FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«19899100101102115»
Ronnie20.04.2012 14:08

frumos asa!

 

ebonyc20.04.2012 15:57

Si asa merge:

 

Ronnie21.04.2012 13:45

Stie cineva cum se cheama melodia originala din care sunt preluate versurile de aici? Sunt superbe.

 

zoint21.04.2012 20:28

Angela Similea- Mai Vino mama

Mihai Eminescu-Pe langa plopii fata sot (nu stiu cine o recita,sigur nu e Puya lui ii place Luceafarul)

Angela Similea-Albastru infint

Stefan Banica-Of,inimioata

Ronnie22.04.2012 11:39

Multumesc!

iNsTiGaToR22.04.2012 13:00
ascultati amandoua videoclipuri in acelasi timp. o combinatie castana rau. ideea unui user de pe yt.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JlsmA8yqFRY...fkdU_BBvHFEx-MQ

 

 

Merge schema :)) Suna bine

zoint22.04.2012 20:19
Multumesc!

Pentru putin maestre

Stanici23.04.2012 10:26

Ati uitat sa puneti RACLA. Unii dintre pionerii hip-hopului romanesc. Si printre cei mai buni.

blindica23.04.2012 10:40
ascultati amandoua videoclipuri in acelasi timp. o combinatie castana rau. ideea unui user de pe yt.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JlsmA8yqFRY...fkdU_BBvHFEx-MQ

 

 

A iesit chiar bine de tot!!! :thumbup:

 

pytycrys23.04.2012 11:18
Ati uitat sa puneti RACLA. Unii dintre pionerii hip-hopului romanesc. Si printre cei mai buni.

 

Sau RAN-S-ul...

 

Cum zicea si Cumicu... "Ati uitat, in p*la mea, ce inseamna in tara RANS-ul/ Si preferati sa vizionati la Alex dansul si balansul".

Blackzie23.04.2012 21:33
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/PalQUBviq7c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Se putea mult mai bine doctore m-ai cam dezamagit cu asta.

KuzMaN23.04.2012 23:55

@Blackzie: O sa incerc sa ma ridic la asteptarile tale data viitoare.

 

 

Albumul se poate asculta si comanda pe http://www.momentesischite.com/

ebonyc24.04.2012 09:53
Ati uitat sa puneti RACLA. Unii dintre pionerii hip-hopului romanesc. Si printre cei mai buni.

 

Eh, asta-i un poll cu trupe de actualitate. Asa din primele trupe mai e si M&G. Ar mai fi Getto Dacii, Il-Egal, Morometzii...

Ronnie24.04.2012 21:19
LanDSharK25.04.2012 09:32

Lou Bega ?! :rolleyes:

rezistenta_ultras25.04.2012 19:28
RobYnho26.04.2012 11:41
cristy.steaua2127.04.2012 21:08
pcsbb30.04.2012 17:11

Vikloth ft. 1Leu - Cu cantec inainte:

gio_stgloria01.05.2012 07:51

Nu stiu daca a mai fost pusa.

 

steaua-no101.05.2012 08:53

bucata asta mi.a rupt castile in ultimele doua saptamani. ma uit la PAC si.mi ramane un singur cuvant in minte.......GENIU !

 

KuzMaN01.05.2012 14:57
Ronnie03.05.2012 15:55

 

 

KuzMaN03.05.2012 19:32

 

KuzMaN08.05.2012 23:10
«19899100101102115»