Intr-adevar, asta e jenant. Dar nu inteleg ce cauta Mircea Diaconu acolo, stiu doar cum este ca actor. Nu stiu cum este ca om sau ce treaba are cu politica ,deci daca cineva are vreo idee as fi foarte bucuros sa aflu.
Intr-adevar, asta e jenant. Dar nu inteleg ce cauta Mircea Diaconu acolo, stiu doar cum este ca actor. Nu stiu cum este ca om sau ce treaba are cu politica ,deci daca cineva are vreo idee as fi foarte bucuros sa aflu.
Nu prea imi place mie What's Up, dar asta a fost fenomenala , mai ales partea in care ii este smuls microfonu din mana. Cenzura se intoarce.
Cenzura, necenzura, sa-mi bag **** daca rap-ul romanesc continua pe linia asta...
Cenzura, necenzura, sa-mi bag **** daca rap-ul romanesc continua pe linia asta...
Si ce e gresit? Care e faza?
Mure jandarmeriei romane!
Daca poate cine sa imi stearga postul acesta si pe cel precedent. Am vrut sa postez o melodie dar nu mi-a mers si nici nu imi mai merge sa editez.
Off-topic: Ce se intampla cu interfata site-ului?
asta-s eu, care zice chestiile alea acolo:
mai am și despre Steaua, aici:
pareri?
asta-s eu, care zice chestiile alea acolo:
mai am și despre Steaua, aici:
pareri?
Da..foarte tari ambele:) Felicitari!
Si asteia i-am dat drumu' azi
Ceva de prin Polonia:
se poate vota de 2 ori? / 2 artisti/ trupe?
mie imi plac 2 formatii la fel de mult, cum votez? dau cu banul ? ![]()
Kebap, shaorma: