FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«123115»
Ronnie15.07.2009 12:23

In perioada 17 iulie, 7 august 2009, la Aqua Club din Bacau are loc Okapi Sound Summer.

 

Vineri, 17 iulie vor concerta Grasu XXL & Agresiv.

Vineri, 24 iulie vor concerta Guess Who, Spike & Agresiv.

Vineri, 31 iulie urca pe scena Maximilian & Agresiv.

Vineri, 7 august este randul lui Bitza, FaiboX & Romano sa concerteze.

 

De warmup se va ocupa Dj Oldskull.

Biletele se pot procura de la intrare.

Pretul unui bilet este de 10 lei.

 

Clubul este la piscina de la intrare in Gheraiesti

 

summer-tour-preview.jpg

 

Detalii despre locatia din Focsani nu stiu.

 

summer-tour-focsani_net.jpg

 

Voi reveni si cu detalii daca aud ca se face si in alte orase ale tarii.

se7en16.07.2009 20:43

hai si Iasiul, Doamne ajuta.

Ronnie18.07.2009 08:37

Aur a fost aseara Grasu. S-a luat si curentu' :))

gio_stgloria18.07.2009 08:48

Bai Ronnie inteleg ca-ti place muzica asta, da cum frate sa asculti Grasu XXL ? Asculti asa ceva ?:|

Ronnie18.07.2009 08:54

Da' ce are ma Grasu? Nu iti plac grasii cu chelie? :))

gio_stgloria18.07.2009 08:56

Poate l-as fi vazut altfel daca nu umbla mereu cu proasta aia de Andresan.

Ronnie18.07.2009 09:00

Si daca umbla cu Laura Andresan nu mai am voie sa ascult Grasu? Daca el canta bine din partea mea poate sa umble si cu baieti.

gio_stgloria18.07.2009 09:01

Parazitii asculti ? Nu sunt fan al genului , da mai ascult si eu din cand in cand.

Ronnie18.07.2009 09:04

Da, ascult si Parazitii. Am auzit ca urmeaza sa scoata si ei album anul asta. Da' prefer mai mult Guess Who, Grasu', Spike decat Parazitii.

gio_stgloria18.07.2009 09:07

Anonim mai exista ?

Ronnie18.07.2009 09:11

Guess Who a fost in Anonim. Nu stiu clar situatia. Auzisem intr-un interviu ca cica nici nu s-au despartit da' nici nu prea au proiecte de viitor impreuna si ca au luat o pauza mai scurta apoi una mai lunga si totul s-a cam sfarsit.

gio_stgloria18.07.2009 09:15

Pe astia ii ascultam si eu acum vreo 4 ani si-mi placeau.Pacat ca "au luat o pauza".

Maye18.07.2009 09:58

Din cate stiu eu ... ANONIM e gata!

Ronnie11.08.2009 08:09

A aparut "Viata Noasta Volumul 2" astazi doar cu Gazeta Sporturilor. Am fost azi pe la 10 sa cumpar Gazeta si imi zice vanzatorul "ba esti nebun, am vandut 60 de ziare 2 ore" :)))))))

 

DSC00654.JPG

 

PS: La 80 de mii e moca.

MoWeed11.08.2009 08:20

Chiar ai dat banii pe asa ceva mah?

Ronnie11.08.2009 08:21

Ce-au ma astia?

MoWeed11.08.2009 08:34

Sincer sa fiu, chiar imi placea BUG Mafia inainte sa devina atat de comerciali. Practic muzica lor nu mai transmite nimic, e ceva in stilul lui "juma de dolar"

Ronnie11.08.2009 08:40

Mie imi place albumul asta. E chiar reusit. Negativurile rup.

MoWeed11.08.2009 08:42

Gusturile nu se discuta. Din cate am inteles sunt piese mai vechi pe alt negativ nu?

bodanelu11.08.2009 08:44

adica bug au stat 3 ani sa modifice niste melodii si sa le puna pe alt negativ. Si sa scoata fix 1 piesa noua?

Si pentru asta atata mediatizare?

 

 

 

ady_ultras11.08.2009 08:45

acuma il ascult si eu, sunt pe la " o lume nebuna" nu prea ma incanta cd-ul volumul 1 a fost mult mai reusit, oricum este de respectat munca depusa. e dragutz asa

mircea_1011.08.2009 08:46

Traiasca Strong DC :drunk::clap:

MoWeed11.08.2009 08:47

Au schimbat in sfarsit negativul ala furat de la "O lume nebuna"?

ady_ultras11.08.2009 08:47
adica bug au stat 3 ani sa modifice niste melodii si sa le puna pe alt negativ. Si sa scoata fix 1 piesa noua?

Si pentru asta atata mediatizare?

in astia 3 ani mafia s-au ocupat de zeci de proiecte muzicale, multi artisti din Romania au pe mafia la partea de productie muzicala,

urmeaza sa apara albumul lui Jerycho, binenteles mafia la productie muzicala, jerycho la compozitie

Ronnie11.08.2009 08:48

Sunt mult mai tari piesele refacute acum.

«123115»