FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«19293949596115»
cristy.steaua2111.01.2012 13:50
KuzMaN11.01.2012 16:39
GaVa GrM11.01.2012 19:11

Cei mai buni au cele mai multe voturi dupa cum era si normal!

KuzMaN12.01.2012 16:05
Ronnie12.01.2012 18:57

Cel mai bun MC roman!

 

crysty1413.01.2012 14:19

La coka nostra - malverde market

nu stiu cum dracu' sa pun direct video.

navodarean13.01.2012 14:39

La coka nostra - malverde market

nu stiu cum dracu' sa pun direct video.

 

Copiezi embed-ul videoului si la post, ai optiuni de trimitere. Selectezi cu HTML - Mod Automat.

 

Succes

KuzMaN14.01.2012 14:10
KuzMaN15.01.2012 12:26
cristy.steaua2116.01.2012 08:25
cristi0000516.01.2012 08:36

frumoase melodii si video , toate una si una

pcsbb16.01.2012 15:50

Rap News USA#1 w/ ProfessorD.us: "Rahmbo's Sit Down and Shut Up Protest Ordinances"

 

Se potriveste si cu situatia de azi din tara noastra.

Ronnie16.01.2012 16:20
pytycrys17.01.2012 12:51
iNsTiGaToR17.01.2012 13:20
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=B41W5sj0QdY#!

 

What the fuc.k...?!

Credeam ca le-am vazut/auzit pe toate...

iNsTiGaToR18.01.2012 14:05
Ronnie18.01.2012 14:50

Frate. e penibil ce a facut Puya cu poezia. Dar stateam asa si o ascultam si ma gandeam ca in felul asta e foarte usor pentru cei de la liceu sa o invete. :)) Din 2 ascultari iti spun jumatate din poezie :D

ebonyc18.01.2012 14:56

Pe vremuri mi se parea tare Puya, dar acum e regele kitsch-urilor. Si emisiunea lui e mediocra, sa nu spun altfel.

iNsTiGaToR18.01.2012 15:05

Ideea cu poezia e buna si penibila in acelasi timp.

Kellerman18.01.2012 16:05

unde sunt ma toti rapperii astia underground acum ? unde protesteaza ? parca erau smardoi si nationalisti.

 

astia parca o ardeau cu mesaje subtile prin versurile lor

Ronnie18.01.2012 16:27
unde sunt ma toti rapperii astia underground acum ? unde protesteaza ? parca erau smardoi si nationalisti.

 

astia parca o ardeau cu mesaje subtile prin versurile lor

 

http://www.facebook.com/notes/deliric-1/de...150486504427201

 

Kellerman18.01.2012 17:16

hai frate, aia am vazut-o si eu. dar restu ?

KuzMaN18.01.2012 17:36

Dacii LIBERI ... vrem sa fim liberi !!! N-avem nevoie de lideri!

 

Ronnie18.01.2012 17:39
hai frate, aia am vazut-o si eu. dar restu ?

DOC

Pentru cei care cred ca mi-am luat basini - aseara mi-am luat gaze, bocanci de jandarm, vorbe de dulce din partea cagulatilor, nu numai eu, ci si fratii Cedry2k si Carbon, printre altii. Ii inteleg si pe jandarmii astia desprinsi din Soldatul Universal - cat asteptau si ei sa puna bartai echipamentul pe ei si chiar sa se intample ceva, nu doar sa se antreneze...

Kellerman18.01.2012 18:29

Asa e.

 

Cica la 0:06 ar fi Carbon si cedry2k pe undeva pe acolo.

 

 

Atunci respectele mele pentru astia.

«19293949596115»