FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1108109110111112115»
alexafa17.09.2012 13:26
Cedry2k ; Carbon ; Sisu ; Deliric1 ; Raku ; Bitza ; Dragonu' ; Ombladon .......

 

Parazitii inca sunt pe primul loc pentru mine..

Ivanski17.09.2012 14:06

Sunt multi mc care merita sa fie ascultati.

 

P.S: Aseara a fost lansare Cedry2k - Colaborari vol2, si a fost foarte frumos. Oricum in noiembrie se preconizeaza iarasi un eveniment.

cristy.steaua2118.09.2012 11:58
KuzMaN19.09.2012 21:11
cristy.steaua2121.09.2012 17:58
cristy.steaua2125.09.2012 19:59
Ronnie27.09.2012 13:22
zloty28.09.2012 08:45
crysty1428.09.2012 12:10
Liviu: VPM29.09.2012 15:37

Arssura - goluri in stomac

 

steaua_go01.10.2012 09:25

cel mai tare ramane guess who!

 

crysty1401.10.2012 11:43

la flow, da, da' la mesaj il face skizzo.

navodarean01.10.2012 12:38
Ronnie01.10.2012 12:39
cel mai tare ramane guess who!

 

 

la flow, da, da' la mesaj il face skizzo.

 

si k versuri Puya!

 

BeSkinny01.10.2012 13:11

Cine e Grasu asta ;d Forza Parazitii

steaua_go03.10.2012 09:48

da aici ai dreptate.apropo..ai ascultat melodia "miliardar de vise"? skizzo?

Ronnie03.10.2012 19:06

Ce piese naspa a promovat Tranda de pe noul sau album si cat de bine pot sa sune celelalte.

 

 

Ultima ma rupe.

ebonyc05.10.2012 09:23

DJ Premier si Freddie Foxxx

 

Octombrie-12-Dj-Premier-Bumpy-Knuckles.jpg

KuzMaN09.10.2012 11:18
steaua_go10.10.2012 10:02

pe fredie fox l-am ascultat pentru prima data acum 2 ani la un prieten in masina si omu' e foarte tare!

rezistenta_ultras10.10.2012 12:58
cristy.steaua2110.10.2012 18:12
KuzMaN12.10.2012 08:11
cristy.steaua2112.10.2012 12:26

 

 

Daniel-Ionut12.10.2012 12:41

19 ani de B.U.G. MAFIA !

«1108109110111112115»