FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1111112113114115»
Blackzie11.12.2012 22:51
Mama, ce bine o da Carbon aici.

Arata-mi o melodie in care nu o da bine. O sa rupa albumu lu Carbon

Ronnie12.12.2012 21:10

E de gust. Mie nu-mi plac toate melodiile lui.

 

 

La piese lui C.B. mereu am avut o slabiciune.

Kepsy`13.12.2012 12:10

http://www.youtube.com/watch?v=4dEbgOAcblE

 

 

 

 

 

Salut . Ce parere ai despre gandurile dansului ?

Ronnie13.12.2012 13:19
Ronnie14.12.2012 14:53
steaua-no114.12.2012 15:00
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/-sWh0UvIorU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

SUPERB !

Alin9414.12.2012 15:35

:) Live

Ronnie15.12.2012 14:05

Comercial, necomercial, cocalar, credincios plm.. pe mine ma rupe de fiecare data. Prea tare CB.

 

Ronnie19.12.2012 20:52

Ultima ma sparge. Si nu sunt spart deloc.

 

iNsTiGaToR23.12.2012 22:44
http://www.youtube.com/watch?v=4dEbgOAcblE

 

 

 

 

 

Salut . Ce parere ai despre gandurile dansului ?

Cred ca a mai fost pusa cateva pagini mai in spate.

 

Oricum, Underman e unul dintre preferatii mei.

KuzMaN27.12.2012 13:08
cristy.steaua2128.12.2012 23:23
cristy.steaua2105.01.2013 18:31
cristy.steaua2106.01.2013 20:01
LanDSharK07.01.2013 13:39

 

Silent Strike & Kazi Ploae - Silent Regis EP ( Preview )

 

 

Știrea anului in hip-hop.

Ronnie09.01.2013 23:58

 

 

calatorul17.01.2013 12:52

BUG Mafia au supravietuit? Au mai scos si ei ceva nou? Eu unul nu i-am mai vazut de vreo 3 ani pe media ...

calatorul22.01.2013 14:49

Hip-hop-ul romanesc de cativa ani a inceput sa se ridice un pic cate un pic si asta e bine, prea eram jos de tot, sper sa ajunga cat mai sus, sa iesim si in afara mai mult, am inceput sa ascult si eu Guess Who, Spike(de cand am aflat de ei de la inceput), Cabron, Maximilian, Tranda, Anonimul chiar si altii, imi place ce muzica scot, sa o tina tot asa ca o fac bine ;)

Aztek22.01.2013 18:17

Ala nu e hip hop, e hop top hai sa ma curvesc sa scot banu.

iNsTiGaToR22.01.2013 19:13
Hip-hop-ul romanesc de cativa ani a inceput sa se ridice un pic cate un pic si asta e bine, prea eram jos de tot, sper sa ajunga cat mai sus, sa iesim si in afara mai mult, am inceput sa ascult si eu Guess Who, Spike(de cand am aflat de ei de la inceput), Cabron, Maximilian, Tranda, Anonimul chiar si altii, imi place ce muzica scot, sa o tina tot asa ca o fac bine ;)

 

Ai dat niste exemple extraordinare. Bravo. Super. Esti tare. Nu.

 

Apropo, esti constient ca Guess Who facea parte din Anonim nu?

Daca spuneai ca-i asculti si pe Zekko sau Griffo te ridicam la rang de zeu atotcunascator de hip hop.

greenyes02.02.2013 21:46

 

 

greenyes07.02.2013 09:56
Banita07.02.2013 17:47

 

 

 

 

 

KuzMaN10.02.2013 12:13

Putine vizualizari, dar nu e rau.

 

 

 

cristy.steaua2118.02.2013 13:03
«1111112113114115»