Carbon si-a luat bataie de la jandarmi.
DOC si Deliric intrebati azi la It's Showtime unde erau cand Carbon si-a luat bataie :
Deliric : ''Doctoru isi lua si el..iar eu trageam niste gaz'' Ceva de genu, nu mai stiu exact cum a spus-o.
@Kellerman ala de la 00:06 dintre jandarmi ar fi Carbon.
Dacii LIBERI ... vrem sa fim liberi !!! N-avem nevoie de lideri!
Ar trebui sa se documenteze mai mult. Kanellos (cainele protestatar din Grecia) este defapt Loukanikos. Kanellos e un nume dat aiurea de un ziar englez.
