FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1105106107108109115»
cristy.steaua2125.07.2012 11:46
nu zice nimeni ca hiphop.ul trebuie sa fie numai despre baietii de cartier, dar daca tot faci o melodie despre femei fa una despre alea adevarate, nu despre lesinatele astea care.si mananca de sub cur toata saptamana ca sa iasa sambata sa bea o cafea cu "lumea buna"..... pisa.m.as pe arfele lor

Nu iti place, nu asculti. :)

_________________

Ronnie25.07.2012 15:16

Inca o melodie despre pizde, gangsterii sa incerce cat mai mult sa evite.

 

 

varianta raggae.

cristy.steaua2126.07.2012 11:26
LanDSharK26.07.2012 15:33
Vlad Dobrescu - Barfe despre **** " Antonia, Antoniaaa imi place de eaaa!! " Ramai tu la cacaturile tale și lasă-mă pe mine cu muzica mea.
iNsTiGaToR26.07.2012 18:13
Inca o melodie despre pizde, gangsterii sa incerce cat mai mult sa evite.

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/9W_n168IkYo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

varianta raggae.

 

Ok, poate sunt eu in urma, desi nu ma prea intereseaza, da care e faza cu Skizzo Slitz si Antonia?

Ronnie26.07.2012 18:32
Vlad Dobrescu - Barfe despre **** " Antonia, Antoniaaa imi place de eaaa!! " Ramai tu la cacaturile tale și lasă-mă pe mine cu muzica mea.

 

Muzica asta de care vorbim aici are ca si scop sa deschida minti, tu pari un incuiat in totalitate. Chiar daca nu-ti place ce asculta altcineva, cine ai fi tu sa spui ca sunt cacaturi?

LanDSharK26.07.2012 20:57
Muzica asta de care vorbim aici are ca si scop sa deschida minti, tu pari un incuiat in totalitate. Chiar daca nu-ti place ce asculta altcineva, cine ai fi tu sa spui ca sunt cacaturi?

 

Vezi, fiecare are opinii! Tu-mi zici ca sunt incuiat, eu zic ca muzica aia e un rahat. Sunt convins ca si tu ai zis la viata ta despre o melodie/un stil muzical, ca este un rahat. Oricum, n-as fi vrut sa o iei personal. Gusturile sunt subiective... asta n-ai inteles tu, daca tot vorbim de cine e incuiat si cine nu. Numai bine.

Ronnie27.07.2012 17:04
Sunt convins ca si tu ai zis la viata ta despre o melodie/un stil muzical, ca este un rahat.

 

Niciodata. Pare greu de crezut, nu?

novac28.07.2012 16:43

Piesa noua/colaborare de la CAMUFLAJ :

 

 

Cand o sa cresc (mai) mare promit sa invat sa pun videouri direct pe pagina, promit :D (ori nu merge forumul ori sunt eu fiul ploii).

 

Pana atunci rog pe unul mai priceput sa o faca in locul meu.

 

 

 

 

 

 

 

LE. Cam asta canta ei acum: http://www.youtube.com/watch?v=L8yPF91b81o...mp;feature=plcp si, daca tot intrati,

dati si like pe CAMUFLAJOFICIAL ... ca nu doare :):beer2:

KuzMaN30.07.2012 13:59
KuzMaN31.07.2012 06:15
Ronnie31.07.2012 16:05

@mods, se poate da un reset la chestionar? s-au schimbat multe de cand a fost creat.

iNsTiGaToR01.08.2012 07:19
blindica01.08.2012 07:22
@mods, se poate da un reset la chestionar? s-au schimbat multe de cand a fost creat.

 

Spune-mi cum vrei si-l resetam. Alte trupe, totul de la 0?

 

@ iNsTiGaToR: sper sa aiba succes cu videoclipul, fiindca piesa cred c-am ascultat-o deja de 1000 de ori. :worthy:

Ronnie01.08.2012 07:23

Adica sa putem vota din nou. Aceiasi intrebare, aceleasi optiuni de raspuns. Si cu alte nume noi: Haarp Cord, Tranda, Omu Gnom, Krem, Karie, Vlad Dobrescu etc. Poate-mi mai scapa.

blindica02.08.2012 12:48

GATA, a fost resetat sondajul !

 

Am permis mai multe variante de raspuns.

Ronnie02.08.2012 15:13

Felicitari pentru munca depusa!

 

Am votat unul singur, Criss Blaziny. Este un vot 100% subiectiv, sunt convins ca sunt altii mult mai buni, dar pentru mine el e cel care-mi ajunge cel mai repede la inima.

 

Daca ar fi sa fac un top 5 rapid ar suna cam asa:

1. Bla

2. Haarp Cord

3. Deliric

4. Chimie

5. Omu' Gnom

blindica02.08.2012 15:51

N-ai pentru ce sa ma feliciti, nu era cine-stie-ce greutate, doar ca nu ma prindeam de ce nu se reseteaza.

 

Eu m-am folosit de votul multiplu si a fost cam asa:

 

1. Spike

2. Sisu Tudor

3. Deliric1

4. Haarp Cord

5. Arssura

 

Am bagat votul multiplu tocmai pe ideea ca la un moment dat sigur e unul care ne ajunge mai repede la inima, dar sigur sunt si altii pe care-i apreciem. La mine acela ar cam fi Spike.

 

Poate ca pe vremuri nu saream de la vot Parazitii. Astia raman eterni.

crysty1402.08.2012 18:25

Iar ati uitat de Underman.

blindica02.08.2012 18:41

Era si Underman, dar nu l-ai bagat de seama. :hypocrite:

crysty1402.08.2012 19:30
:))
ebonyc02.08.2012 20:44

1. Deliric

2. Gnom

3. Cedry2k

4. Underman

5. Uzzy (pentru voce frate).

cristy.steaua2103.08.2012 21:11
Liviu: VPM04.08.2012 18:10

Un top? astia sunt pe locul 1

 

 

Cedry2k

Sisu

Carbon

Jhivago

 

http://www.youtube.com/watch?v=iOsW3L8ye3M

Razvan23zone06.08.2012 17:38

Unde e Dragonu' ? :ce_oameni:

«1105106107108109115»