Keri - Break Apart
http://www.youtube.com/watch?v=uZF8kRKh96E...feature=related
Keri - Break Apart
http://www.youtube.com/watch?v=uZF8kRKh96E...feature=related
PIESA ESTE UN PAMFLET SI ESTE ADRESAT CELOR CARE NU IAU SAU NU AU LUAT BAC-UL.
PIESA ESTE UN PAMFLET SI ESTE ADRESAT CELOR CARE NU IAU SAU NU AU LUAT BAC-UL.
Am cativa prieteni care vor aprecia asta ![]()
Next 11 este un proiect lansat de Gheorghe Hagi pentru Academia de Fotbal pe care o deține. Cum un proiect nu poate fi reușit fară un imn, marele fotbalist a apelat la Marius Moga și Doc pentru imnul Next 11, 11 Campioni. Doc narează in piesă o mare parte din istoria fotbalului romanesc și ne spune că a crescut cu bunicul povestind de Craiova Maxima, parc[ vedeam un film cu Gicu Dobrin.
Să speram că această academie va fi baza unei noi echipe naționale care să facă performanță pentru că fotbalul nostru suferă enorm la nivel de Naționala dar și la copii și juniori.
Via Urban.Ro
11 Campioni - Imnul Next11
update: pe refren e whats up, nu moga.
Stiu ca nu are ce cauta aici pentru ca nu e rap in nici un caz, voiam doar sa arat ce fac unii pentru a fi comerciali. Daca nu stiti melodia , va atentionez ca e posibil sa vomitati.
Stiu ca nu are ce cauta aici pentru ca nu e rap in nici un caz, voiam doar sa arat ce fac unii pentru a fi comerciali. Daca nu stiti melodia , va atentionez ca e posibil sa vomitati.
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/5W9Eo68AJsM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Banuiesc ca-i teaser pentru film porno.
Ce face omul asta
INCREDIBIL
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/1JT_8cFCnzY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
arta in stare pura.
Si un mic remember pentru Blaziny:
Ce face omul astaINCREDIBIL
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/OLa9bIEys40" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Mie mi se pare ca e mai bun Fanas decat el,parerea mea
Pe 16 iunie album nou de la Subcarpati!
Mie mi se pare ca e mai bun Fanas decat el,parerea mea
Nu stiu cine e si nici pe youtube nu prea gasesc.
http://www.youtube.com/watch?v=aqQqwPcORyg asculta la sfarsit sa auzi negativul de la Illuminati a lui Afo,avea mai multe pe net dar se parea ca le-a scos numai bine
A, asta e. Eu cautam pe la straini, nu credeam ca zici de vreun roman. E bun, da' nu mi se pare peste. Parerea mea.
A, asta e. Eu cautam pe la straini, nu credeam ca zici de vreun roman. E bun, da' nu mi se pare peste. Parerea mea.
Eu sunt mai nationalist,e normal ca romanul sa fie mai bun pentru mine .
Ce tare suna. Acum o ascult pentru prima data.
super smechera poezia asta, iar imaginile sunt pe masura ei.
http://www.youtube.com/watch?v=9zLehtqBXSo...fkdU_BBvHFEx-MQ
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/AcgUe0Y05G4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
E destul de buna..ca alarma pt dimineata.