FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Motherwell - Steaua 1-3 (1-0)

«123411»
Virgil04.08.2009 06:36

Se pare ca Szekely si-a revenit, dar Goian e chiar suspendat?

Primul 11 a fost preluat din presa sportiva.

mircea_1004.08.2009 06:43

e suspendat, dar nu imi vine sa cred ca se tot insista cu tiganu ala nenorocit. Ocirosii a facut o repriza slaba si l-a si scos de pe teren, iar tiganu joaca slab de 2-3 ani si ii titular la aproape fiecare meci :death:

SuperstaR1804.08.2009 07:11

am si eu o nelamurire

Recunosc ca Ochirosii a jucat absolut dezastruos in prima repriza din meciul tur cu ujpest ( stiu pt ca am stat la T2 chiar in locul unde de obicei primea mingea ) - a calcat pe mingea, a dat 125o136131 de mii de pase gresite, a centrat numai in aut, cornere aiurea etc . Banel joaca infect de ani intregi cum bine zicea un user inaintea mea si TOTUSI TOT LUI Nicolita I SE DAU SANSE MAI MULTE? Ce plm frate, ce e Steaua? Organizatie de binefacere ? :blink:

TSV 1860 Muncheeeeen ! Baietiiiiiii ! Faceti`ne inca un bine, luati`l si pe Nicolita.

BNQ04.08.2009 07:44

Goian e suspendat 1oo %. A luat galben cu ungurii si cu meciul tur cu scotienii.

 

Szekely nu cred sã joace, chiar dacã a revenit dintr-o accidentare, deodatã meci .. riscant + ar fi nevoie de el în meciul cu CFR.

 

Eu aș opta pt așa un 11:

 

Zapata - Ninu, Rada, Iacob, Tininho - Ochiroșii, Ionescu, Onicaș, Nicolițã*** - Bibishkov, Stancu.

 

*** - Lasã sã joace panorama aceasta, Rafal, Toja, sã fie odihniți pt meciul cu CFR.

ady_ultras04.08.2009 08:20

daca nici acuma nu il baga pe rada titular, e bataie de joc

Alexandru H.04.08.2009 09:04
daca nici acuma nu il baga pe rada titular, e bataie de joc

 

Nu ai inteles ca Rada nu va mai juca niciodata pentru Steaua? E ordin de sus iar ordinele astea se respecta.

 

A fost macar trecut pe foaia de joc in cupele europene?

Andrei-Cristian04.08.2009 09:33

TRECETI BATALIOANE ROMANE CARPATII (si multi alti munti ) :)) !

 

0-1

 

:steagcruce:

D4v1dstelist04.08.2009 10:12

Macar de ar juca Zapata.

Grenada04.08.2009 10:13

Nu stiu , dar in presa cand vad articole gen: Steaua este acoperita in poarta , raman stupefiat. Tãtãrușanul nu este un portar bun , este un portar mediocru cu 2 clase sub Zapata. Un semianalfabet , mercenar care nu are nicio treaba cu Steaua.Titinho nu cred ca va juca decat peste 2-3 etape la meciuri mai "usoare".Ochirosii imi pare cu 2 clase peste țigan. Dar are moralul cazut.Mi se pare normal ca cel de pe partea ta sa dea 2 pase si sa fie numit joga bonito sau eu stiu ce alte pupincurisme sa te demoralizeze. La meciul cu Ceahlaul daca nu-i prindea sfecla lu` nenea moldovean era golul sezonului si 100% era titular . Este un jucator cu viteza mai buna decat Stancu care fara mingi in fata nu face nimic. Surdu este mult mai bun decat Stancu, el coboara mult si isi face rost de mingii iar Ionescu este inca la egalitate cu Toja.

Þiganu este pastrat in lot ca asa vrea Infectia.

Sper sa castigam la 2-3 goluri mai facem puncte .

 

D4v1dstelist04.08.2009 10:36

Eu si cand il vad pe Zapata pe banca sper doar ca e asa pentru asi reveni un pic dupa gafele de anul trecut,avand in vedere ca Bergodi e antrenor.Sper ca nu e mana Gibonului.

Grenada04.08.2009 10:49

Binenteles ca e mana lui dupa ce la atacat de atatea ori in presa. O sa faca Tãtãrușanul la gafe eu unu o astept pe prima .

D4v1dstelist04.08.2009 11:08

La Gloria era obscur.Daca chiar ar vrea portar de calitate l-ar lua pe Coman de la Brasov.

Grenada04.08.2009 11:23

Cernea nu inteleg de ce a fost dat. Era mai bun.

D4v1dstelist04.08.2009 11:46

De la 3 boabe in suuuuuuuuuus!!!

_yang04.08.2009 11:54
mercenar

 

 

Din cate stiu eu Tatarusanu a crescut in Ghencea...

Grenada04.08.2009 12:59
Din cate stiu eu Tatarusanu a crescut in Ghencea...

A fost format la FC Juventus Bucuresti din 2003 pana in 2007 dupa a fost cumparat de Steaua si imprumutat la Gloria.

_yang04.08.2009 13:03

Rectific...

Din cate stiu eu Tatarusanu a crescut in cartierul Ghencea...
Heart_For_Steaua04.08.2009 18:00
N-ar strica sa-l incerce si pe Rusu la meciul asta pe langa cei enumerati de Ronnie. Oricum nu se mai pune problema echipei care se va califica

 

Jucatorii sub 19 ani pot juca in competitiile europene fara sa fie trecuti pe vreo lista din cate stiu eu. S-ar putea sa ma insel.

 

Eu sper sa joace si Zapata, mi se pare mai bun decat Tatarusanu. Ma uitam la Tatarusanu la incalzire, dupa 3-4 plonjoane statea cate 5 minute sa isi revina, oboseste incredibil de repede, si scapa mult mingea. Am vazut campionatul trecut niste gafe cand juca la Bistrita... Sper, daca va juca tot timpul, sa nu o faca si la noi.

AmuntBoy04.08.2009 18:58

ce suporteri de toata jena avem pe aici :))))

fredysteaua04.08.2009 19:23

pe tatarusanu il stiu de 4-5 ani decand juca la juventus...era cel mai iubit jucator de la echipa si il respecta toata echipa ... in echipa mai era unu Elvis bun rau dar era batran avea 41 de ani si juca la juventus de prin 87...pana si omu ala care avea 41 de ani il respecta enorm pe tatarusanu si toata lumea ii prezicea un viitor f bun !

SzabiStelistu04.08.2009 22:00

si eu zic ca zapata ii peste tatarusanu,dar rufy are deja si el o varsta....tatarusanu e tanar,si poate sa ajunga un portar foarte bun :)desi inca face gafe:D

gio_stgloria04.08.2009 22:21

S-a accidentat Toja . Mie unul imi convine, sper sa joace mai mult cu Ionescu.

BNQ05.08.2009 05:59
S-a accidentat Toja . Mie unul imi convine, sper sa joace mai mult cu Ionescu.

 

Cum poate sã îți convinã cînd un jucãtor s-a accidentat (în afarã de Nicolițã)? Pãi și daq se accidenteazã Ionescu ce facem? Ne bucurãm cã Toja e accidentat?

SuperstaR1805.08.2009 07:39
S-a accidentat Toja . Mie unul imi convine, sper sa joace mai mult cu Ionescu.

 

Bine Bo$$ nu`i problema, avem spatele acoperit cu Ionescu. Aha. Sigur

Am belit`o ! Cum sa joci cu Ionescu in meciurile cu chefere, Urziceni si Dinamo? :(

pytycrys05.08.2009 07:53

Deja sunt penibili astia care il urasc pe Toja.

Sa va vad cum va bagati unghia in gat cu Ionescu.

«123411»