FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1102103104105106115»
Ronnie20.06.2012 15:48

10 minute de poezie. Merita sa urmariti acest clip chiar daca nu va place muzica hip hop.

 

blindica20.06.2012 18:56

Patratelu` Rosu :thumbsup:

 

Ronnie20.06.2012 19:01
LanDSharK20.06.2012 22:43

Âsta nu e hip-hop. Mesaj 0.

Ronnie21.06.2012 08:01

E pentru hateri daca nu te-ai prins. Mesaj clar.

ebonyc21.06.2012 09:05

Mie-mi place piesa asta a lui Puya, la fel si cea precedenta "Nimic nu e nou". S-a mai dres un pic cu ele. Mesaj are, cum sa nu aiba?

cristy.steaua2121.06.2012 10:25
Bodanel22.06.2012 08:10
10 minute de poezie. Merita sa urmariti acest clip chiar daca nu va place muzica hip hop.

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/bcGx0Pe62Ik" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

 

GENIAL

Ronnie22.06.2012 08:27
Kellerman22.06.2012 12:00

Un fel de Eu vara ma racoresc.

Ronnie22.06.2012 17:01

Saptamana Puya se pare :))

 

cristy.steaua2123.06.2012 18:35
Lays23.06.2012 19:39

 

Ce diferenta dintre Eminem de atunci si Eminem de acum...

 

Lays23.06.2012 19:43
Ronnie23.06.2012 19:48
Ce diferenta dintre Eminem de atunci si Eminem de acum...

 

 

Si care-i de fapt diferenta ?

Lays23.06.2012 20:03
Si care-i de fapt diferenta ?

img401.imageshack.us_img401_7936_notsure

Ronnie23.06.2012 20:29

Buna gluma, hahaha. Si acum, care-i diferenta?

Lays23.06.2012 21:11
Buna gluma, hahaha. Si acum, care-i diferenta?

Space Bound

 

I got a hole in my heart, for some kind of emotional rollercoaster

Something I won't go on 'til you toy with my emotion, so it's over

 

...

 

Rolemodel

 

I strangled you to death then I choked you again

Then break your fuckin legs till your bones poke through your skin

 

................................................................................

 

 

Spacebound

 

I do whatever it takes

When I'm with you I get the shakes

My body aches when I ain't

With you I have zero strength

 

...

 

Rolemodel

 

My rap style's warped, I'm runnin out the morgue

witcha dead grandmother's corpse to throw it on your porch

 

Jumped behind the door, put the orgy on hold

Killed em both and smeared blood in a white Bronco

 

See it? :rolleyes:

Ronnie23.06.2012 21:20

Compari versuri din doua melodii diferite total ca tema si ma intrebi daca vad diferenta?

Lays23.06.2012 21:27

Nu eu te-am intrebat daca vezi diferenta, ci tu m-ai intrebat care e diferenta dintre vechiul si noul Eminem. Cred ca versurile alea vorbesc de la sine. :)

Ronnie23.06.2012 21:30

Pai daca sunt piese care abordeaza lucruri diferite??? Daca canti despre gagica ta vorbesti intr-un fel, daca canti despre orgii si bautura altfel. Cred ca tu vrei sa zici ca el s-a vandut si alte blablauri de astea de hater care nu pricepe ca hip-hopul evolueaza ca orice lucru normal.

Lays23.06.2012 21:48

Normal ca abordeaza teme diferite, nu asta era ideea. Ambele piese sunt reprezentative pentru ce canta atunci si canta acum. Sigur, lucrurile evolueaza, dar nu spre bine din ce observ. Si da, mi se pare ca s-a cam ''vandut'' daca asa vrei sa pui problema... ''hater'' e un cuvant care mi s-a parut intotdeauna ca suna gay cand folosit de americani si ma indoiesc ca suna mai bine, tu fiind moldovean :D ( no offence )

Ronnie24.06.2012 08:14

Am vrut sa fiu baiat finut si sa-ti zic hater, care intr-o traducere moldoveneasca inseamna sugator de pula grav. no offence (care inseamna degeaba te superi ca nu-mi pasa).

Bodanel24.06.2012 09:34

@Lays

 

Eminem de acum.

Liviu: VPM24.06.2012 09:51
«1102103104105106115»