O piesa noua pentru Steaua ar trebui. Oricum sunt multi buni care transmit mesaje pozitive. L-as mentiona pe Cedry2k in special , dar sunt multi altii foarte buni.
O piesa noua pentru Steaua ar trebui. Oricum sunt multi buni care transmit mesaje pozitive. L-as mentiona pe Cedry2k in special , dar sunt multi altii foarte buni.
indraznesc sa spun ca Vremurile din urma este putin peste Dragoste sau Frica
parerea mea
Guess Who,BUG Mafia,Parazitii
Diseara dupa 22 vine si melodia cu videoclipul. Bla e unu' din cei mai buni dupa mine.
Cum ziceam. Ceva mai soft.
Subcarpati distruge toata industria muzicala cu melodia si clipul acesta! Genial.
Si o noua piesa de pe mixtepul lui Karie. Cu siguranta unul bun.
Diseara dupa 22 vine si melodia cu videoclipul. Bla e unu' din cei mai buni dupa mine.
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/q5TzbNWd4e8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Blaziny ''le are'' cu piesele astea soft. Imi aduc aminte ca eram prin liceu si scosese un album numit ''F.O.C.'' pe care era, parca, o piesa numita ''Imi place''. Aia a impresionat o gramada de gagicute.
S-a facut si-un an de la ultimul album. ''Depinde de tine'' si ''Mugur Isarescu'' au fost ceva timp pe repeat in playlist-ul meu!
Subcarpati distruge toata industria muzicala cu melodia si clipul acesta! Genial.
Mindfuck piesa asta.
ce e ma cu zgarietura asta la urechi ?
Daca tie nu iti place o melodie inseamna ca e zgarietura la ureche? N-o sa ii inteleg niciodata pe astia care considera ca muzica ascultata de ei e cea mai tare, iar ce ramane este un rahat. Poate nu iti place tie, dar asta nu inseamna ca nu e o melodie buna. In fine..
Kellerman, nu dai tu un replay la vara nu dorm mai bine si ne scutesti?
Inca o "zgarietura":
Un mic remember:
Parazitii- Toate-s la fel
excelent