Da, e bun. E prea bun sa fie light. Ma rog, gratis.
Da, e bun. E prea bun sa fie light. Ma rog, gratis.
Super tare albumu lu Nwanda..Sa-l vedem pe a lu Cedrea acum ![]()
Piesa noua de la Parazitii.
Al lui Cedrea e marfa de calitate.
Am memorat pe vecie mirosul irezistibil ce venea zilnic din bucatarie .
Cadouri de craciun ce insemnau insomnie, noaptea de ajun si atata bucurie .
O da destul de bine pentru un alb. ![]()
ceva mai altfel
Asta a lu' Vexxatu suna a Furious 5 sau Sugarhill Gang. Imi place. E intoarcerea la radacini.
A scos si album prin 2010 parca dar nu dau de el nicicum.
asta cred ca ar trebui poastata la Gluma Zilei. gheshu' vorbind despre onoare
. hahahahah
Mie mi se pare tare melodia. Si imi place Guess Who, face muzica buna cand vrea.
Mama, ce bine o da Carbon aici.