Cedry2k ; Carbon ; Sisu ; Deliric1 ; Raku ; Bitza ; Dragonu' ; Ombladon .......
Parazitii inca sunt pe primul loc pentru mine..
Cedry2k ; Carbon ; Sisu ; Deliric1 ; Raku ; Bitza ; Dragonu' ; Ombladon .......
Parazitii inca sunt pe primul loc pentru mine..
Sunt multi mc care merita sa fie ascultati.
P.S: Aseara a fost lansare Cedry2k - Colaborari vol2, si a fost foarte frumos. Oricum in noiembrie se preconizeaza iarasi un eveniment.
Album Argatu` AICI
Arssura - goluri in stomac
cel mai tare ramane guess who!
la flow, da, da' la mesaj il face skizzo.
cel mai tare ramane guess who!
la flow, da, da' la mesaj il face skizzo.
si k versuri Puya!
Cine e Grasu asta ;d Forza Parazitii
da aici ai dreptate.apropo..ai ascultat melodia "miliardar de vise"? skizzo?
Ce piese naspa a promovat Tranda de pe noul sau album si cat de bine pot sa sune celelalte.
Ultima ma rupe.
DJ Premier si Freddie Foxxx

pe fredie fox l-am ascultat pentru prima data acum 2 ani la un prieten in masina si omu' e foarte tare!
19 ani de B.U.G. MAFIA !