FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1113114115»
iNsTiGaToR27.08.2013 19:48

Intr-adevar, asta e jenant. Dar nu inteleg ce cauta Mircea Diaconu acolo, stiu doar cum este ca actor. Nu stiu cum este ca om sau ce treaba are cu politica ,deci daca cineva are vreo idee as fi foarte bucuros sa aflu.

Lays13.09.2013 21:41
Lays13.09.2013 21:46
Nu prea imi place mie What's Up, dar asta a fost fenomenala , mai ales partea in care ii este smuls microfonu din mana. Cenzura se intoarce.

 

Cenzura, necenzura, sa-mi bag **** daca rap-ul romanesc continua pe linia asta...

Ivanski05.10.2013 12:10
greenyes05.10.2013 20:14
Cenzura, necenzura, sa-mi bag **** daca rap-ul romanesc continua pe linia asta...

 

Si ce e gresit? Care e faza?

rtj08.12.2013 23:02

Mure jandarmeriei romane!

 

Daca poate cine sa imi stearga postul acesta si pe cel precedent. Am vrut sa postez o melodie dar nu mi-a mers si nici nu imi mai merge sa editez.

Off-topic: Ce se intampla cu interfata site-ului?

rtj10.12.2013 17:57
navodarean10.12.2013 20:54

asta-s eu, care zice chestiile alea acolo:

 

mai am și despre Steaua, aici:

 

pareri?

Alex88pl11.12.2013 16:50
asta-s eu, care zice chestiile alea acolo:

 

mai am și despre Steaua, aici:

 

pareri?

Da..foarte tari ambele:) Felicitari!

navodarean11.12.2013 20:54

Si asteia i-am dat drumu' azi

 

pcsbb29.01.2014 17:37

Ceva de prin Polonia:

choli29.01.2014 18:29

se poate vota de 2 ori? / 2 artisti/ trupe?

 

mie imi plac 2 formatii la fel de mult, cum votez? dau cu banul ? :))

 

pcsbb04.02.2014 06:05

Kebap, shaorma:

«1113114115»