FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«19596979899115»
Ronnie20.02.2012 21:46

Doar Specii suna bine pe dubstep in Romania. Asta daca nu sunt eu pe langa si beatul asta e alt gen.

 

Bogdan21.02.2012 13:07

Asta vroiam sa postez si eu. Mie chiar imiplace cum suna..

Ronnie26.02.2012 21:36

Ortega și Nimeni Altu' au lansat in urmă cu cateva minute piesa Despre un om, piesă ce promovează albumul În surdină, material ce poate fi pre-comandat pe site-ul oficial SociopatRecords. Audiție placută!

 

pytycrys26.02.2012 22:59

Superb...

Ronnie27.02.2012 16:59

Isi mai aduce cineva aminte de melodia aceasta? :) Imi aduc aminte cum o ascultam prin 2005-2006, pe-atunci cand a fost lansata (ma rog, postata pe youtube :P ). Si culmea, imi placea la nebunie :) Am dat din intamplare astazi peste ea.

 

navodarean27.02.2012 21:38

Flou Rege

Ž25 Martie..o sa lansez albumul alaturi de Dj Al*Bu in Silver Church ....va astept, numa`bine!!!

Ronnie29.02.2012 22:02

După cum probabil ați aflat deja, Cedry2k pregatește cel de-al 4-lea material solo intitulat Clipa Schimbarii, ultimul album din cariera acestuia. Lansarea va avea loc pe data de 18 martie in Silver Church. Pană atunci puteți asculta chiar piesa ce dă numele albumului. Audiție placută!

 

gio_stgloria29.02.2012 22:16

De ce se lasa Cedry2k ?

pytycrys01.03.2012 12:32
Ronnie04.03.2012 17:07

La noapte, ora 00:00, materialul Mambo Siria de la Chimie va fi disponibil pe canalul de YouTube Paranoia13.

Liviu: VPM04.03.2012 23:25

nimic... pana acum

Ronnie05.03.2012 07:57

Uite aici materialul.

Nyghty05.03.2012 12:11

Care a apucat sa asculte albumul, cum e? Sunt fiert sa-l ascult si mai e pana ajung acasa sa-i dau play :(

Ronnie05.03.2012 16:28

E bun, e foarte bun, dar eu poate sunt subiectiv datorita faptului ca Chimie imi pare cel mai bun din hiphopul de la noi. Singura observatie ar fi ca pe toate melodiile are cate un invitat, mi-ar fi placut sa fie si melodii in care baga singur.

Nyghty05.03.2012 19:38

Gata, l-am ascultat si eu...da, e bun albumul. Si intr-adevar, pacat ca n-are si melodii solo in afara de bonus track-ul ,,Gaura de ozon".

 

 

O noua piesa Praetor: Crezi ca stii (prod. Keri)

 

KuzMaN05.03.2012 23:30

 

 

Ronnie06.03.2012 08:13

Martie pare luna hip-hop anul acesta. Dupa Chimie, vor mai iesi si albume de la Cedry2k, Bibanu, Vescan, Keri (nu e 100%).

Nyghty06.03.2012 10:09

Ca sa fie anul productiv, Aforic zice:

"alias Emil Scott si eu album !! unul singur si altul cu Chimi, pana in vara dansam ca Delfinii."

greenyes06.03.2012 19:52
Maye07.03.2012 09:05
gio_stgloria07.03.2012 09:29

 

Tare cheloo!

Andon M.07.03.2012 10:19

Dintre toti pe care i-ati enumerat cei mai buni sunt : Mafia, Guess Who si Parazitii

Ronnie07.03.2012 19:37
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ll0hBwcJufk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Daca o canta Guess Who era hit.

gio_stgloria08.03.2012 23:40
KuzMaN09.03.2012 00:39

Album: Gani & Liry - Alternative (2012)

Precomenzi: g***@***

 

«19596979899115»