FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«19495969798115»
ebonyc07.02.2012 17:46
Liviu: VPM07.02.2012 19:52
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/W2x2DuBX9pc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

mama, il clasam in 2012 langa nimeni altu si cedry2k.

KuzMaN08.02.2012 19:19
Liviu: VPM09.02.2012 10:51
Ronnie09.02.2012 21:19
pcsbb10.02.2012 06:46

NATIVE SUN - LEGACY

crysty1410.02.2012 17:47

Un freestyle mai vechi. Dragonu si Aforic.

 

http://www.youtube.com/watch?v=hiV02BCtcf4

pcsbb12.02.2012 07:32

Letal feat. Romem - Departe de ce-mi doresc aproape:

blindica12.02.2012 11:11

Spuneti-mi si mie,va rog,are NimeniAltu` vreo piesa scoasa pe noul album in care are o voce de copil la refren? Intreb pentru ca nici nu l-am cumparat,nici nu l-am ascultat pe alta sursa.Am auzit la Radio Guerilla ceva ce pare a fi el.

Ronnie13.02.2012 10:06

 

Pe 15 apare mixtapeul lui Mitza, "ROBOT", comercial. S-a vandut si el. Nu?

Nyghty14.02.2012 12:29

R.A.S.A. feat. Pacha Man, Dj Al*Bu si Subsemnatu - Spune-mi

blindica14.02.2012 15:41
KuzMaN14.02.2012 21:27
Ronnie16.02.2012 12:01

A aparut mixtapeul lui Mitza de la Agresiv. Se poate downloada gratis de aici.

KuzMaN16.02.2012 12:21
Spuneti-mi si mie,va rog,are NimeniAltu` vreo piesa scoasa pe noul album in care are o voce de copil la refren? Intreb pentru ca nici nu l-am cumparat,nici nu l-am ascultat pe alta sursa.Am auzit la Radio Guerilla ceva ce pare a fi el.

 

Raspunsul este nu. Si totusi? Nimeni Altu' la radio? Sper sa prind ziua aia...

Nyghty18.02.2012 11:20

Cred ca blindica se referea la piesa asta:

 

gio_stgloria18.02.2012 11:38
steaua-no118.02.2012 12:15
Cred ca blindica se referea la piesa asta:

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/PZ4XVT9eEVg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Superba melodia.

Ronnie18.02.2012 12:29

Imi miroase putin a ipocrizie sa scoata Okapi o astfel de piesa, desi este foarte buna.

 

gio_stgloria18.02.2012 12:32

@ronnie

 

De ce sunt ipocriti ? Detaliaza putin .

Ronnie18.02.2012 12:43

In piesa este vorba despre hip-hop si-un vers din ea suna cam asa: "Vezi tu treaba-i simpla, de obicei raman care nu se schimba". Din Okapi fac parte Grasu, Maximilian, Guess Who, Spike (desi el este singurul care a ramas in mare la fel) si alti cativa. Uita-te putin cum suna Guess Who acum cativa ani si cum suna

Cum suna Grasu
si cum este

 

 

blindica18.02.2012 15:34
Raspunsul este nu. Si totusi? Nimeni Altu' la radio? Sper sa prind ziua aia...

 

Asa au recomandat cei de la Guerilla,probabil a fost o gafa. Te poti astepta de la Guerilla sa difuzeze Nimeni Altu`,din ce-am auzit in ultimele zile pe postul acela,muzica din playlist-ul lor este cu mult diferita calitativ fata de jegul aruncat de posturi ca Zu,Kiss sau 21. Totusi,au facut emisiune cu Doc,Deliric1 si Vlad Dobrescu...

 

Cred ca blindica se referea la piesa asta:

 

Multumesc foarte mult !

 

 

 

KuzMaN18.02.2012 18:25

https://secure.payu.ro/order/sms.php?PROD=8...ACCOUNT=SCPTRCR

 

albumul ORTEGA si Nimeni Altu' - In Surdina (2012)

va fi lansat digital in format flac , pentru a achizitiona albumul , accesati link-ul de sus, costa 3 euro , prin sms , adresa de mail inscrisa in formular va fi cea pe care vom trimite albumul in ziua lansarii respectiv a pre comenzii cu nr. 1000 .

 

@blindica: Din ce am inteles si Raku a fost difuzat la radio Guerilla. Cel putin: http://www.youtube.com/watch?v=tSmRmP4gpCY Probabil a fost in direct la radio treaba asta.

 

navodarean18.02.2012 18:43

si Parazitii au fost la Guerrilla si Subcarpati ... e un radio peste tot ceea ce exista acum la noi. Si aici ma refer la zu, 21, kiss etc.

blindica20.02.2012 19:59

ViKloth - La mine sau la tine (prod. de Sez)

 

«19495969798115»