FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1979899100101115»
cristy.steaua2101.04.2012 18:44

Vezi mai multe din Muzica, Videoclipuri pe 220.ro

 

Ronnie02.04.2012 07:08

De ziua sa de naștere, 7 aprilie, Nimeni Altu' va lansa al treilea single extras de pe albumul În surdină, și anume piesa Uneori timpul stă pe loc, o colaborare a artistului cu Ortega.

 

În momentul acesta mai sunt necesare incă 640 de precomenzi pentru lansarea materialului În surdină, care va fi trimis, in format flac, pe adresele celor care rasplatesc așa cum se cuvine munca artistului.

Banita02.04.2012 15:27
LanDSharK02.04.2012 16:27

"Flou Rege vs. Dj Al*Bu - Mike nebunul (cu Bean)"

pytycrys02.04.2012 16:28

@ Banita

Polish rap sounds good! :)

 

PS: What team do they represent? :D

Banita02.04.2012 17:59

They represent Ruch Chorzów and Polonia Bytom :)

 

Thanks,I also like Parazitii from Romanian hip-hop,especially song Din Coltul Blocului :D

 

 

 

 

There is band,which represent Jagiellonia Białystok:

 

 

 

ebonyc02.04.2012 18:44

Rap-ul polonez suna bine de acum 10 ani cand al nostru era destul de inapoiat. Bine, la capitolul lirica nu stiu cum stateau ca nu intelegeam nimic, dar ca productie era mult peste ce aveam noi.

 

E marfa piesa lui Nane.

blindica04.04.2012 08:54

Ce fac eu : postez asta!

 

 

 

KuzMaN07.04.2012 14:37
cheloo9807.04.2012 15:46

stie careva ceva despre album nou ombladon sau parazitii.ms anticipat

Liviu: VPM09.04.2012 18:06
andreipericlea10.04.2012 20:16

cei de la parazitii mi se par mult mai buni, ma mir cum de nu au "castigat" ei sondajul.

KuzMaN11.04.2012 00:39
gio_stgloria11.04.2012 08:43

Piesa de "sezon"

 

Lays11.04.2012 11:32
Piesa de "sezon"

foarte original negativul. :rolleyes:

gio_stgloria11.04.2012 12:23
foarte original negativul. :rolleyes:

empire state of mind ?

Ronnie11.04.2012 17:56
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/223sZrofOOU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Geniala melodia.

ebonyc11.04.2012 18:29

Cum frate sa folosesti sample de soul si nici macar beat sa nu fii in stare sa pui? Piesa Katana e misto.

Ronnie13.04.2012 19:56

Un stil foarte fresh care imi place foarte mult. Probabil el o sa si castige concursul.

 

cristy.steaua2115.04.2012 16:09
steaua-no116.04.2012 10:21

ascultati amandoua videoclipuri in acelasi timp. o combinatie castana rau. ideea unui user de pe yt.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JlsmA8yqFRY...fkdU_BBvHFEx-MQ

 

 

psr19.04.2012 18:53
KuzMaN19.04.2012 19:14
blindica19.04.2012 21:13

Pfoai, ma leaga niste amintiri fix de masinutele astea si chiar locul respectiv... :(

Multumesc, Kuzman!

Acum piesa tre` sa treaca un pic pe repeat.

Ronnie19.04.2012 21:51

E cam stresant cu lauda asta de sine in jde mii de piese...

«1979899100101115»