FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«18990919293115»
zoint13.12.2011 21:35

Eu imi amintesc, am fost printre primi 5 :D

 

Liviu: VPM14.12.2011 16:15

 

Nimeni Altu' - Obisnuiam sa cred

KuzMaN14.12.2011 16:34

100 pre comenzi ramase pana va fi lansata inca o melodie de pe album !

200 pre comenzi ramase pana va fi lansat albumul !

 

Link-ul pentru pre comanda: https://secure.epayment.ro/order/sms.php?PR...ACCOUNT=SCPTRCR

KuzMaN14.12.2011 16:55
Ronnie14.12.2011 19:00

Nwanda e bestie. Nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa sune albumul lui.

cristy.steaua2114.12.2011 21:21
KuzMaN15.12.2011 00:13

Postez melodia asta aici pentru ca a scapat pe net, dar nu sunt de acord cu cei care inregistreaza in concerte melodii care nu au fost lansate inca. Melodia nu se va regasi pe albumul "Transmisii in distors".

 

http://www.mediafire.com/?ji2jinjdumv

 

versuri: http://www.versuri.ro/versuri/efmgim_nimen...u+adevarul.html

 

 

80 pre comenzi ramase pana va fi lansata inca o melodie de pe album !

180 pre comenzi ramase pana va fi lansat albumul "Transmisii in distors" !

Link-ul pentru precomanda: https://secure.epayment.ro/order/sms.php?PR...ACCOUNT=SCPTRCR

Liviu: VPM15.12.2011 09:41

incredibil....

zoint15.12.2011 09:56

 

 

 

160 de precomenzi ramase pana la album,60 pana la urmatoarea melodie

iNsTiGaToR15.12.2011 11:53

Daca o tine tot asa il scoate de Craciun

pytycrys15.12.2011 13:29

Pana diseara cred ca ascultam inca o melodie. PS: Asta "Adevarul" mi se pare ca e ceva mai veche.

Lays15.12.2011 18:09
KuzMaN15.12.2011 21:17
blindica16.12.2011 11:55

via Facebook ( Sistemul a invins :no: )

 

Ho Ho Ho! Mos Craciun vine mai devreme anul asta! Pe 18 decembrie la OllieGang Shop iti aduce SUPER REDUCERI la produsele Deliric 1 si DOC.

 

Tricouri din colectia veche Deliric = 40 ron

Tricouri DOC si Muzica = 40 ron

Tricouri de fete Deliric = 40 ron

Tricouri din colectia noua Deliric = 50 ron

CD-uri DOC = 20 ron

Poster Deliric " ITP = 5 ron

Cercei+Bentita = 60 ron

 

Pe noi ne veti gasi pe post de vanzatori dupa ora 15:00 fara caciula de Mos Craciun barba poate

 

[DOAR PE 18 DECEMBRIE @ OLLIE GANG SHOP Bucuresti // IN LIMITA STOCULUI DISPONIBIL]

Dragos_G16.12.2011 12:02

rupe normele melodia lui Serafim. e ceva normal marca Hades.

Liviu: VPM16.12.2011 19:16
iNsTiGaToR16.12.2011 19:34

Hai ****...acu voiam si eu sa-l dau :)))))

Ronnie17.12.2011 15:56
Liviu: VPM18.12.2011 11:20

 

NANU` feat. CEDRY2K & I-GURA (VINYL SAPIENS) - IDENTITATE NATIONALA

Lays18.12.2011 21:25
Ronnie19.12.2011 13:59
KuzMaN20.12.2011 10:29
Liviu: VPM20.12.2011 10:55
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/1oGTvr1cq58" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

ce diferenta intre piciu si regele..

cristy.steaua2120.12.2011 21:40

 

KuzMaN21.12.2011 08:14

 

97 pre comenzi ramase pana va fi lansat "Transmisii in distors".

 

link pre comanda: https://secure.epayment.ro/order/sms.php?PR...ACCOUNT=SCPTRCR

 

 

«18990919293115»