De ziua sa de naștere, 7 aprilie, Nimeni Altu' va lansa al treilea single extras de pe albumul În surdină, și anume piesa Uneori timpul stă pe loc, o colaborare a artistului cu Ortega.
În momentul acesta mai sunt necesare incă 640 de precomenzi pentru lansarea materialului În surdină, care va fi trimis, in format flac, pe adresele celor care rasplatesc așa cum se cuvine munca artistului.
"Flou Rege vs. Dj Al*Bu - Mike nebunul (cu Bean)"
@ Banita
Polish rap sounds good! ![]()
PS: What team do they represent? ![]()
They represent Ruch Chorzów and Polonia Bytom ![]()
Thanks,I also like Parazitii from Romanian hip-hop,especially song Din Coltul Blocului ![]()
There is band,which represent Jagiellonia Białystok:
Rap-ul polonez suna bine de acum 10 ani cand al nostru era destul de inapoiat. Bine, la capitolul lirica nu stiu cum stateau ca nu intelegeam nimic, dar ca productie era mult peste ce aveam noi.
E marfa piesa lui Nane.
Ce fac eu : postez asta!
stie careva ceva despre album nou ombladon sau parazitii.ms anticipat
cei de la parazitii mi se par mult mai buni, ma mir cum de nu au "castigat" ei sondajul.
Piesa de "sezon"
Piesa de "sezon"
foarte original negativul. ![]()
foarte original negativul.![]()
empire state of mind ?
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/223sZrofOOU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Geniala melodia.
Cum frate sa folosesti sample de soul si nici macar beat sa nu fii in stare sa pui? Piesa Katana e misto.
Un stil foarte fresh care imi place foarte mult. Probabil el o sa si castige concursul.
ascultati amandoua videoclipuri in acelasi timp. o combinatie castana rau. ideea unui user de pe yt.
http://www.youtube.com/watch?v=JlsmA8yqFRY...fkdU_BBvHFEx-MQ
Pfoai, ma leaga niste amintiri fix de masinutele astea si chiar locul respectiv... ![]()
Multumesc, Kuzman!
Acum piesa tre` sa treaca un pic pe repeat.
E cam stresant cu lauda asta de sine in jde mii de piese...