FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«199100101102103115»
pcsbb09.05.2012 06:13
Ronnie11.05.2012 09:10

PIESA ESTE UN PAMFLET SI ESTE ADRESAT CELOR CARE NU IAU SAU NU AU LUAT BAC-UL.

 

Alin J.11.05.2012 10:14
PIESA ESTE UN PAMFLET SI ESTE ADRESAT CELOR CARE NU IAU SAU NU AU LUAT BAC-UL.

 

Am cativa prieteni care vor aprecia asta :D

Ronnie11.05.2012 13:21

Next 11 este un proiect lansat de Gheorghe Hagi pentru Academia de Fotbal pe care o deține. Cum un proiect nu poate fi reușit fară un imn, marele fotbalist a apelat la Marius Moga și Doc pentru imnul Next 11, 11 Campioni. Doc narează in piesă o mare parte din istoria fotbalului romanesc și ne spune că a crescut cu bunicul povestind de Craiova Maxima, parc[ vedeam un film cu Gicu Dobrin.

 

Să speram că această academie va fi baza unei noi echipe naționale care să facă performanță pentru că fotbalul nostru suferă enorm la nivel de Naționala dar și la copii și juniori.

 

Via Urban.Ro

 

11 Campioni - Imnul Next11

Asculta mai multe audio dance

 

Ronnie11.05.2012 14:16

update: pe refren e whats up, nu moga.

gio_stgloria11.05.2012 18:32

Stiu ca nu are ce cauta aici pentru ca nu e rap in nici un caz, voiam doar sa arat ce fac unii pentru a fi comerciali. Daca nu stiti melodia , va atentionez ca e posibil sa vomitati.

 

ebonyc11.05.2012 21:16
Stiu ca nu are ce cauta aici pentru ca nu e rap in nici un caz, voiam doar sa arat ce fac unii pentru a fi comerciali. Daca nu stiti melodia , va atentionez ca e posibil sa vomitati.

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/5W9Eo68AJsM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Banuiesc ca-i teaser pentru film porno.

KuzMaN13.05.2012 11:14
Ronnie14.05.2012 07:26

Ce face omul asta :| INCREDIBIL

 

Ronnie14.05.2012 15:55
steaua-no114.05.2012 18:07
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/1JT_8cFCnzY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

arta in stare pura.

blindica16.05.2012 18:20

 

Si un mic remember pentru Blaziny:

 

zoint16.05.2012 20:35
Ce face omul asta :| INCREDIBIL

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/OLa9bIEys40" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

 

Mie mi se pare ca e mai bun Fanas decat el,parerea mea

Ronnie17.05.2012 10:30

Pe 16 iunie album nou de la Subcarpati!

 

 

Mie mi se pare ca e mai bun Fanas decat el,parerea mea

 

Nu stiu cine e si nici pe youtube nu prea gasesc.

zoint17.05.2012 13:57

http://www.youtube.com/watch?v=aqQqwPcORyg asculta la sfarsit sa auzi negativul de la Illuminati a lui Afo,avea mai multe pe net dar se parea ca le-a scos numai bine

 

Ronnie17.05.2012 13:59

A, asta e. Eu cautam pe la straini, nu credeam ca zici de vreun roman. E bun, da' nu mi se pare peste. Parerea mea.

KuzMaN17.05.2012 14:18
zoint17.05.2012 16:45
A, asta e. Eu cautam pe la straini, nu credeam ca zici de vreun roman. E bun, da' nu mi se pare peste. Parerea mea.

Eu sunt mai nationalist,e normal ca romanul sa fie mai bun pentru mine .

Ronnie17.05.2012 17:32

 

Ce tare suna. Acum o ascult pentru prima data.

rezistenta_ultras18.05.2012 10:09
cristy.steaua2119.05.2012 16:49
Ronnie21.05.2012 07:17
steaua-no122.05.2012 09:43

super smechera poezia asta, iar imaginile sunt pe masura ei.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9zLehtqBXSo...fkdU_BBvHFEx-MQ

iNsTiGaToR22.05.2012 13:24
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/AcgUe0Y05G4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

E destul de buna..ca alarma pt dimineata.

cristy.steaua2123.05.2012 20:18
«199100101102103115»