Tot asta e mai frumoasa.
Tot asta e mai frumoasa.
Mie imi place cum o da Nane in ultimul timp.
http://imageshack.us/photo/my-images/404/dscf1504c.jpg/
poza facuta unuia care s-a vandut pt bani, e un comercial pentru ca are zeci de milioane de albume vandute in toata lumea, deci e ca gw ca face muzica numai pentru bani si e mana in mana cu casele de discuri ca sa scoata cat mai multi bani pentru ca e un comercial si nu e atat de real ca mine, jie jie !
Comanda in perioada 7 decembrie - 24 decembrie prin sms , albumul Transmisii in distors , si poti castiga in seara de Craciun pe 25 decembrie , premiul oferit de Nimeni Altu' :
un tricou oficial Nimeni Altu'
culoare : negru , tricoul oficial al albumului Nopti Prea Lungi ,
primul exemplar din editia limitata realizata in 2009 , masura xxl
editia s-a terminat , acesta este tricoul pastrat de Nimeni Altu'
un album digipak Nimeni Altu' - Nopti Prea Lungi
sigilat , cu autograf pe coperta spate
editie limitata , LP , suport digipak ,
100 de exemplare Nopti Prea Lungi mai exista in prezent
Participantii vor primi pe mail un cod al pre comenzii albumului , fiecarui cod ii va corespunde numarul pre comenzii , castigatorul va fi ales de Nimeni Altu' cu ajutorul site-ului www.random.org , in seara zilei de 24 decembrie .
Premiul va fi trimis prin Posta Romana , daca fericitul castigator va fi din Bucuresti il va primi personal de la Nimeni Altu' in seara de Craciun , in una din locatiile din Bucuresti de unde poate fi achizitionat albumul Nopti Prea Lungi . Succes !
335 precomenzi ramase!
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=x-Y3lLLko-k
Dragonu' feat. Flou Rege & Dj Al*bu - The sound of underground was found (Video Oficial)
http://www.youtube.com/watch?v=YucZwWnAGu8&feature=g-all
cineee? ghies hu pe felie... cine e ghies hu??? un rahat cu chelie
103 pre comenzi ramase pana cand se va lansa urmatoarea melodie de pe "Transmisii in distors".
303 pre comenzi ramase pana va fi lansat albumul integral.
Primul material video 100% SeRe
https://secure.epayment.ro/order/sms.php?PR...ACCOUNT=SCPTRCRhttp://secure.epayment.ro/order/sms.php?PR...ACCOUNT=SCPTRCRcomanda albumul prin sms CLICK AICI
...
O duminica placuta tuturor , va anuntam ca ne apropiem cu pasi marunti catre lansarea celui de-al doilea album Nimeni Altu' , 270 de pre comenzi mai sunt necesare pentru a-l putea lansa si trimite tuturor pe adresele de mail inscrise in formularul de pre comanda . Nimeni Altu' multumeste tuturor pentru ajutor si aprecierea muzicii !
http://www.sociopatrecords.ro//content/view/24/3/
DOCtorul o da bine si in engleza:
Sa inteleg ca daca nu se strang cele 270 de precomenzi nu se lanseaza albumul? ![]()
Sa inteleg ca daca nu se strang cele 270 de precomenzi nu se lanseaza albumul?![]()
Se vor strange pana la urma.
Sa inteleg ca daca nu se strang cele 270 de precomenzi nu se lanseaza albumul?![]()
Sper ca semnul ala de la sfarsit nu e vreo aluzie. Omul nu vrea sa faca bani din muzica, a spus-o de n ori, el doar are nevoie de bani pentru a face muzica. Si faptul ca nu s-au strans precomenzile alea de cand sunt, aproape de un an, spune mult despre calitatea ascultatorilor de la noi. Mai ales ca 3 euro pentru multi e o nimica toata..
Pozitia lu` DOC in razboiul Okapi-Parazitii, de pe pagina lui oficiala de facebook:
"ORICINE incearca sa ma tarasca pe mine in conflictul Okapi - Parazitii isi ia ban DIRRRECT. Nu am treaba cu asta, nu ma intereseaza. Nu am nicio parere despre asta, ma doare la stoaca, sunt bajeti mari toti si se descurca ei intre ei. Eu fac muzica cu cine vreau si cu cine vrea la randul lui sa faca muzica cu mine. Nu ma intereseaza beef-urile - sunt vegetarian de peste un an"
conflict Okapi - Parazitii
am trait sa o aud si p'asta
Sper ca semnul ala de la sfarsit nu e vreo aluzie. Omul nu vrea sa faca bani din muzica, a spus-o de n ori, el doar are nevoie de bani pentru a face muzica. Si faptul ca nu s-au strans precomenzile alea de cand sunt, aproape de un an, spune mult despre calitatea ascultatorilor de la noi. Mai ales ca 3 euro pentru multi e o nimica toata..
Ma intreb cati isi vor aduce aminte ca au facut o pre-comanda acum un an
Ma intreb cati isi vor aduce aminte ca au facut o pre-comanda acum un an
Vor primi mail.