frumos meci, pacat de prima repriza, e bine ca totusi Bergodi stie sa puna la punct in a2a repriza jucatorii si tacticile.
frumos meci, pacat de prima repriza, e bine ca totusi Bergodi stie sa puna la punct in a2a repriza jucatorii si tacticile.
Motherwell 1-3 B.Stancu , NEXT
Next...Saint Patrick din Irlanda
Campionatul Irlandei se stie e foarte slab.Cred ca astia in Romania ar avea emotii si in Liga aIIa.
Irlanda are un campionat foarte slab ne vom califica sigur.
Nu vreau sa ma luati in nume de rau dar, acest meci nu a fost unul dintre cele mai bune jocuri ale echipei favorite!Steaua poate mai mult,simt asta cu toti simtim dar nu se vede pe teren.Ma dezamagit foarte mult fundasi Stelei care au fost cam zapaciti.In meciul tur motherwell a fost super slaba pentru Steaua dar, la ei acasa ne-au cam dominat!Mai ales in repriza 1 cand ZAPATA a facut niste gafe care ne-au cam adus aminte de Carlos care a fost si inger si demon pentru echipa si mai ales,pentru fani, oricum fratilor astept urmatorul meci sa vedem cum se prezinta Steaua! pana atunci Forza Steaua ![]()
Mai ales in repriza 1 cand ZAPATA a facut niste gafe care ne-au cam adus aminte de Carlos
a? ![]()
A iesit aiurea in primele minute apoi a gresit la golul luat de Steaua ....! Am dreptate?
Am dreptate?
Din punctul meu de vedere...nu ![]()
Din punctul tau de vedere..
este parerea fiecaruia acum..!
A iesit aiurea in primele minute apoi a gresit la golul luat de Steaua ....! Am dreptate?
Te-ai uitat la alt meci prietene. Zapata ne-a scos in cateva faze in care fundasii nostri centrali erau unul cu gandul la strainatate si celalalt cu gandul la postul de titular ramas vacant.
La gol nu avea ce sa faca. Nu le poti scoate chiar pe toate. Si Buffon mai ia goluri.
Zapata a aparat mai mult in returul cu Motherwell decat Tatarusanu in toate meciurile.
Si Zapata nu a beneficiat de cei mai buni fundasi centrali.
p.s. Sa nu ignoram gafa lu' Tatarusanu din meciul cu Ciaklau'.