FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«19192939495115»
Kellerman02.01.2012 21:27

Nu la aia ma refeream boss. Stai linistit, prefer rahati in wc-uri decat sfarcurile zavorancei, dragusancei si mai stiu eu ce printese.

 

 

blindica02.01.2012 22:09

Ati vrea sa ne concentram energia spre un sondaj privind cea mai buna piesa a anului 2011? Cumva sa strangem niste nume ( artistul,lucrarea sa ),poate si cate un mic video,nu neaparat oficial si apoi sa le postam.

pcsbb02.01.2012 22:57

Cred ca piesa Negru a lui Deliric e cea mai buna din 2011, daca nu chiar printre cele mai bune din istoria hip-hopului romanesc. :innocent:

rezistenta_ultras02.01.2012 22:58
Ati vrea sa ne concentram energia spre un sondaj privind cea mai buna piesa a anului 2011? Cumva sa strangem niste nume ( artistul,lucrarea sa ),poate si cate un mic video,nu neaparat oficial si apoi sa le postam.

da, buna idee. propunerile mele: Bug Mafia - Inainte sa plec, Nimeni Altu' - Ce fac acum, Raku - Cautand, Doc - Recapitulare... mai ziceti si voi...

pytycrys03.01.2012 00:01

Mai degraba cel mai bun album...Sunt muuulte piese foarte bune. :)

Ronnie03.01.2012 08:34

Chimie - Eu n-o sa mor niciodata, Deliric feat CTC - Piese de schimb si Maximilian - Aseara (Has-has) sunt in opinia mea cele mai bune.

Bogdan03.01.2012 10:37

chiar daca a fost lansata mai tarziu Deliric-ambrozie este de departe, dupa parerea mea, cea mai buna piesa din 2011.

Nyghty03.01.2012 18:39

Manyah-Pentru peluze

Lays04.01.2012 14:23
Liviu: VPM04.01.2012 23:25

http://www.youtube.com/watch?v=TwaZ0DVI56w

 

Kazi , Dragonu' , Bean - Imperiul Lianelor

Lays06.01.2012 02:39

shhiiiit son! :D la inceput o ia usor, dar pe parcurs isi intra in mana

 

 

si e englej!

 

iNsTiGaToR06.01.2012 21:26
Liviu: VPM06.01.2012 23:25

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=Amh12SBB9ZI#!

 

paula leling :)) si puya - Fii pregatit

iNsTiGaToR07.01.2012 10:27
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=Amh12SBB9ZI#!

 

paula leling :)) si puya - Fii pregatit

Credeam ca ''Fii pregatit'' era un indemn pentru melodia ce va urma :)))

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Connect-R & Cortes - Sweet 16 (R.O.P)

 

 

In mod surprinzator suna bine.

iNsTiGaToR07.01.2012 11:05

Nu mai merge sa dau edit.

 

 

Cei care il stiti pe a1s (ala de face diss-uri , majoritatea penibile) tocmai mi-a dat block pe youtube =)))

rezistenta_ultras07.01.2012 11:14
Nyghty07.01.2012 11:46

Stress- Un viitor mai bun feat. Carbon

 

KuzMaN07.01.2012 23:36
iNsTiGaToR08.01.2012 10:05

Baboi-MayDay feat Karie

 

http://www.youtube.com/watch?v=PrPMqQhH6EQ...feature=related

 

 

Nu stiu daca a mai fost, da si melodia si videoclipul sunt foarte bine facute.

KuzMaN08.01.2012 17:36

 

 

Liviu: VPM09.01.2012 12:35

 

The Four Owls - Not Like Before (OFFICIAL VIDEO) INCREDIBILA!!

navodarean09.01.2012 15:30

Poate o stiti... insa e minunata melodia . :D

catalinluk09.01.2012 17:20
KuzMaN10.01.2012 03:18
cristy.steaua2110.01.2012 06:56
«19192939495115»