Abia astept sa scoata Nwanda albumul.
Abia astept sa scoata Nwanda albumul.
maine lansare album cedry2k - clipa schimbarii la silver church..
Foarte, foarte, foarte bun albumul lui Cedrea. Mi se pare geniala piesa cu vede.
foarte tare piesa.
versul "pan' la undeva-n balcani a fost cam groasa, era doar un moment, zici ca a fost o farsa" spune tot...
Mie nu mie se pare ca incearca sa spuna ceva de rau de perioada aia, ci ca pana sa ajunga piesa aia pe radio nu-l asculta lumea, ceea ce e adevarat. Mie tot slab mi se pare.
Puya are par, Rooney are par. Cine mai urmeaza?
"n-am facut bani man nici cu brigada nici solo!"
pe 25 scoate flou rege album..bucata tare din promou pentru album
un hiphop care mi se pare foarte tare!
dar asta e mai foarte tare
"I'm here to make a dolla outta fifteen cents, and let my balls hang like I'm on the toilet takin' a shit!" ![]()
un hiphop care mi se pare foarte tare!
http://www.youtube.com/watch?v=NG_o82iwlgI
si cam atat zic, restu' ar trebui sa se-nteleaga de la sine.
Combinatii Letale prezinta Mario Bros - Asculta !!! Sesiune de Studio !!!
Click pentru videoclip :
2012 - Pe Veci ( Video )
http://www.youtube.com/watch?v=zWSrX6Sen90...p;lf=plpp_video
Grupul de Rezistenta - N-ai tu treaba:
http://www.220.ro/videoclipuri/Grupul-De-R...aba/MmpzUmAo5p/