge de el, se mai accidenta sa i se simta lipsa, si acum "cica" a ajuns un jucator iubit pentru Steaua... pff ..
Se vede ca Becali si-a bagat coada... nu-l sufera pe rada si i-a zis lui bergodi sa-l bage pe Baciu....
Petre Marin...asta de ce nu se retrage? ninu facea traba buna in locul lui....
Baciu e PENIBIL ca deobicei. nu inteleg de ce se insista cu un jucator submediocru de 28-29 de ani cand avem fosti capitani ai nationalelor de tineret pe banca!
Nu vad diferenta intre el si ceilalti in momentul asta
... poate ca va incepe si Steaua sa joace fotbal
Edit: Hai ca era sa fie 2-0...
jucam incoerent , nu legam 2 pase , daca si cu astia ne chinuim... doamneee haos total!
app, mie mi se pare ca nici scotienii nu joaca prea bine. Poate-s prea obositi sau nu stau bine cu conditia fizica, presiune mare pe ei. Cred ca unele meciuri n-ar trebui sa fie televizate, ci sa fie strict pt spectatori , platitori de bilete.
Cand joci cu Baciu si Ninu,nu poti avea alte asteptari...eu v-am zis ca n-avem echipa.
P.S.Vanzarea lui Goian e o mare GRESEALA.
ba ce slab joaca motherwell si totusi sunt peste noi...
Free Gigi!
Cand joci cu Baciu si Ninu,nu poti avea alte asteptari...eu v-am zis ca n-avem echipa.P.S.Vanzarea lui Goian e o mare GRESEALA.
e CRIZA mai, clubul are nevoie de bani, nu? de ce crezi ca l-au vandut pe Goian? nu si-l mai poate permite clubul (ca-i un jucator bun, deci trebuie si remunerat corespunzator) si din banii obtinuti promoveaza pe altii, mai tineri.
unde esti tu Goe,acum cand avem nevoie???... o echipa praf si pulbere...e incredibil ce panarame de jucatori au ajuns sa fie catalogati drept super-talente si cu care luam campionatul: onicas,ninu(doamne ce terminat e asta,nu degeaba l-au trimis cei de la Bistrita in Liga 3),Baciu(asta e terminatul terminatilor),vesnicul Banel de la faurei,Petre Marin care de la Steaua se duce direct la pensie... INCREDIBIL CE PENALI DE JUCATORI!!...ne mananca ficatii chefereul duminica
doamne cred ca in seara aasta sparg televizorul! ce draku ma...nam vazut 3 pase ,nam vazut nici o faza...mai e si idiotu de la Pro TV care ma zgarie pe creier..sunt eu singurul care inebuneste in seara asta?...dupa pauaza sper sa fie altceva
INCREDIBIL CE PENALI DE JUCATORI!!...ne mananca ficatii chefereul duminica
chefereul nu va mananca nimic, fii serios!
i-am vazat in prima etapa, cu Unirea, a fost un meci extrem de slab de ambele parti, cam cum este acest meci, cu toate ca CFR-ul a castigat cu 2-0 iar unii oameni au plecat incantati de ceea ce au vazut pe teren. Una e sa vezi la TV si altceva pe stadion, intelegi? Nu inteleg de ce se televizeaza toate meciurile, ca doar poti urmari si alte sporturi sau alte campionate. Sa speram ca din toamna, cand se va mai racori si pe la noi, vor juca mai bine baietii si vor face fata meciurilor ![]()
Daca Moterwll ne tine asa in sah pai ne-o luam duminica la 3 goluri diferenta.....
O repriza sub penibil. De la Zapata pana la Bibi, tot "Arsenalu'" a intrat pe teren la misto, crezand ca scotienii vin si ei asa de forma. Golul a picat din noroc chior, dar merita scotienii un gol pentru entuziasm. Nicolita nu stiu daca e tot la misto, dar el e praf mereu asa ca nu-i nici o diferenta. Grzelak, sub execrabil, mingi pierdute, scapate in aut. Bibi ala alearga precum o baba cu reumatism. Scotienii castiga aproape toate duelurile unu la unu sau la cap.
Poate la pauza aplica Bergodi metoda Ferguson si le carpeste noilor vedete ceva ghete peste nas.
Jalnic.
chefereul nu va mananca nimic, fii serios!i-am vazat in prima etapa, cu Unirea, a fost un meci extrem de slab de ambele parti, cam cum este acest meci.
Una e sa vezi la TV si altceva pe stadion, intelegi?
spune-mi tu mie,se poate ca o echipa sa joace mai mizerabil decat joaca acu Steaua??...eu nu cred,e limita tuturor jocurilor penibile,iar chefereul,cat de prost o juca,tot o fac mai bine decat joaca amatorii de jucatori enuntati mai sus...daca vor trata asa tot meciul,o sa fie jale mare...deja,pt prima repriza,ar trebui sa le fie rusine
Eu cu paru' i-as lua....
spune-mi tu mie,se poate ca o echipa sa joace mai mizerabil decat joaca acu Steaua??...eu nu cred,e limita tuturor jocurilor penibile,iar chefereul,cat de prost o juca,tot o fac mai bine decat joaca amatorii de jucatori enuntati mai sus...daca vor trata asa tot meciul,o sa fie jale mare...deja,pt prima repriza,ar trebui sa le fie rusine
una e sa joci acasa, cand ai alaturi al 13-lea jucator: PUBLICUL ( care nu-i doar galeria, ci si ceilalti) si altceva e sa joci in deplasare cand ai un public ostil sau neutru. Probabil isi vor reveni dupa pauza, sau daca nu ,asta e, un meci pierdut nu-i o tragedie. Probabil irlandezii isi doresc mai mult sa castige din cauza situatiei in care se afla clubul lor, deci au o motivatie mai puternica.
Parca jucam pe Camp Nou.
Banel,Zapata(pare rau),Baciu,OUT! ![]()
Eu cu paru' i-as lua....
Si eu la fel .. cum s-au infipt scotienii mai tare in ei, "noul Radoi" si "Micul Balaci" au facut un rahat pe bat. Si polonezul "numar 10 autentic". De ciuma de Nicolita nu mai zic nimic.
catastrofal...
nici sezonul trecut in Liga 1 nu jucam asa.. ![]()
Fri gi...gi ...
Bibiskov OUT
Banel OUT
Stancu OUT
Baciu OUT
Petre M. OUT