Nu stiu cum ati ajuns concluzia ca EU nu am inteles nimic din melodiile lor. Ba chiar am inteles, si inteleg perfect mesajul si fenomenul, dar neohiphoperii astia sunt niste avortoni ratati. Asta nu e muzica, asta nu e hip hop.
Trebuie decat sa nu fii cretin sa iti dai seama de acest lucru.
Zic din start ca nu vreau sa ma cert cu tine pe tema asta, dar de ce nu aduci niste argumente mai solide ca sa iti sustii parerea? Cine esti tu sa pui etichete si sa zici ca aia sunt "avortoni ratati" si ca fix aia care iti plac tie sunt cei mai buni. Ziceam mai sus ca nu prea imi place BUG Mafia, de fapt cred ca sunt cateva melodii de la ei care imi plac, dar n-am inceput sa imi bag p**a in ei si sa zic ca sunt de c.acat. Nu stiu daca ai observat ca foarte multi cocalari asculta Mafia, nu ti-ai pus niciun semn de intrebare vreodata in legatura cu asta?
