Doar Specii suna bine pe dubstep in Romania. Asta daca nu sunt eu pe langa si beatul asta e alt gen.
Doar Specii suna bine pe dubstep in Romania. Asta daca nu sunt eu pe langa si beatul asta e alt gen.
Asta vroiam sa postez si eu. Mie chiar imiplace cum suna..
Ortega și Nimeni Altu' au lansat in urmă cu cateva minute piesa Despre un om, piesă ce promovează albumul În surdină, material ce poate fi pre-comandat pe site-ul oficial SociopatRecords. Audiție placută!
Superb...
Isi mai aduce cineva aminte de melodia aceasta?
Imi aduc aminte cum o ascultam prin 2005-2006, pe-atunci cand a fost lansata (ma rog, postata pe youtube
). Si culmea, imi placea la nebunie
Am dat din intamplare astazi peste ea.
Flou Rege
Ž25 Martie..o sa lansez albumul alaturi de Dj Al*Bu in Silver Church ....va astept, numa`bine!!!
După cum probabil ați aflat deja, Cedry2k pregatește cel de-al 4-lea material solo intitulat Clipa Schimbarii, ultimul album din cariera acestuia. Lansarea va avea loc pe data de 18 martie in Silver Church. Pană atunci puteți asculta chiar piesa ce dă numele albumului. Audiție placută!
De ce se lasa Cedry2k ?
La noapte, ora 00:00, materialul Mambo Siria de la Chimie va fi disponibil pe canalul de YouTube Paranoia13.
nimic... pana acum
Uite aici materialul.
Care a apucat sa asculte albumul, cum e? Sunt fiert sa-l ascult si mai e pana ajung acasa sa-i dau play ![]()
E bun, e foarte bun, dar eu poate sunt subiectiv datorita faptului ca Chimie imi pare cel mai bun din hiphopul de la noi. Singura observatie ar fi ca pe toate melodiile are cate un invitat, mi-ar fi placut sa fie si melodii in care baga singur.
Gata, l-am ascultat si eu...da, e bun albumul. Si intr-adevar, pacat ca n-are si melodii solo in afara de bonus track-ul ,,Gaura de ozon".
O noua piesa Praetor: Crezi ca stii (prod. Keri)
Martie pare luna hip-hop anul acesta. Dupa Chimie, vor mai iesi si albume de la Cedry2k, Bibanu, Vescan, Keri (nu e 100%).
Ca sa fie anul productiv, Aforic zice:
"alias Emil Scott si eu album !! unul singur si altul cu Chimi, pana in vara dansam ca Delfinii."
Tare cheloo!
Dintre toti pe care i-ati enumerat cei mai buni sunt : Mafia, Guess Who si Parazitii
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ll0hBwcJufk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Daca o canta Guess Who era hit.
Album: Gani & Liry - Alternative (2012)
Precomenzi: g***@***