Din punctul meu de vedere asta e albumul anului pana acum: http://hiphopkulture.ro/stiri/stiredetalii.php?id=2817
de aceeasi parere , albumu lui Underman cel mai grav!
Si Omu Gnom e smecher. Misto si piesa asta de mai sus a lui Nane.
Albumul lui Underman e album de ascultat de cateva ori pana sa il intelegi... Foarte complex.
sondajul asta e o tampenie, nu poti avea un singur artist preferat, avem prea multi poeti ai strazilor
Sunt dezamagit ca nu-l vad pe Kazi Ploae pe lista asta. TREBUIE sa aiba un loc aici.
Sunt dezamagit ca nu-l vad pe Kazi Ploae pe lista asta. TREBUIE sa aiba un loc aici.
aceeasi pareri , kazi ploae e cel mai bun emcee roman (parerea mea)
E foarte bun..Eu nu pot spune care e preferatu meu. Sunt prea multi MC care imi plac ![]()
de acord cu AG. e greu sa alegi unul singur.
ps. mare era si trupa Zale.
Sunt ceva sperante in hip-hop momentan...Albume multe si bune!![]()
Mosule scuze dar eu cred ca au depasit faza cu "sunt sperante" oamenii astia au dovedit deja,au ridicat mult rangul HH-ului romanesc.Pace-n lume
N-am stiut ce sa votez intre Deliric si DOC...am scapat clicku pe DOC totusi, desi Deliric rupe
Albumul lui Underman e album de ascultat de cateva ori pana sa il intelegi... Foarte complex.
Aprob. E tare.
1. Cum sa interzici difuzarea videoclipului "cat poti tu de tare" ?!? ![]()
2. Sa vina odataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa albumul alaaa ![]()
E greu de votat,mai ales ca acolo e toata crema...
1. Cum sa interzici difuzarea videoclipului "cat poti tu de tare" ?!?2. Sa vina odataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa albumul alaaa
1.nu e interzis,ruleaza zilnic pe posturile muzicale,pt clipurile de pe urmatorul album o sa aibe exclusivitate un singur post TV.
2.99% in ultima saptamana din luna asta.
Cat de tare poate sa fie primul album scos de Haarp Cord "Dragoste sau frica". Printre cele mai bune de pe anul asta.
Si eu zic la fel. Al 3-lea album GENIAL pe anul asta dupa ITP-ul lui Del1 si Eroism Neautorizat al lui Underman.
Cheloo primeste mentiune.
Ai uitat de Sisu.
N-are cum sa fie deliric1 peste Doc si mai ales peste Sisu. Ma faceti sa cred ca am alta varianta de la albumul lui deliric1... ''Negru'',''Povesti cu noi'' ,'' Linii de tramvai'',preferatele mele. Sigur ca are multe jocuri de cuvinte inteligente prin toate piesele,dar parca tot mi se pare sub DOC,iar albumul lui Sisu este greu greu ! Pana la urma cea mai buna solutie e sa nu le mai comparam.
Ronnie,m-ai facut curios cu Haarp Cord.
Scuze, + Sisu.
Doc a scos anu' trecut album. ![]()
@blindica
N-ai sa regreti. Haarp Cord rup cu albumul. L-am ascultat toata ziua in casti dimineata asta. Una din piesele care ma rupe:
Cui ii place (pe mine ma lasa rece):
@ ultimu' video postat de Ronnie...
cum zicea si un user de pe-acolo...
dupa ce ne-am delectat cu Deliric si Haarp Cord, asta zici ca-i guta...
@blindica
N-ai sa regreti. Haarp Cord rup cu albumul. L-am ascultat toata ziua in casti dimineata asta. Una din piesele care ma rupe:
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/xoZSDO8gQBA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Cui ii place (pe mine ma lasa rece):
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/iOEsSwjHGfM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
E la vanzare prin vreun magazin? Ca n-am ajuns la lansare.
PS: Nu e buna chestia asta cu autocorectia gramaticala.