Unu, Doi - Audioteca:
Unu, Doi - Audioteca:
bun album
5. Add Litteram
4. Haarp Cord
3. Deliric1
2. Cedry2k
1. raku
Cabron vad ca e in lista. Carbon, plua. What's up with dat?! ![]()
Eu cred ca a incurcat literele pe tastatura
Eu nu. ![]()
Ce inseamna nane si puya din top? Ce-s alea?
Altul care crede ca a descoperit lumea..
Cabron vad ca e in lista. Carbon, plua. What's up with dat?!![]()
Era si Carbon, da` cred ca n-ai bagat de seama...
Serios acum, i-am scris de 3-4 ori fiindca au fost probleme cu sondajul, chiar vroiam sa il scot pe Cabron, ( care totusi a primit 3 voturi ) dar cand ii scrii pe toti astia a 4 a oara, incepi sa mai omiti unele lucruri.
Ca sunt unii care nu va convin si sunt altii care lipsesc, nenica, asta-i situatia. Daca vreti mai faceti o lista cu cei care lipsesc si incercam sa mai bagam o intrebare in sondaj.
Glumeam bre, ce te-ncingi asa.
Bine, acuma ca tot veni vorba, io nu inteleg de ce lipseste CTC din lista.
Adica ai Parazitii, ai BUG Mafia, dar n-ai CTC? Asta ca tot vorbim de trupe.
Dar Flou Rege? Unde-i Flou Rege? Inadmisibil. Trebuie si Flou Rege.
Ah si Dragonu'... Dragonu' nici atat. Pai asta e lista?! Rusine, Dinu Patriciu!
Vezi, pune-l si pe Subsemnatu' p-acolo daca tot esti pe treaba... do it. come on, do it. doooo it!
Te rog nu-mi da ban. ![]()
Glumeam bre, ce te-ncingi asa.
Bine, acuma ca tot veni vorba, io nu inteleg de ce lipseste CTC din lista.
Adica ai Parazitii, ai BUG Mafia, dar n-ai CTC? Asta ca tot vorbim de trupe.
Dar Flou Rege? Unde-i Flou Rege? Inadmisibil. Trebuie si Flou Rege.
Ah si Dragonu'... Dragonu' nici atat. Pai asta e lista?! Rusine, Dinu Patriciu!
Vezi, pune-l si pe Subsemnatu' p-acolo daca tot esti pe treaba... do it. come on, do it. doooo it!
Te rog nu-mi da ban.
Nelimitat.
Special pentru haterS, am mai bagat a 2 a intrebare la sondaj. Daca mai aveti ceva nume de remarcat, bagati aici. Nu promit nimic.
Super si albumul "Audioteca" al trupei Unu, doi formata din Ais the Chef si Cumicu.
Batranu Records pe felie.
Din punctul meu de vedere ar fi mult mai frumos cu altcineva in locul lui Ais. Pur si simplu nu-mi place.
KREM baga, baga!
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/YB9Jfm_axHE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Asta intra mai bine la Gluma Zilei.