<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/W2x2DuBX9pc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
mama, il clasam in 2012 langa nimeni altu si cedry2k.
NATIVE SUN - LEGACY
Letal feat. Romem - Departe de ce-mi doresc aproape:
Spuneti-mi si mie,va rog,are NimeniAltu` vreo piesa scoasa pe noul album in care are o voce de copil la refren? Intreb pentru ca nici nu l-am cumparat,nici nu l-am ascultat pe alta sursa.Am auzit la Radio Guerilla ceva ce pare a fi el.
Pe 15 apare mixtapeul lui Mitza, "ROBOT", comercial. S-a vandut si el. Nu?
R.A.S.A. feat. Pacha Man, Dj Al*Bu si Subsemnatu - Spune-mi
A aparut mixtapeul lui Mitza de la Agresiv. Se poate downloada gratis de aici.
Spuneti-mi si mie,va rog,are NimeniAltu` vreo piesa scoasa pe noul album in care are o voce de copil la refren? Intreb pentru ca nici nu l-am cumparat,nici nu l-am ascultat pe alta sursa.Am auzit la Radio Guerilla ceva ce pare a fi el.
Raspunsul este nu. Si totusi? Nimeni Altu' la radio? Sper sa prind ziua aia...
Cred ca blindica se referea la piesa asta:
Cred ca blindica se referea la piesa asta:
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/PZ4XVT9eEVg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Superba melodia.
Imi miroase putin a ipocrizie sa scoata Okapi o astfel de piesa, desi este foarte buna.
@ronnie
De ce sunt ipocriti ? Detaliaza putin .
In piesa este vorba despre hip-hop si-un vers din ea suna cam asa: "Vezi tu treaba-i simpla, de obicei raman care nu se schimba". Din Okapi fac parte Grasu, Maximilian, Guess Who, Spike (desi el este singurul care a ramas in mare la fel) si alti cativa. Uita-te putin cum suna Guess Who acum cativa ani si cum suna
Raspunsul este nu. Si totusi? Nimeni Altu' la radio? Sper sa prind ziua aia...
Asa au recomandat cei de la Guerilla,probabil a fost o gafa. Te poti astepta de la Guerilla sa difuzeze Nimeni Altu`,din ce-am auzit in ultimele zile pe postul acela,muzica din playlist-ul lor este cu mult diferita calitativ fata de jegul aruncat de posturi ca Zu,Kiss sau 21. Totusi,au facut emisiune cu Doc,Deliric1 si Vlad Dobrescu...
Cred ca blindica se referea la piesa asta:
Multumesc foarte mult !
https://secure.payu.ro/order/sms.php?PROD=8...ACCOUNT=SCPTRCR
albumul ORTEGA si Nimeni Altu' - In Surdina (2012)
va fi lansat digital in format flac , pentru a achizitiona albumul , accesati link-ul de sus, costa 3 euro , prin sms , adresa de mail inscrisa in formular va fi cea pe care vom trimite albumul in ziua lansarii respectiv a pre comenzii cu nr. 1000 .
@blindica: Din ce am inteles si Raku a fost difuzat la radio Guerilla. Cel putin: http://www.youtube.com/watch?v=tSmRmP4gpCY Probabil a fost in direct la radio treaba asta.
si Parazitii au fost la Guerrilla si Subcarpati ... e un radio peste tot ceea ce exista acum la noi. Si aici ma refer la zu, 21, kiss etc.
ViKloth - La mine sau la tine (prod. de Sez)