FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1104105106107108115»
cristy.steaua2111.07.2012 16:47
imi place melodia, sunt fan declarat vescan inca de la incipitul lui in muzica, insa ma surprinde acesta colaborare...NANE?

Dar ce are Nane?

iNsTiGaToR11.07.2012 19:17
LanDSharK11.07.2012 21:14

V.D. sau C.T.C.-ul vechi. Sanatate lui.

cristy.steaua2112.07.2012 07:08
Ronnie12.07.2012 18:44
Ronnie12.07.2012 19:22

 

Ronnie13.07.2012 12:37
blindica15.07.2012 11:01
cristy.steaua2119.07.2012 09:47
Alintimofte19.07.2012 11:24

Live for the moment a lui Vescan ati auzit-o ? E superba atat la negativ cat si versuri...::D

Ronnie19.07.2012 12:00

Cand asculti numai Inna si Deejaay normal ca e superba.

LanDSharK19.07.2012 13:39

Pentru cei din București, azi de la 23:00 e un concert caritabil in Kulturhaus, printre invitați fiind : Haarp Cord, Doc, Flou Rege, Subcarpati, Chimie, Afo. Mai multe detalii aflați aici http://www.facebook.com/photo.php?fbid=430...e=1&theater .

vevebr19.07.2012 14:48
Ronnie20.07.2012 06:48
ebonyc20.07.2012 06:56

Misto piesa. Merge bine pe beat-ul dupa Slick Rick.

cristy.steaua2120.07.2012 15:11
Ronnie20.07.2012 19:49

Uite-o si p-a cincea cum vine acus

 

576193_498302770186139_606030029_n.jpg

 

Barbie ep.1 LUNI ora 17:00 / Aveti si un tracklist ca sa va faceti o idee despre album, piesele sunt noi dar pana se va finaliza albumul mai pot aparea cateva surprize!

 

Mai ai de astept pana luni :)

ebonyc21.07.2012 22:51
KuzMaN22.07.2012 07:23

Fanas - Legaturi interne

KuzMaN22.07.2012 22:13
Ronnie24.07.2012 20:07
LanDSharK25.07.2012 08:43

Dupa Afo - Capitanu feat. Underman, acum Blaziny - Barbie ?! :shit: Probabil asta e a 1000-a piesa despre pizde anu asta din hip hop-ul romanesc, vorba lu Vlad Dobrescu.

pytycrys25.07.2012 08:53

Asta a fost stilu' lu' Blaziny mereu...

Ronnie25.07.2012 08:56
Dupa Afo - Capitanu feat. Underman, acum Blaziny - Barbie ?! :shit: Probabil asta e a 1000-a piesa despre pizde anu asta din hip hop-ul romanesc, vorba lu Vlad Dobrescu.

 

Ce sila imi este mie de astia care vad hiphopul doar pentru baieti de cartier, pistoale si lupte de gangsteri ..

steaua-no125.07.2012 10:36

nu zice nimeni ca hiphop.ul trebuie sa fie numai despre baietii de cartier, dar daca tot faci o melodie despre femei fa una despre alea adevarate, nu despre lesinatele astea care.si mananca de sub cur toata saptamana ca sa iasa sambata sa bea o cafea cu "lumea buna"..... pisa.m.as pe arfele lor

«1104105106107108115»