14.10.2012 19:11
Aista-i tot hopai-hopai? ![]()
i mai pentru cluburili moldoviniesti.
Aista-i tot hopai-hopai?
<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/rBQeEJBWKL0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Asta-i Hop Țop. ![]()
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=yD3lG77tzx8
El Nino feat. Junk - Cineva ne face rau
pica tare
ILL BILL - SEVERED HEADS OF STATE ft. EL-P
Macar de gasea pe alta pentru refren..
ce treaba buna face Nwanda.. nu ma asteptam.
Si ceva de la inceputul anului !
A aparut albumul Nwanda - Balanta. Albumul poate fi ascultat