unii spun mai multe prin simplu fapt ca tac si fac, altii se agita si nu fac nimic.Poate oamenii aia asa se relaxeaza ( ca de aia merg pe stadion, sa se simta bine), nu se agita , se lasa cuprinsi de magia de pe teren
Mai tare se aud suporterii stelisti decat cei de la moterwell....nu e asta motivul....
