FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1109110111112113115»
cristy.steaua2114.10.2012 19:11
Ivanski14.10.2012 22:52
Lari16.10.2012 15:22

Aista-i tot hopai-hopai? :look:

 

Ronnie16.10.2012 15:53

i mai pentru cluburili moldoviniesti.

ebonyc17.10.2012 06:58
Aista-i tot hopai-hopai? :look:

 

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/rBQeEJBWKL0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Asta-i Hop Țop. :hump:

crysty1418.10.2012 18:44
Kitikru20.10.2012 18:51

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=yD3lG77tzx8

 

El Nino feat. Junk - Cineva ne face rau :) pica tare

KuzMaN24.10.2012 19:27
Ivanski24.10.2012 22:01
cristy.steaua2125.10.2012 06:49
blindius26.10.2012 16:56
Ivanski27.10.2012 20:50
Ivanski28.10.2012 12:14
KuzMaN29.10.2012 18:53
pcsbb30.10.2012 16:19

ILL BILL - SEVERED HEADS OF STATE ft. EL-P

cristy.steaua2130.10.2012 22:17
Ivanski03.11.2012 22:01

 

 

 

 

iNsTiGaToR05.11.2012 13:20
gio_stgloria06.11.2012 17:09
iNsTiGaToR06.11.2012 20:40

 

Macar de gasea pe alta pentru refren..

cristy.steaua2108.11.2012 10:40

 

Kitikru08.11.2012 16:29

ce treaba buna face Nwanda.. nu ma asteptam.

blindius09.11.2012 16:56
Ivanski09.11.2012 21:12

Si ceva de la inceputul anului !

 

Ronnie15.11.2012 14:39

A aparut albumul Nwanda - Balanta. Albumul poate fi ascultat

. Il recomand, e foarte foarte bun.
«1109110111112113115»