frumos asa!
frumos asa!
Si asa merge:
Stie cineva cum se cheama melodia originala din care sunt preluate versurile de aici? Sunt superbe.
Angela Similea- Mai Vino mama
Mihai Eminescu-Pe langa plopii fata sot (nu stiu cine o recita,sigur nu e Puya lui ii place Luceafarul)
Angela Similea-Albastru infint
Stefan Banica-Of,inimioata
Multumesc!
ascultati amandoua videoclipuri in acelasi timp. o combinatie castana rau. ideea unui user de pe yt.
http://www.youtube.com/watch?v=JlsmA8yqFRY...fkdU_BBvHFEx-MQ
Merge schema
Suna bine
Multumesc!
Pentru putin maestre
Ati uitat sa puneti RACLA. Unii dintre pionerii hip-hopului romanesc. Si printre cei mai buni.
ascultati amandoua videoclipuri in acelasi timp. o combinatie castana rau. ideea unui user de pe yt.
http://www.youtube.com/watch?v=JlsmA8yqFRY...fkdU_BBvHFEx-MQ
A iesit chiar bine de tot!!! ![]()
Ati uitat sa puneti RACLA. Unii dintre pionerii hip-hopului romanesc. Si printre cei mai buni.
Sau RAN-S-ul...
Cum zicea si Cumicu... "Ati uitat, in p*la mea, ce inseamna in tara RANS-ul/ Si preferati sa vizionati la Alex dansul si balansul".
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/PalQUBviq7c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Se putea mult mai bine doctore m-ai cam dezamagit cu asta.
@Blackzie: O sa incerc sa ma ridic la asteptarile tale data viitoare.
Albumul se poate asculta si comanda pe http://www.momentesischite.com/
Ati uitat sa puneti RACLA. Unii dintre pionerii hip-hopului romanesc. Si printre cei mai buni.
Eh, asta-i un poll cu trupe de actualitate. Asa din primele trupe mai e si M&G. Ar mai fi Getto Dacii, Il-Egal, Morometzii...
Lou Bega ?! ![]()
Vikloth ft. 1Leu - Cu cantec inainte:
Nu stiu daca a mai fost pusa.
bucata asta mi.a rupt castile in ultimele doua saptamani. ma uit la PAC si.mi ramane un singur cuvant in minte.......GENIU !