FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«17374757677115»
navodarean01.06.2011 11:12
aliuta4701.06.2011 15:53
Din punctul meu de vedere asta e albumul anului pana acum: http://hiphopkulture.ro/stiri/stiredetalii.php?id=2817

 

 

de aceeasi parere , albumu lui Underman cel mai grav!

ebonyc01.06.2011 17:08

Si Omu Gnom e smecher. Misto si piesa asta de mai sus a lui Nane.

pytycrys01.06.2011 18:09

Albumul lui Underman e album de ascultat de cateva ori pana sa il intelegi... Foarte complex.

AG01.06.2011 20:23

sondajul asta e o tampenie, nu poti avea un singur artist preferat, avem prea multi poeti ai strazilor

Blackzie01.06.2011 20:38

Sunt dezamagit ca nu-l vad pe Kazi Ploae pe lista asta. TREBUIE sa aiba un loc aici.

aliuta4701.06.2011 21:36
Sunt dezamagit ca nu-l vad pe Kazi Ploae pe lista asta. TREBUIE sa aiba un loc aici.

aceeasi pareri , kazi ploae e cel mai bun emcee roman (parerea mea)

Blackzie02.06.2011 08:15

E foarte bun..Eu nu pot spune care e preferatu meu. Sunt prea multi MC care imi plac :)

Dragos_G02.06.2011 10:10

de acord cu AG. e greu sa alegi unul singur.

 

ps. mare era si trupa Zale.

zoint02.06.2011 11:40
Sunt ceva sperante in hip-hop momentan...Albume multe si bune! :)

 

 

Mosule scuze dar eu cred ca au depasit faza cu "sunt sperante" oamenii astia au dovedit deja,au ridicat mult rangul HH-ului romanesc.Pace-n lume

Ronnie02.06.2011 14:26
rezistenta_ultras02.06.2011 19:11
iNsTiGaToR03.06.2011 08:25

N-am stiut ce sa votez intre Deliric si DOC...am scapat clicku pe DOC totusi, desi Deliric rupe

ebonyc03.06.2011 09:27
Albumul lui Underman e album de ascultat de cateva ori pana sa il intelegi... Foarte complex.

 

Aprob. E tare.

Daniel-Ionut03.06.2011 13:59

 

1. Cum sa interzici difuzarea videoclipului "cat poti tu de tare" ?!? :blink:

2. Sa vina odataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa albumul alaaa :yeahh:

RedScorpyON03.06.2011 15:12

E greu de votat,mai ales ca acolo e toata crema...

rezistenta_ultras03.06.2011 22:32
1. Cum sa interzici difuzarea videoclipului "cat poti tu de tare" ?!? :blink:

2. Sa vina odataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa albumul alaaa :yeahh:

1.nu e interzis,ruleaza zilnic pe posturile muzicale,pt clipurile de pe urmatorul album o sa aibe exclusivitate un singur post TV.

2.99% in ultima saptamana din luna asta.

Ronnie06.06.2011 17:42

Cat de tare poate sa fie primul album scos de Haarp Cord "Dragoste sau frica". Printre cele mai bune de pe anul asta.

pytycrys06.06.2011 19:15

Si eu zic la fel. Al 3-lea album GENIAL pe anul asta dupa ITP-ul lui Del1 si Eroism Neautorizat al lui Underman.

Cheloo primeste mentiune.

Ronnie06.06.2011 19:44

Ai uitat de Sisu.

blindica06.06.2011 19:50

N-are cum sa fie deliric1 peste Doc si mai ales peste Sisu. Ma faceti sa cred ca am alta varianta de la albumul lui deliric1... ''Negru'',''Povesti cu noi'' ,'' Linii de tramvai'',preferatele mele. Sigur ca are multe jocuri de cuvinte inteligente prin toate piesele,dar parca tot mi se pare sub DOC,iar albumul lui Sisu este greu greu ! Pana la urma cea mai buna solutie e sa nu le mai comparam.

Ronnie,m-ai facut curios cu Haarp Cord.

pytycrys06.06.2011 21:28

Scuze, + Sisu.

Doc a scos anu' trecut album. :)

Ronnie07.06.2011 16:07

@blindica

 

N-ai sa regreti. Haarp Cord rup cu albumul. L-am ascultat toata ziua in casti dimineata asta. Una din piesele care ma rupe:

 

 

Cui ii place (pe mine ma lasa rece):

navodarean07.06.2011 18:44

@ ultimu' video postat de Ronnie...

 

cum zicea si un user de pe-acolo...

 

dupa ce ne-am delectat cu Deliric si Haarp Cord, asta zici ca-i guta...

ebonyc08.06.2011 10:02
@blindica

 

N-ai sa regreti. Haarp Cord rup cu albumul. L-am ascultat toata ziua in casti dimineata asta. Una din piesele care ma rupe:

 

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/xoZSDO8gQBA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Cui ii place (pe mine ma lasa rece):

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/iOEsSwjHGfM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

E la vanzare prin vreun magazin? Ca n-am ajuns la lansare.

 

PS: Nu e buna chestia asta cu autocorectia gramaticala.

«17374757677115»