FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1101102103104105115»
Ivanski02.06.2012 19:39

O piesa noua pentru Steaua ar trebui. Oricum sunt multi buni care transmit mesaje pozitive. L-as mentiona pe Cedry2k in special , dar sunt multi altii foarte buni.

Ronnie04.06.2012 08:21
!dan04.06.2012 10:12
blindica04.06.2012 19:18
Liviu: VPM05.06.2012 09:13

indraznesc sa spun ca Vremurile din urma este putin peste Dragoste sau Frica :) parerea mea

KuzMaN05.06.2012 18:47
KuzMaN06.06.2012 16:55

 

greenyes08.06.2012 11:59

 

 

vasilica15410.06.2012 14:39

Guess Who,BUG Mafia,Parazitii

iNsTiGaToR12.06.2012 15:34
cristy.steaua2113.06.2012 12:57
KuzMaN13.06.2012 14:17
Ronnie13.06.2012 14:53

Diseara dupa 22 vine si melodia cu videoclipul. Bla e unu' din cei mai buni dupa mine.

 

 

Ronnie13.06.2012 19:54

Cum ziceam. Ceva mai soft.

 

Ronnie13.06.2012 20:10
Ronnie16.06.2012 08:45

Subcarpati distruge toata industria muzicala cu melodia si clipul acesta! Genial.

 

 

Si o noua piesa de pe mixtepul lui Karie. Cu siguranta unul bun.

 

 

blindica16.06.2012 14:45
Diseara dupa 22 vine si melodia cu videoclipul. Bla e unu' din cei mai buni dupa mine.

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/q5TzbNWd4e8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Blaziny ''le are'' cu piesele astea soft. Imi aduc aminte ca eram prin liceu si scosese un album numit ''F.O.C.'' pe care era, parca, o piesa numita ''Imi place''. Aia a impresionat o gramada de gagicute.

 

S-a facut si-un an de la ultimul album. ''Depinde de tine'' si ''Mugur Isarescu'' au fost ceva timp pe repeat in playlist-ul meu!

Lays16.06.2012 17:46
Subcarpati distruge toata industria muzicala cu melodia si clipul acesta! Genial.

 

Mindfuck piesa asta.

 

Kellerman16.06.2012 19:29

ce e ma cu zgarietura asta la urechi ?

KuzMaN16.06.2012 21:18

Daca tie nu iti place o melodie inseamna ca e zgarietura la ureche? N-o sa ii inteleg niciodata pe astia care considera ca muzica ascultata de ei e cea mai tare, iar ce ramane este un rahat. Poate nu iti place tie, dar asta nu inseamna ca nu e o melodie buna. In fine..

Ronnie17.06.2012 14:38

Kellerman, nu dai tu un replay la vara nu dorm mai bine si ne scutesti?

 

Inca o "zgarietura":

 

blindica18.06.2012 10:31

Un mic remember:

 

cristy.steaua2118.06.2012 13:59

Parazitii- Toate-s la fel

 

 

Ronnie19.06.2012 19:45

excelent

 

KuzMaN20.06.2012 09:52
«1101102103104105115»