nu zice nimeni ca hiphop.ul trebuie sa fie numai despre baietii de cartier, dar daca tot faci o melodie despre femei fa una despre alea adevarate, nu despre lesinatele astea care.si mananca de sub cur toata saptamana ca sa iasa sambata sa bea o cafea cu "lumea buna"..... pisa.m.as pe arfele lor
Nu iti place, nu asculti. ![]()
_________________
