FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1110111112113114115»
ebonyc15.11.2012 22:41

Da, e bun. E prea bun sa fie light. Ma rog, gratis.

cristy.steaua2119.11.2012 13:27
Blackzie19.11.2012 13:49

Super tare albumu lu Nwanda..Sa-l vedem pe a lu Cedrea acum :)

cristy.steaua2119.11.2012 19:07

Piesa noua de la Parazitii.

Ivanski19.11.2012 20:44

Al lui Cedrea e marfa de calitate.

Ivanski20.11.2012 15:12
cristy.steaua2122.11.2012 14:07
pcsbb23.11.2012 15:24
Kitikru24.11.2012 12:39

Am memorat pe vecie mirosul irezistibil ce venea zilnic din bucatarie .

Cadouri de craciun ce insemnau insomnie, noaptea de ajun si atata bucurie .

 

http://www.youtube.com/watch?v=ci5pfHwGRWg&feature=share

cristy.steaua2126.11.2012 13:35
Ronnie26.11.2012 13:58
Bodanel26.11.2012 16:09
KuzMaN29.11.2012 23:59
Lays02.12.2012 19:01

 

O da destul de bine pentru un alb. :D

cristy.steaua2103.12.2012 15:30
Ronnie03.12.2012 22:36

ceva mai altfel

 

ebonyc03.12.2012 23:33

Asta a lu' Vexxatu suna a Furious 5 sau Sugarhill Gang. Imi place. E intoarcerea la radacini.

Ronnie04.12.2012 10:12

A scos si album prin 2010 parca dar nu dau de el nicicum.

cristy.steaua2106.12.2012 21:16
iNsTiGaToR07.12.2012 17:14
steaua-no107.12.2012 17:40

asta cred ca ar trebui poastata la Gluma Zilei. gheshu' vorbind despre onoare :)). hahahahah

Ronnie07.12.2012 17:47

Mie mi se pare tare melodia. Si imi place Guess Who, face muzica buna cand vrea.

Ronnie10.12.2012 23:17
cristy.steaua2111.12.2012 07:44
Ronnie11.12.2012 18:15

Mama, ce bine o da Carbon aici.

«1110111112113114115»