Eu imi amintesc, am fost printre primi 5 ![]()
Eu imi amintesc, am fost printre primi 5 ![]()
Nimeni Altu' - Obisnuiam sa cred
100 pre comenzi ramase pana va fi lansata inca o melodie de pe album !
200 pre comenzi ramase pana va fi lansat albumul !
Link-ul pentru pre comanda: https://secure.epayment.ro/order/sms.php?PR...ACCOUNT=SCPTRCR
Nwanda e bestie. Nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa sune albumul lui.
Postez melodia asta aici pentru ca a scapat pe net, dar nu sunt de acord cu cei care inregistreaza in concerte melodii care nu au fost lansate inca. Melodia nu se va regasi pe albumul "Transmisii in distors".
http://www.mediafire.com/?ji2jinjdumv
versuri: http://www.versuri.ro/versuri/efmgim_nimen...u+adevarul.html
80 pre comenzi ramase pana va fi lansata inca o melodie de pe album !
180 pre comenzi ramase pana va fi lansat albumul "Transmisii in distors" !
Link-ul pentru precomanda: https://secure.epayment.ro/order/sms.php?PR...ACCOUNT=SCPTRCR
incredibil....
160 de precomenzi ramase pana la album,60 pana la urmatoarea melodie
Daca o tine tot asa il scoate de Craciun
Pana diseara cred ca ascultam inca o melodie. PS: Asta "Adevarul" mi se pare ca e ceva mai veche.
via Facebook ( Sistemul a invins
)
Ho Ho Ho! Mos Craciun vine mai devreme anul asta! Pe 18 decembrie la OllieGang Shop iti aduce SUPER REDUCERI la produsele Deliric 1 si DOC.
Tricouri din colectia veche Deliric = 40 ron
Tricouri DOC si Muzica = 40 ron
Tricouri de fete Deliric = 40 ron
Tricouri din colectia noua Deliric = 50 ron
CD-uri DOC = 20 ron
Poster Deliric " ITP = 5 ron
Cercei+Bentita = 60 ron
Pe noi ne veti gasi pe post de vanzatori dupa ora 15:00 fara caciula de Mos Craciun barba poate
[DOAR PE 18 DECEMBRIE @ OLLIE GANG SHOP Bucuresti // IN LIMITA STOCULUI DISPONIBIL]
rupe normele melodia lui Serafim. e ceva normal marca Hades.
http://www.radio21.ro/site/muzica/intervie..._Deliric_1.html
mare panarama..
Hai ****...acu voiam si eu sa-l dau
)))
NANU` feat. CEDRY2K & I-GURA (VINYL SAPIENS) - IDENTITATE NATIONALA
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/1oGTvr1cq58" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
ce diferenta intre piciu si regele..
97 pre comenzi ramase pana va fi lansat "Transmisii in distors".
link pre comanda: https://secure.epayment.ro/order/sms.php?PR...ACCOUNT=SCPTRCR